Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хрестик до чого сниться?

Сонник хрестик до чого сниться?

Хрестик тлумачення сонника

Натільний хрестик — один з головних символів православної віри. А до чого його бачать уві сні? Золотий хрестик є ознакою наближення радості, любові. Ви якимось чином зможете обгородити себе від зла. Якщо вам пощастило побачити не просто хрестик, а хрестик на ланцюжку, то це може передвіщати щасливе весілля. Крім того, ви можете зустріти товариша, який стане дуже важливим. Провісники по-різному трактують поява даного предмета в грезе, все буде залежати від супутніх деталей.

Трактування Міллера

До чого сниться хрестик, який ви знайшли? Психолог каже, що це ознака перемоги. Навіть сама безнадійна справа завершиться успіхом.

Молилися у сні, звертаючись до святого символу? В реальності чекайте швидкого подарунка.

Міллер надає істотне значення матеріалу, з якого був виготовлений хрестик. Краще, якщо він золотий, це віщує радість.

Інші версії

Сонник Менгетти вважає, що хрестик у грезе символізує зречення мирського. Це може бути усвідомлене рішення або вимушений вибір.

Незвичне трактування бачення дає Жіночий сонник: біди будуть обходити стороною, адже Ангел-хранитель старанно оберігає душу і тіло від всіляких напастей.

Ванга, якщо хрестик у сні був на ланцюжку, передбачає щире розкаяння в скоєному і набуття світла істинної віри. Зумієте пробачити образи, які збирали все життя, душа знайде спокій.

До чого сниться хрестик на мотузочку? В реальності очікують неприємності, можливо, погані новини будуть пов’язані з родичами або сімейними негараздами.

Сонник XXI століття даний предмет в грезе уособлює з надією на краще. Навіть якщо світ валиться, і ви занурилися в безодню відчаю, в самій темній ямі знайдеться промінчик світла, який надихне, додасть віри.

Тут же розшифровується, до чого сниться хрестик з дерева — до успіху і удачі у всьому. Значення мрії посилюється в кілька разів, якщо предмет одягнений на вас. Положення матеріального плану перейде на новий більш високий рівень. Ви також можете піднятися по кар’єрних сходах.

Залізне виріб має підштовхнути вас на набуття віри в краще майбутнє, в те, що будь-які проблеми рано чи пізно закінчуються.

Якщо ви розумієте, що хрест, який ви бачили, був зі сплаву, то виріб обіцяє вам запрошення на якесь гучне святкування.

В реальності чекає кара за вчинені нечесні і погані вчинки попереджають провидці, якщо уві сні з’явився поламаний або гнутий святий символ. Він розсипався на частини буквально в руках — відплати не доведеться довго чекати.

Якщо з якоїсь причини у вироби утворилася тріщина, або воно переломилось, то нічого хорошого чекати не доводиться. Також у цьому випадку краще не встрявати в ризикові заходи.

До чого сниться зламаний хрестик? Все, що створено з найбільшим працею, буде зруйновано. Це торкнеться не тільки ділової сфери, але й всіх сфер життя. Єдиний шанс уникнути нещасть — звернутися до церкви і Бога. Щира молитва, піст і причастя очистять душу від гріхів.

Якщо ж ви пам’ятаєте, що надягали свій хрест іншій людині, то вам доведеться чекати нещасть. Але крім того, така сцена може означати просто отримання новин.

Чужий натільний хрестик у сні — знак, що вам доведеться піклуватися в реальності про ближнього, оберігати, вирішувати його проблеми. Якщо хрестів багато, наяву будете безкорисливо робити добрі справи.

До чого сниться хрестик із золота? Феломена розшифровує сюжет як досить сприятливий. Здійсниться заповітна мрія. На визнання безнадійно закоханого відповідять взаємністю, хворий почне одужувати, а потребує отримає допомогу.

Приснився золотий хрестик і зламався, — вам уготовані випробування. Будьте готові до того, що доля забере у вас щось дороге. В цьому випадку вам доведеться вести себе обережно, якщо ви дорожите своїми близькими та рідними.

Срібний святий символ у сні означає впевненість у своїх силах. Позбувшись від похмурих думок і поганих передчуттів, візьметеся за справу.

Дії

У грезе знайшли хрестик з ланцюжком? У Старовинному соннику російського народу розшифровується як добрий знак. Вас відвідає натхнення, справа буде сперечатися, а перешкоди будуть легко подолані.

Уві сні купили сподобався святий символ? Отже, ви прийняли правильне рішення. А якщо зараз стоїте перед вибором і мучить сумнівами, розслабтеся і прислухайтеся до голосу серця. Відповідь прийде.

А ось його втрата уві сні, навпаки, означає хибні думки та неправильні дії. Ваше распутное поведінка руйнує душу. Провидці рекомендують почати змінюватися, залишивши лінощі і неробство.

Отримали хрестик в подарунок, сонник передбачає допомогу з боку близьких і друзів, навіть якщо ви готові здатися. Бережіть рідних, вони завжди будуть надійною підтримкою і опорою.

До чого сниться хрестик, який дав у дар? Якщо в грезе дізналися предмет, отриманий наяву, то людина, яка вам його дав, щирий і надійний, не зрадить і не обдурить. У найважчій ситуації можете розраховувати на його допомогу.

Є атеїстом, але уві сні довелося одягнути хрестик? Бачення попереджає: приймаючи рішення, необхідно керуватися не тільки матеріальними фактами, але й духовною стороною справи. Тоді в житті почнуть відбуватися позитивні зміни.

Якщо ви уві сні, навпаки, знімаєте з себе святий символ, то наяву очікують кардинальні зміни. Щоб домогтися задуманого, ви готові піти на все: зробити самі підлі вчинки, підставити ближнього або порушити закон. Сонник рекомендує одуматися. Навіть якщо план вдасться, насолодитися результатами не дадуть докори сумління.

До чого сниться хрестик на шиї? Значення мрії таке: вам чужі зайві амбіції, ви не намагаєтеся вирвати у долі «дозволеного» і доброзичливі до оточуючих. Сонник зазначає, що ви подобаєтеся людям, і вони із задоволенням допомагають, а Вищі сили оберігають від бід.

Якщо ж мова йде про те, що ви спостерігали за тим, як висить хрестик на вашій шиї, то таке бачення може говорити, що прийшла пора змінити ті відносини, які склалися з близькими. Можливо, є сенс забути про ті проблеми, які траплялися між вами в минулому і відкрити нову сторінку.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: