Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ягня до чого сниться?

Сонник ягня до чого сниться?

Ягня тлумачення сонника

Маленький ягня – це ознака безпорадності, ніжності і слабкості. Як і всі діти, йому потрібна ласка і дбайливе ставлення. У людей в реальності все також, тому коли в сновидінні вам довелося бачити ягня – це знак того, що ваші почуття настільки крихкі, тому втратити їх зовсім не складно. Визначивши сутність приснившегося сну, підведіть підсумки. Тлумачі адже не просто так дають нам підказку, до чого сниться ягня. Тому до них варто більш уважно прислухатися.

Сонник Міллера Густавуса

Приснилися крихітні ягнята, які їли свіжу траву на галявині? Будьте щасливі – ваш дружній союз настільки міцний, що ніхто не зможе його зруйнувати. Ви в образі селянина – чекайте великих зборів урожаю.

Розглянути кров’яні сліди на світлій шкурі ягняти – за вашою спиною вороги злі плітки розпускають.

Ви тримали в своїх руках заблукав дитинча овечки – вам слід оцінити всі сплановані дії перед їх виконанням.

Маряться вівці, а поруч з ними маленькі ягнята, які харчуються молоком – до спокою, благополучного сімейного життя.

Милі створіння

Побачити невеликих белошерстных, чорненьких або сірих ягнят, які грають всі разом – ознака целомудренности і сором’язливості, і до того ж міцної дружби.

Баранчики, що мають незвичайне забарвлення шерсті – знамення розіграшів в дійсності.

Сплячі ягнята пророкують сновидцам радість і щастя в майбутньому, без жодної напруги.

Довелося почути в нічних мареннях звук, видаваний овечками? Дотримуйтесь великодушність і уважність до своїм близьким людям – так вас почнуть поважати і цінувати ще більше ніж раніше, передрікає сонник Лоффа.

Доглядати за малюками як символ сімейного щастя

Наснилося, ніби ви гладите по шерстці баранчика – у відносинах з членами сім’ї ви будете дотримуватися суворість, однак не втратите чесність і дбайливість.

Ви годували ягнят – на вас та членів вашої родини чекає сита і мирне життя, вказує Місячний сонник.

Що віщують сновидіння, в сюжеті яких ви спокутували, а потім причесываете шерсть баранчика. Вас чекають домашні турботи, за рахунок яких ви зарядитесь позитивними емоціями.

Овеча ферма – знак грошового успіху

Розгледіли у сні, ніби у вашому будинку оселилося велика кількість баранців та овечок – вас очікує успіх і підвищення в посаді. Якщо ви займаєтеся розвитком власного бізнесу – на вашому шляху обов’язково зустрінуться нові успішні компаньйони.

Примарилось, як ви подстригаете своїх баранців та їх дитинчат – проявіть жорсткий характер у робочих моментах з товаришами по бізнесу, лише в цьому випадку вас буде супроводжувати удача.

Приснилося, що ви перебуваєте поруч з вівцею під час появи на світ її дитинча – незабаром вас очікують нові цікаві проекти.

Тримали на своїх руках ягняти, який нещодавно народився – підпишіть вигідний контракт, або вам запропонують нову посаду, обіцяє Східний сонник.

Сонник Цвєткова пророкує удачу у розвитку кар’єри тим, хто очищав народженого ягняти від плям крові.

Сумні сни

Приснився померлий агнець – до банкрутства, передрікає сонник міс Хассе.

Розглянути в нічному видінні, ніби ріжуть крихітних ягнят – до захворювання: баранець темного кольору – недуга дасть ускладнення, білого – хвороба пройде в легкій формі.

Здавалось, ніби ви дивилися за тим, як вовк загриз маленького агнця – у дійсності ви будете страждати від брехливих пліток і каверз за вашою спиною.

Як пояснює сонник, ягня, який кусався уві сні, може означати сприятливі зміни в подальшому житті. Однак, якщо сновидіння привиділося у другій половині тижня, воно віщує зраду.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: