Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ящірка до чого сниться?

Сонник ящірка до чого сниться?

Ящірка тлумачення сонника

До чого сниться ящірка? Подібний сон — символ достатку і хитрості. З давніх пір в народі вважали, що ці плазуни охороняють заховані діаманти і знаходяться лише там, де є золото та інші коштовності. Лише з цього приводу розглянути в сновидінні дана істота значить позитивні обставини для поліпшення грошового добробуту.

Відкинула хвіст

Зацікавило, до чого сниться ящірка, яка відкинула хвіст? За версією сонника Гришиній, подібний сон уособлює досвідченість і логіку. Справа в тому, що плазуни можуть відкинути хвіст лише при загрозі, а в подальшому він знову відросте. Незабаром у вас настане несприятливий період, необхідно бути більш уважним.

Спрятавшаяся

Сновидіння, де рептилія в будинку намагається сховатися від жару, уособлює духовність сновидця і його підсвідомість. Воно вказує людині, що всі неприємності в житті допустимо дозволити лише завдяки логічному мисленню.

Згідно Шереминской, коли приснилася прятавшаяся ящірка, у вас вийде зберегти і збільшити свій статок, якщо впізнаєте, хто вам заважає в досягненні мети.

Величина

На жаль, не у всіх випадках сон з подібними істотами пророкує щасливе майбутнє. Наприклад, величезна рептилія обіцяє майбутнє побачення зі злим і підступною людиною.

Сонник Езопа застерігає, коли на вас у сні напала велика ящірка, незабаром вас засмутить близька людина, кому безмежно довіряли.

Кусається

Наснилося, ніби вас вкусила ящірка? Наяву вам слід дотримувати обачність, так як один з ваших хитрих знайомих або ворогів може завдати шкоди вашим особистим справам. Однак, якщо рептилія вас не вкусила, але мала недружній зовнішній вигляд — щось подібне сновидіння втілює підступного ворога, перемогти якого буде важко.

Колір ящірки

Зацікавило, до чого сниться зеленувата ящірка? За даними Універсального сонника, цей символ — це знак неоднозначного положення, від чого вам буде дуже складно позбутися.

Як пояснює сонник Міллера, ящірка пророкує наяву серйозні конфлікти з ворогами. Якщо вам довелося розправитися з рептилією уві сні, зумієте повернути свій успіх і повернути колишній авторитет. Є м’ясо вбитої вами ящірки, наяву означає розбагатіти за рахунок вашого ворога або отримання після нього маєтки.

Варан

Якщо мариться варан, це означає серйозні наміри в любові. За твердженнями Універсального сонника, незабаром на вашому шляху виникне друга половинка, яка змінить ваше життя в кращу сторону. Жінкам аналогічне сновидіння обіцяє знаки уваги від представників чоловічої статі. Хлопцям, сонник Мандрівника обіцяє майбутнє поява добропорядної панянки, що створила теплу атмосферу.

Приснився варан, плазуючий серед оточуючих осіб? Скоро ви візьмете участь в урочистому заході або весілля. Сон, де спільно з ящіркою присутні інші звірі, означають майбутню зустріч з давніми товаришами.

Інші пояснення

Пригрезившиеся ящірки в нічних видіннях уособлюють лише недругів. Якщо сновидець розчавив ногами рептилій в сновидінні — вороги насправді не зможуть заподіяти вам горя.

Сонник Часів року вважає, що перемогти своїх недругів можна буде тоді, коли рептилії розповзалися по різних сторонах.

Кожне сновидіння — це лише знак, завдяки якому ви зумієте запобігти проблеми і залишити щастя при собі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: