Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник їсти хліб до чого сниться?

Сонник їсти хліб до чого сниться?

Їсти хліб тлумачення сонника

Згадали, що у сні їли хліб і хочете зрозуміти: до чого це снилося? Тоді сміливо відкривайте сонники, майже у всіх випадках вони пророкують вам прибуток, багатство, успіхи на професійній ниві. Для того, щоб тлумачення було максимально детальним і точним, необхідно відновити в пам’яті всі можливі деталі сновидіння.

Загальні значення

Деякі люди, вивчаючи сонники, вже можуть самостійно і пояснювати багато з приснився сюжетів. Але є і такі «торопыги», яким хочеться відразу ж після пробудження дізнатися: що до чого, навіщо і т. д. Спеціально для них ми спочатку дамо короткі пояснення до найбільш поширеним картинам.

Отже, того, хто їв свіжий, м’який хліб в сновидінні, можна наяву сподіватися на отримання гарного доходу, поповнення бюджету. Якщо ви, навіть будучи в опівнічної дрімоті, проявили щедрість і поділилися з кимось скибкою хліба, то в реальності ви встановите дуже міцні, вигідні ділові зв’язки з надійним партнером.

Засохлий, запліснявілий, заветренной хліб, передрікає лише позбавлення, негаразди. А якщо в сонному сюжеті сталося втратити хліб, то в реальності потрібно бути готовим до фіаско у справах, пов’язаних з грошима.

Тлумачення Густава Міллера

У соннику Міллера знайдеться чимало пояснень того, до чого сниться їсти хліб. Так, поділившись випеченим виробам з ким-то в нічних мареннях, ви можете бути впевнені в стабільності власного матеріального положення. Кірки. Засохлі шматочки хліба, навпаки, попереджають вас про майбутні нестатки, потреби, збитки.

До чого сниться їсти хліб жінці? На жаль, це пророкує хвилювання, причиною яких стануть діти того, хто бачить сон. Заветренная кірка обіцяє біду, через легковажність, безвідповідальність сплячої. Але не турбуйтеся, житній хліб для дами завжди чудова прикмета, підказує, що близькі, друзі вважають її хлібосільну, привітною господинею.

Наближаються знаменні події

Приснилося, що їли свіжу здобу та іншу випічку? Тоді сонник Білого мага пророкує вам нові, взаємовигідні ділові зв’язки. Відчули в сновидінні чудовий, хлібний аромат? Ваше життя в недалекому майбутньому буде сповнена незабутніх, яскравих вражень, знаменних подій. Коли уві сні хтось пригощає вас свіжим короваєм, то наяву підпишіть договори, з відмінними умовами для вас.

В опівнічної дрімоті витягли з печі, духовки підгорілу пиріг? На жаль, це знак того, що ваші стосунки з ким-то в реальності переживають крах, іншими словами ви вже нецікаві цього персонажу, а він вам.

Доведеться затягнути пасок

Немає приводу для оптимізму у того, кому в сновидінні довелося гризти сухарі, сильно засохлі хлібобулочні вироби. Це сновидіння пророкує збитки, втрати. До негативних відносять і сюжет про те, що ви размачивали сухар в супі або чаї. Квіток це бачення інтерпретує так: сплячий помиляється, намагаючись знайти опору і підтримку в тих людях, які, навпаки, втягують його у всілякі авантюри, які загрожують збитками.

Пригрезился чорний або житній хліб? Це аж ніяк не погана прикмета. Але якщо він зачерствел, то вам потрібно виявити обачність, постаратися не робити необдуманих кроків, які можуть бути помилковими. Сухуватий чорний хлібець сниться і того, хто змушений буде скоротити свої витрати і на час забути про життя на широку ногу.

Бутербродні перспективи

Все у вас вийде, всі намічені плани здійсняться ось що віщує Східний сонник того, хто спав і бачив білий хліб з маслом. Але якщо малице було на скибочці житнього вироби, то шлях до успіху буде пов’язаний з деякими перешкодами і труднощами.

Бутерброди з щедрою порцією олії і іскри, за версією Місячного сонника, обіцяють тому, хто спить багату, забезпечене життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: