Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зарплата до чого сниться?

Сонник зарплата до чого сниться?

Зарплата тлумачення сонника

Насправді зарплата приводить людей в радісне почуття і підвищує настрій. Те ж саме відбувається і в сновидінні. Особливо, коли грошові кошти виплачуються у великій сумі, і дають шанс перетворити в життя свої бажання. Пригрезившаяся заробітна плата — ознака несподіваного успіху. Але трапляється і так, що аналогічний символ дарує не щастя, а вводить в печаль. До чого сниться зарплата, що чекати і до чого бути готовим після закінчення таких видінь, вкаже снотолкователь.

День зарплати – ознака грошового «не рівноваги»

Сновидіння, де вам виплатили велику суму грошей — до непередбаченої удачі в новому підприємстві. Коли ви бажаєте приступити до нової справи — зайнятися торгівлею, або розвивати бізнес — даний час підходить для цього цілком, передрікає сонник Міллера.

Бачиться, ніби ви бухгалтер, який видає працівникам заробітну плату — ви станете не подобається самі собі, так як ваші справи складуться не так як ви цього бажали. Поганих подій можете не чекати, все буде розвиватися поступово, що виведе вас у прикрість.

Побачити, ніби всім виплатили заробітну плату, а вас не запросили — насправді вас чекають труднощі у виконанні запланованих доручень, що негативно відобразиться на вашому винагороду, обіцяє Місячний сонник.

Збільшення тарифу або Щастя вже близько…

Як изъясняет сонник, зарплата підвищилася — до підвищення доходу. Можливо, справа тут зовсім не в матеріальній винагороді, ймовірно, ви скоро станете матір’ю (чоловікові — вагітність коханої), або про майбутні пологи вашої приятельки.

Коли уві сні лише вам підвищили оплату праці, а вашим колегам немає — в реалі у вас вийде запобігти проблеми, які стануть зустрічатися у багатьох людей.

Довелося перераховувати грошові купюри, які вам видали в касі, або ви зняли їх через банкомат, і зрозуміти, що тримаєте більшу суму, ніж повинно бути — приходить слушний час, коли все, що ви запланували, стане здійснюватися. Не пропустіть шанс, радить сонник Лоффа.

Зниження окладний частини, як ознака прикростей

Бачиться, що вам скоротили оклад, а іншим співробітникам навпаки збільшили — ви розчаруєтеся в кому — небудь або чому — небудь. Не варто довіряти стороннім в теперішньому часі, щоб просто не засмучуватися.

Наснилося, ніби всім співробітникам, в тому числі і вам виплатили низьку заробітну плату — вам не варто братися за нову роботу, вас чекає крах і як результат, недовіра власним силам, застерігає Весняний сонник.

Побачити сон, де вам знизили оплату, яку в реальності вам збільшили — будьте пильними, вас можуть обдурити ваші суперники, або співробітники по загальному бізнесу.

Примарилось, що вам виплатили зарплату в іноземних грошових знаках, а при обмінної операції ви втратили велику суму грошей — наяву передбачається низка прикростей, чвар і руганей, засмучує сонник Цвєткова.

Штрафи і премії у сні – радості і прикрості в реальності

Привиділося, ніби на роботі вас винагородили преміальної виплатою — до радісного дозвіллю, спільно з приятелями ви проведете чудові вихідні, обіцяє сонник XXI століття.

Розгледіти у сні, ніби вас позбавили премії, або оштрафували за щось — до втрат. Остерегайте своє майно від втрати і злочинних витівок.

Мариться, ніби ви почули бесіду начальства і бухгалтерів про збільшення заробітної плати, повідомив про це співробітників по роботі, але замість високої зарплати вам сплатили низька винагорода — в реальності таке сонне видіння прийнято вважати символом безглуздих очікувань і руйнування планів, вказує сонник Східних мудреців.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: