Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник затемнення до чого сниться?

Сонник затемнення до чого сниться?

Затемнення тлумачення сонника

Затемнення – символ прозорий і легко засвоюваний. Розглянути уві сні таке чудове явище – до нетривалим проблем і труднощів у досягненні мети сновидця. Незважаючи на уявну ясність інтерпретації, пригрезившееся затемнення неможливо висловлювати відкритим текстом. В надії зрозуміти, до чого сниться затемнення, слід подивитися в тлумачення.

Сонячне затемнення – щасливе передвістя

Побачити у нічних мареннях затемнення сонця – не зовсім поганий сигнал, як декому здається. Пояснення сновидіння, за версією сонника Нострадамуса таке: в даний момент ви відчуваєте деякі труднощі в житті, які незабаром закінчаться і заберуть разом з собою всі наявні неприємності.

Дивитися в сні крізь затемнене скло, як на сонячний диск не кваплячись знаходить тінь – в реальності виникнуть певні підстави для смутку. Але, коли ви спостерігаєте за звільненням від сонця тіні уві сні – щастя зовсім скоро обдарує вас в житті.

Наснилося, ніби спостерігали за тим, що при затемненні сонця розбушувалася стихія: виник потужний вітер, выдирающий рослини і крони дерев з кореневою системою – сигнал про те, що зовсім скоро вас чекають серйозні проблеми, обіцяє сонник Ванги.

«Темна місяць» як ознака засмучення

Бачиться затемнення місяця похмурої ночі – наяву вас чекає смуток і гіркоту, до того ж не має вагомих підстав.

Приснилося, як ви дивитеся на місячне затемнення з ранку, де місяць практично зникла з небесного простору – незабаром ви розчаруєтеся в рідному вам людину, не виправдав наявного довірчого відносини, передрікає сонник Міллера.

Мариться сюжет, де тінь від земляної поверхні приховала коло місяця і призупинилася, не кваплячись залишати її – підготуйтеся до того, що в майбутньому прийде важкий етап неприємностей і труднощів, що приносять смуток і сльози.

«Неприродное» явище або Зберігайте свій бадьорий дух

Приснилося сонне видіння, де вас в пустелі наздогнав вихор з піску, закрив сонячне світило – контролюйте станом свого організму в найближчому часі. Можливо, ви заразитеся вірусним недугою, застерігає Жіночий сонник.

Як изъясняет сонник, затемнення, спровоковане певним техногенних катастрофічних явищем, означає, остерігайтеся автокатастроф, будьте пильними при поїздках на дорозі.

Мариться, як ви стали очевидцем того, що північне сяйво розтягнулося по всьому небу, затуливши собою місяць – наяву ваше зір сильно погіршиться. Не варто ігнорувати недуга, попросіть допомоги у фахівця, рекомендує Весняний сонник.

Неповне затемнення – грошові труднощі і неприємності

Мариться бачення, де ви є свідком часткового затемнення, при якому затемнення видно на одному з країв місячного диска – вас чекає грошовий застій, все пройде без жодних сплесків.

Побачити, що верх диска затемнений – ви отримаєте великий прибуток. Ймовірно, вас преміально винагородять, або підвищать заробітну плату. Бути може, ви зірвете куш в лотерею, вказує Східний сонник.

Приснилося неповне затемнення, поширився по нижньому краю сонячного або місячного диска – ви збанкрутуєте, витратите велику суму грошей. Не слід у теперішньому часі, укладати будь – які угоди, радить Осінній сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: