Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник завод до чого сниться?

Сонник завод до чого сниться?

Завод тлумачення сонника

Пояснення сонного бачення, в сюжеті якого ви побачили завод, досить різноманітне, а також має деяке протиріччя. В одного з трактувань, до чого сниться завод, зачіпає теми інтимного характеру, в інших — фінансовий достаток. Будь снотолкователей представляє свої інтерпретації. Коли уві сні вам пригрезился подібний сюжет, не поспішайте підводити висновку, спочатку вивчити всі трактування існуючих сонників.

Сонник Часів року

Примарилось, ніби завод величезної величини? Наяву підготуйтеся до щасливого дорозі в центр санаторного лікування, або турбазу. Сонник Часів року пророкує радість, спокій у житті.

Привидівся старий напівзруйнований хлібозавод? Скоро вас чекає безробіття, в комплекті з убогістю. Відкладіть максимальну суму на чорний день, вона вам знадобиться. Завдяки їй ви зможете пережити неприємний життєвий період.

Думка Фрейда

Побачити в сні працює завод по виготовленню хлібної продукції — ви візьміть участь в сексуальній оргії. Можливо, ви будете брати участь в груповому сексі, або дивитися на нього з боку.

На заводі щось вибухнуло? Такі втіхи в сексі не доставлять вам щастя. Бути може, ви берете участь у цьому з примусу, або під впливом алкоголю.

Мариться працює рибний завод? Сонник пояснює, ви зустрінетеся з працездатною і активної персоною. Не поспішайте радіти від щастя. Через короткий термін вийде дізнатися, що людина не так вже й хороший як здається на перший погляд.

Якщо хлібозавод уві сні був занедбаним — в особистих стосунках все стане погано. Улюблений надійде непорядним у відношенні вас. Сонник радить не брати особливого значення неприємних моментів, а перегорнути сторінку і рухатися далі.

Варіанти з Українського тлумача

Приснилася прохідна заводу — до втратам, що виникли внаслідок крадіжки.

Коли мариться цех, то ваше підприємство принесе бажані результати. Починайте займатися чимось новим, це обов’язково принесе вам хороший результат.

Приїхати на завод з переробки лісового матеріалу — ви отримаєте прибуток. Доставить її неочікувана, але потрібна зустріч. Погодьтеся на запрошення, які вам надійдуть. За рахунок них є можливість познайомитися з потрібними людьми.

Привиділося катастрофічне подію і тікає народ, приймайте рішення обережно.

Пригрезившийся вибух у будівлі — сигнал, що непередбачені події можуть збити з пантелику.

Сонник Міллера

Розгледіти у сні занедбаний завод — до надмірних турбот. Залежатимуть вони від вашої роботи або навчального процесу.

Бути біля зруйнованого заводу — несприятливий символ. Будьте готові до нестатків і утерям. Пояснення сновидіння застерігає про розвиток порушення психіки.

Наснилося, ніби з труби заводу виходять великі клуби диму? Незабаром вас чекає активне життя.

Якщо мариться багато вибухів, то вибачте зраду.

Як пояснює сонник, завод, де ви побачили себе роздягненою — ваш авторитет порушиться. Варто перечекати чорну смугу невдач, і все благополучно налагодиться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: