Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник захворіти до чого сниться?

Сонник захворіти до чого сниться?

Захворіти тлумачення сонника

Хвороба — це завжди неприємно, в тому числі і у сні. У сновидіннях подібне явище вельми символічно. Зверніться до сонникам, вони обов’язково розшифрують, до чого може приснитися нездужання уві сні.

До довголіття

Сон, у якому ви хворі на Снід не слід сприймати, як фатальний. Він навпаки віщує спить, якнайшвидше одужання від усіх недуг. А в разі, якщо ви відчуваєте себе відмінно, і хвороби обходять вас стороною, він пообіцяє вам довге і щасливе життя.

Думка Міллера

Сонник Міллера вважає, що якщо в сновидінні вам довелося захворіти на цукровий діабет, то і насправді вам слід більше уваги приділяти власному здоров’ю. Профілактика ще ні кому не приносила шкоди.

До проблем і неприємностей

До чого сниться сон, в якому хворіє хтось інший. Якщо у вашому сні занедужала мама, то наяву їй буде фатально не везти. Побачили, як вона мучиться і страждає? Значить, насправді ви робите щось не так. Приснилося, що вона одужала? Всі перешкоди в житті будуть успішно подолані.

Якщо захворіли близькі

До чого сниться, як уві сні захворіли батьки? Такий сон передвіщає вам серйозні неприємності в житті. Хворий родич? Чекайте нежданої прибутку. До чого сниться такий сон? Так, якщо у сні:

На думку сонника, хворий друг уві сні, принесе у ваше життя стабільність і благополуччя. А ось подруга, що розболілася недоречно, обіцяє тільки плітки і сварки.

До необхідності вибору

Роздумуєте, до чого приснилося, як ваш малюк захворів на вітрянку? Сонник вважає, що подібний сон віщує здоров’я вашого чада.

Чоловікові, що побачив уві сні дитини, хворого на вітрянку, наяву чекає дуже відповідальна справа. Жінці такий сон обіцяє необхідність вибору між обов’язком і любов’ю. Якщо малюк уві сні страждав від жару і лихоманки, то наяву ви не зможете уникнути душевних мук.

До клопотів

На думку сонника, якщо в сновидінні хворий чоловік або хлопець, то, швидше за все справа, що забирає весь ваш час насправді зайде в глухий кут, або ви погрязните у нових турботах і порожніх клопотах. Якщо захворів ваш колишній, то насправді ви будете часто роздумувати про своє минуле.

Увагу рідним

Роздумуєте на тему, до чого сниться, як захворів ваш коханий? Сонник вважає, що в реальності ви приділяєте йому занадто мало турботи і уваги. Кожна людина, що вам доріг і вражений недугою уві сні, вимагає участі і підтримки.

Однак, якщо улюблений хворий смертельною хворобою, то всі ваші страхи, що вас мучать насправді, є необґрунтованими.

Також сонник вважає, що якщо ваш партнер хворий венеричною хворобою, то в реальному житті він вам змінить.

Хвороба вихованця

До чого приснилася хвороба вихованця? Якщо занедужала собака, то, на думку тлумача, ви наяву отримати погані звістки про свого друга. Хвороба кішки уві сні принесе в реальність сновидця обман і самотність.

Побачили смерть чотириногого друга? Насправді вас чекає закінчення поточних проектів і зміни в житті. Крім того, такий сюжет у сні завжди може попереджати про те, що ваше майбутнє виявиться не з легких. Приготуйтеся до проблем і неприємностей.

Що болить

Сонник стверджує, що якщо у нічних мареннях у вас заболіло серце, то наяву вам не уникнути фінансових труднощів. Хвора голова завжди віщує клопоти, зуби — проблеми у взаєминах з близькими та рідними, а легкі — підтверджують необхідність відмовитися від куріння.

Приємна несподіванка

Позбавляючи уві сні, що вас вразив, віщує фінансову стабільність, краснуха свідчить про те, що пора зробити вибір, ВІЛ — попереджає про підступність, а туберкульоз обіцяє приємну несподіванку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: