Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зелена вода до чого сниться?

Сонник зелена вода до чого сниться?

Зелена вода тлумачення сонника

Дізнатися, чому бачиться уві сні вода, зовсім не важко, головне — згадати, яка вона була. Наприклад, до чого сниться зелена вода — це секрет для багатьох людей. Намагаючись розкрити його, зверніть увагу, де ви її побачили, що робили з нею, і які відчуття були при цьому. Так ви з легкістю знайдете пояснення в толкователе на пригрезившийся сон.

Коротке тлумачення

Якщо ви не пам’ятаєте, що вам примарилось, але при цьому у спогадах проблескивает сумна картинка — це дуже добре. Іноді достатньо буде невеликий деталі, щоб визначити, що віщує побачений сюжет. Так що ж віщують сонники, коли приснилася зелена вода:

Сонник Міллера

Популярний сонник Міллера, пояснюючи, до чого сниться сон, в сюжеті якого ви бачите зелену воду, обіцяє тому, хто спить щастя від зростання по службі. Якщо вода до того ж була гаряча, то і улюблена посаду стане вашою незабаром.

Купання у воді кольори зелені – знак кар’єрних досягнень

Наснилося, ніби ви купалися в річці яскравого зеленого кольору? Це — ознака щастя, адже такий сон пророкує підвищення, вказує Місячний сонник.

Добре бачити у сні, ніби зелена вода в річковому водоймі «розділяється» човном, в якій ви пливете. Керівництво оцінить ваші труди, за що вас гідно винагородять.

Приснилося, як ви опинилися в річці, водиця в якій бірюзового відтінку? Незабаром вам надійде цікава пропозиція роботи, відмовитися від якого ви не захочете.

Випити зелену водицю – до успіху в особистому житті

Зацікавило, до чого сниться, що готуючи їжу, ви почерпнули воду з річки? Чоловік у вас дуже сильно закоханий, тому готовий на великі вчинки заради вас. Подібний відповідь надає Східний сонник.

Стрибати від захвату змусить пояснення сновидіння, де зеленою водою ви намагаєтеся усунути сухість у роті. В особливості це відноситься до юним панянкам, адже подібний сон обіцяє майбутню любовний зв’язок.

Як пояснює сонник, зелена вода, яку вам дають випити, а ви відмовляєтеся, позначає: почуття любові погасне від щоденного побуту. Бажаєте відновити взаємини? Вдасться повернути колишню ніжність, і почуття незабаром спалахнуть як раніше.

Проломити кригу, або Грядуть зміни…

Довелося провалитися під лід уві сні, і розгледіти, що він має яскраві зелені цятки? Сонник Медеи представляє наступну інтерпретацію: незважаючи на апатію, вас не покидає почуття впевненості — вас чекає щасливе і благополучне майбутнє. І це правда!

Коли під крижиною ви відчули, ніби зелена вода тепла і чиста — чудово! Незважаючи на холодність у відносинах c другою половинкою, вас тягне один до одного, і незабаром любовний зв’язок між вами відновиться.

Каламутна рідота, як «проблемний» символ

Мариться брудна і зелена болотна вода — до важкого життєвого етапу. Сонник міс Хассе надає відмінну від усіх пояснення на аналогічний сон, особливо коли вас затягла болотна твань: він не віщує щасливих звершень. Ви стоїте на місці, і не намагаєтеся досягти чого — небудь у житті.

Наснилося, ніби ви потопаєте в забрудненій і смердючій воді — до злословиям у вас за спиною. А коли болотна жижа вас засмоктала — остерігайтеся втрат.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: