Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник жіноча сумка до чого сниться?

Сонник жіноча сумка до чого сниться?

Жіноча сумка тлумачення сонника

Якщо вам довелося побачити в сні на своїх руках жіночу сумку, сприйняти такий сюжет потрібно більш уважно. Безліч сонників в подібному випадку пророкують усіляку шкоду і збитки. Бажаєте дізнатися, до чого сниться жіноча сумка? Подивіться як можна більше сонників.

Купувати сумку в магазині

Якщо привиділося, як ви стали чудовою господинею, якісно зробленої жіночої сумочки, то наяву вас очікує здійснення надій. Універсальний тлумач дає пораду не боятися будувати мрії, даний період часу підходить для втілення в життя навіть самих нездійсненних бажань. Міллер дає детальну інтерпретацію, до чого сниться купувати жіночу сумку на громадському ринку, або у фірмовому бутику. Як свідчить сонник жіноча сумка, нещодавно придбана — сигнал, що найближчим часом в існуючій життя ви постане перед вибором. При цьому спочатку все добре обдумайте, щоб не призвести до неприємних наслідків.

Купувати в сні у фірмовому бутику предмет жіночого гардеробу, означає, що в реальному житті ви намагаєтеся відшукати своє щастя. Якщо чоловікові приснився жіноча сумка, то він повинен проаналізувати власні інтимні фантазії. Все може стати значно складніше, ніж здається спочатку. Як пояснює сучасний сонник, нова жіноча сумка уві сні, передрікає швидкий життєвий переворот. Цей етап життя буде відрізнятися від колишнього, і він наповниться різними радісними подіями і позитивними знайомствами. Аналогічне тлумачення сну про жіночій сумці прийнято давати, якщо вона має яскраве забарвлення. Як роз’яснює жіночий сонник жіноча сумочка абсолютно нова, вказує, що в найближчому часі ви відкриєте для себе щось незвідане. Перестаньте боятися, і відкрийтесь для чогось незвіданого. Безліч вагомих подій перевернути вашу долю в кращу сторону. Ви будете набагато щасливішим від цього. Ще одне пояснення сонника про жіночій сумці, яку ви купуєте в сонному баченні — придбання вагою ого майна. Можливо, вам вдасться купити квартиру або хороший автомобіль. Особливо, якщо ви бачили уві сні жіночу сумку високої вартості.

Колір аксесуара

Сон з жіночою сумкою червоного кольору обіцяє одержання пристойної фінансової вигоди. Якщо вона білосніжна, будьте готові до найближчого укладення шлюбу. Якщо приснилося, ніби поверхня сумки заплямована брудом, то подружнє життя буде насичена частими розбратом і недопониманиями. Якщо побачена уві сні сумочка мала великі розміри і при цьому була витонченою, ви отримаєте щастя від майбутнього подружжя. За переконаннями сонника Міллера, жіноча сумочка чорного відтінку — ознака марних очікувань. Якщо в сновидінні вона була сповнена харчовими снастями, в реальності ви будете відчувати тривогу внаслідок деякого обставини. Незважаючи на значущість події, спробуйте не виходити з себе, і не відчувати хвилювання даремно. Додаткова інтерпретація, яку дає сонник жіноча сумочка, має чорну кольорову гаму, вказує на проблеми зі станом організму. Не потрібно очікувати прогресування небезпечної хвороби. Дбайте про власне здоров’я передчасно, відвідавши лікаря в цілях профілактики.

Втратити її

Сонник XXI століття вказує, позбутися в сновидінні жіночого ридикюля — несприятливий сигнал. Ймовірно, накопичені за час грошові кошти витратяться, а нові не вийде заробити довгий період часу. Якщо привиділося, що після покупки сумки, ви несподівано втратили її — те, що ви задумали, не принесе позитивного результату. Не нададуть підтримки і авторитетні товариші. Сонник Мандрівника рекомендує зібрати сили в кулак, і з гідністю потерпіти небажане поразку.

Якщо уві сні ви втратили нещодавно куплену сумочку, то насправді з’являться складні неприємності на роботі. Деякі товариші по службі заздрять вашій кар’єрних удачі і марять мріями розповісти начальству про ваші промахи. Будьте обережні на роботі, якщо не бажаєте змінити її на іншу.

Якщо побачений у сновидіннях втрачений саквояж мав чорний колір, то вдасться вирішити найбільш серйозні труднощі. Приснилося, що вам вдалося відшукати втрачене — до радісної результату складного обставини в житті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: