Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник покійник до чого сниться, до хорошого чи поганого у житті?

Існує думка, що якщо уві сні ви побачили покійну людину, то в дійсності вас чекає якась небезпека, адже прийнято вважати, що небіжчики віщують серйозні неприємності і проблеми. Однак деякі сонники не згодні з цим твердженням. Зрозуміти напевно, до чого сниться покійник, можна, якщо врахувати всі деталі побаченого сюжету.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник покійник

Циганський сонник. Якщо вам наснився покійник, то у вашому житті почнеться новий етап. Можливо, припиняться старі стосунки або ж вам доведеться переглянути свої погляди на життя. Або ж це просто до зміни погоди, здебільшого, до дощу.

У разі, якщо уві сні ви прагнете всіма силами позбутися від померлої людини, а вона цьому противиться, то, швидше за все, ви не можете відпустити своє минуле. Якась подія доставляє багато занепокоєння, і ви не знаходите собі місця. Вам просто необхідно скинути кайдани минулого і жити сьогоденням, в іншому випадку, ви не будете щасливі.

Ви спілкувались з покійником? Який був ваш настрій? Якщо хороший, то це до добра, а якщо поганий, то це до неприємностей.

Мертва людина, яку ви побачили уві сні живою, плакала? Наяву вас чекає великий скандал, сварка, уникнути яких майже неможливо, просто будьте готові до цього.

Український сонник. Якщо сниться покійник живим, то в реальності вас очікує обговорення чи вирішення якихось важливих питань. Це був ваш родич? Сходіть на могилу, пом’яніть цю людину, якщо є така можливість.

Ви спілкувалися? Пам’ятаєте, про що? Отримана уві сні від покійного родича інформація здатна змінити ваше життя.

Наснилося, ніби небіжчик живий, і ви з ним обіймаєтесь? Подібний сон обіцяє сновидінню відмінне здоров’я.

Довелося поцілувати цю людину? У вашій долі передбачаються зміни. При цьому вони можуть бути як негативними, так і вельми сприятливими.

До чого сняться покійні дідусь чи бабуся? Якщо ваші родичі були в прекрасному настрої, то і вам не варто хвилюватися, наяву будуть чекати лише зміни на краще. Якщо ж рідні спробували вести задушевні бесіди, то вам варто насторожитися. Можливо, в реальному житті підстерігає якась небезпека. Будьте більш розсудливими і обережними.

Важливі деталі

Нерідко померлі родичі попереджають про можливі проблеми зі здоров’ям близьких людей. Вам не варто турбуватися про своє самопочуття, а от про здоров’я близьких людей не забувайте.

Привиділося, ніби покійний, з яким у реальності ви були у поганих відносинах, знаходиться в прекрасному настрої? Будьте обережні, в дійсності ваші вороги задумали недобре. Постарайтеся бути уважнішими і не робіть рішучих дій. Тільки спокій і терпіння допоможуть уникнути серйозних проблем наяву.

По соннику Міллера цей сон є попередженням. Якщо уві сні до вас приходив померлий батько, то наяву будуть переслідувати невдачі. Постарайтеся якийсь час не приймати важливих рішень і не робити великих вкладень в якісь проекти.

Померла мати, що з’явилася уві сні, передвіщає хворобу тому, хто спить. У разі, якщо гостями у вашому сні були інші родичі, то цей сюжет слід вважати попередженням. Можливо, в реальності ви занадто часто здійснюєте необдумані покупки, або ж хтось з ваших друзів схиляє вас пройти по небезпечній стежці. Постарайтеся діяти обачно, наслідки деяких ваших вчинків можуть перевернути все життя.

За сонником Ванги небіжчик уві сні завжди попереджає про несправедливість в дійсності. Ймовірно, в повсякденності ви комусь завдасте образи, введете в оману. Або ж на власному досвіді відчуєте, як несправедливо може обійтися з вами життя.

Коментарі відвідувачів

Олена

Особисто я помічала, що все залежить від тих емоцій, які ти отримуєш під час сну. Якщо сниться покійник і при цьому все добре, гарний настрій, ти його не боїшся, то і в реальності все буде добре. А от якщо уві сні емоції погані, жаль, очікування біди, сльози, то і у реальності не варто очікувати хороших подій. Це має значення не лише у сні, в якому побачила покійного родича чи друга, це взагалі у всіх снах.

Наталя

В основному покійник сниться до дощу, так мене вчили і так я завжди трактую цей сон. До речі, дощ не завжди йде, тобто, якщо наснився покійник, то це зовсім не гарантує дощу. Також згодна із коментатором вище, що багато залежить від емоцій. На собі помічала, що при поганих емоціях уві сні справджуються погані передбачення сонників, а при хороших – хороші, або нічого не стається.

Владислав

Коли я дуже багато пив, то мені почав снитися покійний брат, він кликав мене до себе кілька ночей підряд. Жінка моя вірить у сни, вона одразу сказала, що це поганий знак і скоріш за все скоро я помру. Саме це мене і налякало, я взагалі кинув пити, різко, і не п’ю вже кілька років. Живий, здоровий, змінився на краще. Вважаю, що це було своєрідним попередженням і якби не воно, я б своє життя не змінив.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: