Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник живі квіти до чого сняться?

Сонник живі квіти до чого сняться?

Живі квіти тлумачення сонника

Живі квіти

Вишуканий букет, піднесений з приводу будь-якого свята або в знак особливої вдячності і любові, майже завжди викликає самі позитивні почуття. Але до чого сняться живі квіти? Виявляється далеко не завжди пахучі творіння флористів, побачені в сні, передвіщають добрі зміни і бажані події в реальності. Тлумачення сну про квіти, будуть вірними, якщо вдалося запам’ятати колір і тип рослин. За розгадкою такого сновидіння краще звернутися до сонником.

Зокрема, згідно соннику для жінок, квітучий сад може передвіщати доленосне побачення з чудовим кавалером, якого можна розглядати, як прекрасну кандидатуру в законні дружини. Таке ж сновидіння для заміжньої жінки означає досить вдалу прогулянку по магазинах, або торжество, де вона буде блищати, і користуватися успіхом у представників протилежної статі.

Малий Велесов сонник пропонує досить неоднозначне тлумачення, того до чого сняться живі квіти. Якщо приснилися кілька букетів, то наяву ймовірно, підуть смуток, смуток. А якщо привидівся один букет, складений з бутонів різного забарвлення, то це знак того, що людина буде оточений цілим натовпом прихильників і шанувальників.

Помітивши у сні мляві, неживі суцвіття, потрібно приготуватися до разочарованьям на любовному поприщі. Є ризик того, що романтичні стосунки з коханим засмутяться через його негідну поведінку. Представникам сильної статі такий сон також передвіщає невдачі в сердечних справах або навіть попереджає про ймовірні проблеми з потенцією.

Теорія психоаналізу дещо інакше пояснює, до чого сняться живі квіти. В психології це символ життя, зародження або розквіту сильних почуттів, емоцій. Фрейд інтерпретує подібний сон, як підсвідоме бажання сновидця нових відносин: чуттєвих і сексуальних. Втім, толкованиетакого сну може передвіщати і відродження втрачених емоцій у вже існуючих парах.

Молода невинна обличчя, якій приснилося, як вона зриває бутони, повинна бути морально готова до втрати цноти в недалекому майбутньому. Сновидіння, в якому було ціле море квітів, сонник Фрейда інтерпретує, як майбутнє розставання з коханою людиною. Але причиною цієї розлуки буде не охолодження почуттів або сварка, а певний збіг обставин.

Сонник Лоффа обіцяє, що живі квіти — добрий символ. Такий сон викликає прекрасні відчуття, дарує радість. Прокинувшись людина, отримує додатковий заряд енергії, і сам набуває дещицю чарівності, що допомагає йому протягом дня і в особистих і навіть службових справах.

Значення сновидінь по сортам квітів

До чого можуть снитися живі квіти на лузі, які сновидець збирає в чудові букети? Сонник обіцяє цій людині шану і повагу з боку оточуючих. Для них він стане самим значущим, шанованим. Йому будуть наказувати всілякі чесноти. Сонник Ванги живі квіти пояснює, як поява унікальної можливості пізнання багатьох таємниць і навіть відкриття особливого дару, що дозволяє відкрити секрети непізнаних явищ.

Якщо приснилося, що вам дарують букет з живих квітів, то уважніше придивіться до оточуючих чоловіків. Велика ймовірність того, що хтось з них відчуває сильне почуття до вас, але поки боїться зізнатися в цьому навіть самому собі.

Не дуже добре, коли кольорів надзвичайно багато, і ними буквально засипають вас уві сні. Це може символізувати надмірну замкнутість, яка ускладнює спілкування з людьми в дійсності. Такий сон, сприймайте, як раду змінити свою поведінку — стати трохи щире, простіше.

Чи знаєте ви, до чого сняться чудові, живі квіти з колючками? Наприклад, троянди? На жаль, в сновидіннях, їх чудові бутони — відображення душевного болю, спричиненої зрадою дорого людини. Особливо неприємними будуть наслідки, якщо уві сні ви одержали подряпину, доторкнувшись до троянд.

Зі сну милі, але скромні ромашки обіцяють щастя в сім’ї і затишок, добробут будинку. Довелося плести з них вінки? У такому випадку ваш партнер вважає вас чарівною і досконалою — ви підкорили його серце.

Холодні, вишукані хризантеми символізують відповідно сонникам, гординю сновидця, яка, на жаль, заважає його щастя з людиною, що відчувають справжні почуття.

До чого може приснитися багато живих фіалок? Такий сон передує зустріч зі старим знайомим, який може зіграти величезну роль у вашій подальшій долі.

Побачений у сні бутон лотоса, по тлумаченню багатьох сонників, обіцяє зародження нового життя. Можливо, що скоро в родині буде поповнення — народиться малюк. Інше значення цього ж сновидіння — глибокий аналіз існуючих пріоритетів і цінностей, на зміну яким, ймовірно, прийдуть інші.

До чого сняться живі квіти в горщиках? Якщо горщики з квітучими рослинами в сні ви спостерігали на підвіконні власної квартири, то знайте, це понад рада про те, що не можна бути таким похмурим і замкнутим. Зате якщо в сні ви пересаджували квіти в горщики, то отримаєте комплімент, що свідчить про вашій хазяйновитості, і дивному вмінні зберігати мир і добрі стосунки в родині.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: