Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник жива риба до чого сниться?

Сонник жива риба до чого сниться?

Жива риба тлумачення сонника

Люди досить часто бачать уві сні живу рибу. Підводні мешканці вважаються символами, предваряющими численні зміни в долі. Тому з ними пов’язано чимало прикмет. Але точне пояснення, того до чого сниться жива риба потрібно шукати в соннику. Тим більше, що багато «рибні» сни збуваються з вражаючою точністю.

Якщо приснилася жива риба, то можете торжествувати. Найближчим часом вас чекає грандіозна удача. Імовірний великий виграш, або знайомство, яке спричинить радісні зміни у вашій долі. Цей сон пророкує та інші приємні сюрпризи.

Сонник обіцяє, що жива риба у сні — точний знак того, що ви сповнені життєвої енергії. Немає причин для занепокоєння про здоров’я, навпаки, ваш імунітет готовий відбити будь-які інфекції, і впоратися з недугами. До чого сниться жива риба? Такий сон повинен вселити впевненість у власних силах. Зараз, як ніколи успішними будуть будь-які починання. Вам по плечу будь-які амбітні завдання.

Сонник, що тлумачить про велику рибу, побаченої у водоймі, радить точніше згадати, як вона вела себе. Наприклад, якщо приснилася велика хижа особина, то сприймайте таке сновидіння, як рада про те, що пора позбавитися від зайвої замкнутості і сорому. Сон про такий рибі, пропонує вам поділитися наявною інформацією з оточуючими. Дуже може бути, що ваші пізнання про якомусь предметі, потраплять в потрібні руки, і це принесе користь. Причому, в першу чергу особисто вам.

До чого сниться надзвичайно спритна рибка? Сонник у такому випадку дає характеристику сновидінню, як людині діяльному, не упускающему з рук власної вигоди. При цьому ви не жадібні, а швидше азартні. З одного боку це непогано, але врахуйте, що сонник попереджає і про те, що ви в реальності витрачаєте занадто багато зусиль для досягнення цілей, які насправді не приносять вам ні морального задоволення і матеріальної вигоди.

Тлумачення сну про живій рибі, яка опинилася у незвичній середовищі існування, наприклад, літає по повітрю, або ковзної по землі, може бути не дуже хорошим. Такий сон може передвіщати стихійні лиха: урагани, бурі, смерчі, там, де знаходиться сновидець. За сонником цей же сюжет, іноді судить і початок військових дій або суспільних збурень.

Як і де плаває риба

Всупереч стійкого виразу: відчувати себе як риба у воді, сонник трактує видіння вільно переміщаються по водоймі рыбищах, як переддень клопоту. Такий сон обіцяє багато складної, копіткої роботи, причому ви не зможете безпосередньо брати в ній участь. За сонником, в даному випадку, жива раба, обіцяє, що вас можуть призначити керівником масштабного проекту, або вищезгадана завдання, буде вирішуватися в ваших інтересах.

До чого сниться жива риба в акваріумі? Цей сон це пряма рекомендація, терміново взяти все в свої руки, проявити ініціативу. Якщо самоусунеться від відбуваються наяву подій, наслідки можуть негативно позначитися на майбутньому сновидця. Пустивши все на самоплив, він буде змушений згодом витратити чимало зусиль, щоб надолужити опушена або виправити чужі помилки.

За сонником годувати живих рибок в акваріумі, означає, що дуже скоро в житті сновидца з’явиться можливість надати послугу дуже впливовій людині. Цей вчинок не залишиться непоміченим. В результаті можна отримати або винагороду, або заступництво з боку цієї важливої персони.

Коли сниться жива риба в озері, річці чи іншому природному водоймищі, сонник радить запам’ятати, якою була вода. Якщо акваторія, де хлюпоче рибка, чиста і прозора, то наяву гряде приємне і корисне знайомство. А от рибка в каламутній воді, попереджає, що нові приятелі виявляться двуличными і ненадійними персонами.

Сонник Міллера, дає свою оригінальну трактовку, того до чого може снитися жива риба. Якщо вона мелькала в кристально чистій воді, то сновидінню чекає успіх в любовних справах. Його романтичні стосунки переростуть в даний обопільне почуття, яке вдасться зберегти протягом багатьох років, створивши прекрасний, щасливий союз. Згідно соннику жива риба в такому середовищі один з найбільш сприятливих символів.

Справи рибальські

Як пояснити, сон в якому бачиш себе в ролі рибалки? Сонники пропонують такий варіант — чим молодше сновидець, тим краще буде тлумачення цього сюжету. Юній дівчині, бачила себе в сні з вудкою, можна сподіватися на швидке і вдале заміжжя і народження здорової, красиво первістка.

Людям середнього віку, після рибної ловлі уві сні, потрібно задуматися про відпочинок і дозволити собі дещицю розваг. А ось літнім такий сон, повинен послужити сигналом про те, що хтось з їхніх рідних просто жадає стати спадкоємцем.

До чого ще снитися жива риба у вигляді улову? Якщо рибалка уві сні була вдалою і садки повні блискучих щук, карасів, коропів і т. д. то сновидця чекає грандіозний успіх. А от бідний улов, можливо, попереджає про те, що на шляху до перетворення багатьох планів виникнуть несподівані перешкоди. Причому деякі їх них влаштують недоброзичливці і заздрісники.

Ах, як важливо не упустити приснилося рибку з рук! Якщо видобуток з водойми опинилася в долонях, то тримайте її міцніше. Втративши, можна в реальності допустити серйозну помилку, Інша трактування по сонникам, свідчить, що доведеться довгі роки чекати появи на світ спадкоємця.

Жива риба по соннику, обіцяє жінці довгоочікувану вагітність. Втім, іноді такий сон може заспокоїти і чоловіка, що мріє стати батьком, дуже скоро йому доведеться купувати памперси рідного крихті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: