Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник женеться ведмідь до чого сниться?

Сонник женеться ведмідь до чого сниться?

Ведмідь женеться тлумачення сонника

Топтигін, Михайло Потапич, тільки в казках ведмідь постає в такому невинному образі. Насправді це жорстокий, хитрий звір. Тому сновидіння, в яких присутня ця тварина часто служать застереженням про те, що у сплячої з’явився сильний, підступний супротивник. І не випадково сонник рекомендує уважніше придивитися до партнерів по бізнесу, — хто знає: чи не криється серед них підлий зрадник. А до чого сниться, ніби ведмідь женеться за людиною?

Весілля, розлучення

В Універсальному соннику, цей сюжет обіцяє сновидінню знайомство з персоною, протилежної статі, яка в підсумку стане його другою половиною. Якщо сплячий вже знайшов своє щастя, то дуже скоро гряде офіційне оформлення подружніх відносин з цією людиною.

Заміжжя, одруження сновидінню, якого уві сні переслідував клишоногий, віщує і Дворянський сонник під авторством Н. Гришина. Провидиця не виключає і того, що за подібним баченням буде укладення угоди, підписання контракту на дуже вигідних для сновидця умовах.

Ворог буде переможений, ось до чого, згідно з версією сонника Міллера, сниться, як ви вбили переслідував ведмедя. Однак у цьому збірнику тлумачень є і ще один варіант розшифровки цього сновидіння, в якому гонитва ведмедя асоціюється з нападками супротивників. Цілком ймовірно, що сплячий нажив собі страшного ворога, який буде жорстоко переслідувати і будувати хитромудрі підступи.

А ось жінку такий сон повинен насторожити. Велика ймовірність того, що у неї з’явилася небезпечна суперниця. І якщо сновидица не скористається своїм життєвим досвідом, жіночими чарами, і не проявить мудрість, то її чоловік точно стане «здобиччю» безжальної розлучниці.

Переслідувач з білою вовною

В житті, нарешті, настане довгоочікуваний період гармонії, спокою і матеріальної стабільності, — ось до чого приснилося, що за вами женеться білий ведмідь. У соннику цей звір уособлює собою везіння і успіх. Фортуна посміхнеться навіть тому, хто захоче випробувати гострі емоції в азартній грі або взяти участь у лотереї.

Втім, умка, що живе в Заполяр’ї, побачений у сні, служить попередженням. Сновидінню потрібно прийняти важливе рішення, та сонник радить не поспішати, а ретельно зважити всі «за» і «проти». Не йдіть на поводу у численних порадників, думайте самостійно!

Якщо білий ведмідь вже нападає на вас в нічному видінні, то наяву помітно активізувалися конкуренти, заздрісники. Проявіть обережність при проведенні фінансових операцій!

Від ненависті до любові

У Циганському соннику, ведмідь — це образ, що втілює величезну силу, енергію. Якщо уві сні вдалося вбити таку тварину, то сплячий зуміє в реальному житті подолати найскладніші перешкоди, проблеми. Але якщо звір у нічному видінні наздогнав вас, то по пробудженню неминуча зустріч і контакти з неприємними вам персонажами.

До чого жінці сниться, що за нею женеться бурий ведмідь? Такий сон і дівиці і дамі принесе лише розчарування і смуток. На жаль, в любові сновидицам не пощастить. Чоловікам же таке бачення пророкує конфлікти на службі, причому настільки серйозні, що доведеться задуматися про звільнення.

А ось французи довіряють своєму дивному збірника тлумачень сновидінь, в якому переслідування ведмедя не обіцяє нічого жахливого. Навпаки, багато негаразди точно обійдуть сплячого стороною.

Ще більш оптимістично налаштований Фрейд, в інтерпретації, якого сон про ведмежою гонитві обіцяє сексуальну близькість в незвичайній обстановці. Такий пікантний досвід доставить масу задоволення, вражень.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: