Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник жираф до чого сниться?

Сонник жираф до чого сниться?

Жираф тлумачення сонника

Жираф Бажаючи дізнатися, до чого сниться жираф, краще звернутися до сонникам. У них можна знайти загальне тлумачення сну, в якому довелося спостерігати це африканська тварина. Зазвичай такий сюжет сниться людям, охочим неодмінно виділитися з числа оточуючих, досягти амбітних цілей або слави. За сонником жираф, може характеризувати сновидця і як людини зарозумілого, самовпевненого. Таке сновидіння потрібно взяти до відома, і можливо змінити свою поведінку і стиль спілкування.

Але, наприклад, згідно Новітньому сонником, побачений жираф, обіцяє підйом по кар’єрних сходах і надзвичайні події, які здивують і порадують не тільки самого сплячого, але і його друзів і рідних. Якщо тварина виявилося мертвим, то настають труднощі на шляху до досягнення цілей.

До чого сниться жираф згідно знаменитому Фрейду? Австрійський психолог вважав, що подібне сновидіння обіцяє, що в житті сновидца з’явиться людина, яка буде вести себе вкрай пихато і зарозуміло. Вибудовувати з ним стосунки буде непросто. Сонник «жираф» попереджає: якщо такий сюжет спостерігала уві сні дівчина, то її чекає розчарування у стосунках із залицяльником, який виявиться чванливим гордівником.

Де знаходиться жираф?

Що точніше дізнатися: до чого сниться жираф, потрібно запам’ятати, де знаходилося тварина. Так, Міллер пояснює, що побачивши уві сні жирафа в зоопарку, потрібно бути готовим зробити нетривіальний, божевільний вчинок, який викличе бурхливу реакцію суспільства.

Коли незаміжня дівчина бачить у сні жирафа, що пасеться на лоні природи, то їй варто уважніше придивитися до чоловіка, що викликає у неї найсильніші почуття. Велика ймовірність того, що її обранець обожнює і любить тільки себе, і дівчині доведеться докласти чимало зусиль, для того, щоб цей нарцис звернув на неї увагу. Але навряд чи такі відносини принесуть радість і будуть стабільними.

Побачити в сні пару жирафів, які пасуться на відстані, означає для чоловіка, що він наяву надзвичайно ретельно і суворо ставиться до своєї половинки. За сонником такий жираф, побачений холостяком, трактується так що у його обраниці надзвичайно високі вимоги до женихів.

Цей же сон, побачений дівчиною, свідчить про тязі до романтики або любовним пригодам.

Інші трактування снів про жирафа

Приснився жираф-дитинча? Деніз Лінн пояснює таке бачення, як результат внутрішніх суперечностей, які турбують людину. Можливо, що сновидець, усвідомлює те, що на шляху до бажаної мети існують перешкоди, які він розставив сам. І тепер його завдання, або впорається зі своїми недоліками, або звернути їх на переваги.

Сон, у якому гине або бачиться мертвим маленький жираф, також у своєму роді відображення психологічного стану людини — у нього народжуються нові плани, і разом з цим настав період переосмислення пріоритетів і підбиття підсумків і оцінки досягнень. Це послання понад служить радою зробити паузу і все ретельно зважити, обміркувати.

Оригінально трактує сновидіння про дитинчат довгошийого ссавця Міллер. В його соннику жираф малютка, це знак того, що наяву сновидінню необхідно ще раз реально оцінити свої можливості. Він попереджає, що людина, яка бачила подібний сон ставить перед собою свідомо нездійсненні цілі. І першопричина того — моральні або психологічні проблеми. Потрібно просто почекати певний час, і все задумане здійсниться з легкістю.

Знаєте, до чого сниться жираф, вмовив голову? Це відмінна ознака того, що людина, який здавався недосяжним, гордовитим, гордим, неждано проявить прихильність по відношенню до того, хто бачив подібний сюжет уві сні.

Успіх, карколомний кар’єрний ріст, гарантовані того, хто під снекормил або гладив жирафа. Таке пояснення можна знайти у Міллера, який уточнює, що такий сон, побачений жінкою, обіцяє їй непідробний інтерес з боку чоловіка, який прославився своєю холодністю і недоступністю.

Сонник Лонго в розділі «жираф» докладно тлумачить поведінку людини і тварини. Наприклад, якщо осідлати довгошийого представники африканської фауни, то наяву можна здійснити вчинок, який радикально змінить думку оточуючих про сновидце. Причому, не в кращу сторону! Тому сприймайте такий сон, як наполегливе попередження, якщо дорожите думкою і добрим ставленням друзів, колег і знайомих. Будьте делікатніше, обережніше.

А до чого бачити уві сні, як годуєте жирафа? Це добрий символ, що уособлює мир, спокій і гармонію в думках і почуттях, як самого сновидца, так і в його відносинах з коханою людиною. А ось виходить на стежку війни, вірніше полювання, на жирафа, не варто навіть в сплячому стані. Якщо довелося спостерігати такий сон, слідкуйте уважніше за своїми вчинками та словами, бо випадково, ви можете образити і жорстоко образити близьку людину.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: