Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник знайома жінка до чого сниться?

Сонник знайома жінка до чого сниться?

Знайома жінка тлумачення сонника

До чого сниться знайома жінка? Подібний сон висловлює буденні для вас дії і роботу. Крім цього даний символ взаємопов’язаний з думками про минуле часу. Які ще даються пояснення? Сонник спробує дати більш детальну відповідь.

Повернення в минуле…

До чого сниться стара знайома жінка, відносини з якою тривали у вас багато? Можливо, в житті трапиться яскрава подія, яка змусить згадати про минуле.

Вам примарилася стара подружка, проте ви не зуміли розгледіти риси її обличчя? Сонник вказує, зовсім скоро зустрінетесь з тим, по кому сходили з розуму від любові. Все це принесе безліч захоплюючих подій.

До дива!

Приснилося, ніби знайома жінка чекає дитину? В майбутньому на вас чекає велике здивування і неймовірне диво. Побачити її, за версією сонника, до доходу та стабілізації грошового положення.

Вагітна дівчина віщує майбутнє позбавлення від боргів, а також різного роду зобов’язань та клопоту. У деяких випадках вагітна обличчя застерігає в сновидінні, що ваш секрет може бути розкрито.

Чекають проблеми…

До чого бачиться випила приятелька? Незабаром на вас обрушиться маса неприємностей, вирішувати які потрібно негайно.

Приснилося, ніби знайома обличчя лежить п’яна на вулиці, або валяється під парканом? Підготуйтеся, скоро вас чекає несподівана зустріч.

Зрідка п’яна дівчина вказує на фінансові розтрати. До того ж це сигнал, що в її житті можуть виникнути проблеми.

Готові до пригод?

Як пояснює сонник, гола знайома жінка — це відображення вашої сором’язливості і боязкості.

Коли приснилося, ніби гола не соромилася своєї наготи перед оточуючими, незабаром ви захвораете. Розгледіти знайому дівчину голою – до конфлікту.

Разом з тим гола обличчя може привидітися перед тим, як вам стане відомо про неприємні речі.

Займатися любов’ю в сні зі знайомою жінкою значить, вас сильно потягне зробити ризиковані вчинки.

Розшифровка подробиць

Докладне пояснення сновидіння вийде, коли ви пригадайте найбільш важливі подробиці. Сонник зробить все можливе, щоб пояснити їх.

Уві сні вам довелося випадково вколоти знайому даму? Сонник изъясняет подібний сюжет двозначно. Ви або здійсніть добрий вчинок стосовно іншої людини, або станете пліткувати про нього.

По Міллеру

До чого сниться розмовляти зі знайомою жінкою? Розмова був приємний і тривалий? Сонник пояснює, справи підуть в гору.

Буде скандал!

Наснилося, ніби між вами була неприємна скандальна перепалка? Наяву належить конфлікт, в ході якого ви будете принижені і ображені.

Вийшло так, що вас у нічних мареннях не вдалося знайти спільних тем для розмови? Це значить, скоро ви відчуєте почуття провини, або вам стане прикро від того, що сталося.

До ворожнечі та образу

До чого сниться поцілувати знайому жінку? Сонник дає пояснення, в майбутньому ви поругаетесь з кимось із близьких або товаришів. При цьому, чим триваліше сам поцілунок, тим сильніше буде розчарування.

Довелося цілувати подругу, скоро станете ворогами з нею. У деяких випадках це ознака нещастя, що нависла над приятелькою.

Зрада чи перспективи?

Гаряче обійматися з подружкою – ознака майбутньої зради. Обійми були милими і щирими, то навпаки очікуйте удачі і благополуччя.

З радістю обіймати дівчину після довгого розставання – до майбутніх перспектив і сприятливому збігу обставин.

Візьміть до уваги!

До чого сниться вже покійна знайома жінка? Сонник вимагає пригадати все те, про що вона говорила, а також чим займалася. Це дасть можливість правдиво оцінити нинішній стан речей.

Якщо покійниця найчастіше є до вас в нічних видіннях, використовуйте пригрезившиеся знаки як підказки в реальності.

Чого ви бажаєте?

Приснилося, ніби знайома панночка померла? Можливо, дружба між вами закінчиться.

Смерть живої подружки пророкує їй тривале життя. Особисто для вас це відображення бажання змінити свій характер. Постарайтеся відшукати підказки в темпераменті особи.

Уві сні вам довелося довідатися, що ваша знайома утопла, незабаром ви зіткнетеся з брехнею і зрадою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: