Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник змії у воді до чого сняться?

Сонник змії у воді до чого сняться?

Змії у воді тлумачення сонника

У багатьох толкователях, змія в нічних мареннях втілює не тільки таємних недоброзичливців, але також вважається коренем мудрості і знань. Воду прийнято вважати уособленням нескінченності, палких почуттів, інтуїції. У надії розібратися, що до чого сняться змії у воді, потрібно пригадати пригрезившийся сон. Лише так у вас вийде дізнатися приховане значення сонного бачення.

Розгледіли водяну змійку – бійтеся минулих подій

У толкователе Мандрівника дається визначення, до чого сниться розгледіти звивистих змій у воді. За його даними побачений образ уособлює загрозу, пов’язану з минулими подіями в житті сновидца.

Пригрезившаяся величезна біла рептилія висловлює нищівні, небезпечні знання чужих таємниць, які ви можете не приховати.

За версією Дворянського сонника, сон про велику водяній гадюці, порівняємо з загрозою зануритися в печаль, коли їх багато – незабаром вас чекає сильний стрес і депресія.

Довелося дивитися за тим, як велика гадюка виповзає з води, пророкує оздоровлення організму, підвищення імунітету.

Розгледіли, ніби в річці плаває велика кількість невеликих змійок, або весь виводок злих гадюк?Наяву в поточному справі виникнуть непередбачені труднощі. Можливо, їх поява буде взаємопов’язане з підступами ворогів.

Укус гадюки – застерігає про недопониманиях

Приснилося, як змія вкусила? Остерігайтеся, в майбутньому очікується великий ризик від водної стихії. Водяні гадюки покусали вам ногу уві сні? Хтось із вашого оточення намагається керувати вашими діями.

Довелося боротися в сновидінні з великої хижої анакондою, укусившей вас багато разів? Сон, таким чином, застерігає вас про несприятливі почуттях. Бути може, в результаті сильного сплеску емоцій, ваші плани підуть не так.

У рідкісних випадках, вигляд великої змії, згідно сонником, висловлює впливову особу. У сновидінні анаконда завдала множинні поразки? Можлива сварка з начальником, або партнерами по бізнесу.

Коли сновидінню бачиться, що, знаходячись у річці, змія опустилася в воду і попливла, це означає, що незабаром з’явиться шанс в рази підвищити свій дохід, або піднятися по кар’єрних сходах.

Вид водойми як показник оточення

Найчастіше змії у водоймі бачаться представницям прекрасної статі, в якості позитивного ознаки. Плазуни перебували в очищеній і дзеркальній воді? Невдовзі ви отримаєте повну незалежність. Побачили уві сні кобру – спостерігайте за вчинками другої половинки, є загроза зради.

Плавати в забрудненому водоймищі з розташованими в ньому зміями, пророкує розплату за здійснений вами непорядний вчинок щодо коханого.

Юній дівчині безліч змійок у нічних мареннях попереджає про злих неприятельницах, що пускають недостовірні чутки про сплячу. Це може надати значну шкоду любовних відносин.

Якого кольору були плазуни?

Пояснюючи, до чого сняться змії у воді, Сучасний тлумач акцентує особливу увагу на їх кольорі. Наприклад:

Інтерпретація сну в толкователе Міллера

Як вказує сонник, змії у воді, в порівнянні зі страхами сплячої людини, які зовсім скоро заміняться щастям. Сон, в сюжеті якого рептилія вас вжалила, вказує на заподіяну шкоду з боку наших ворогів, або конкурентів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: