Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зрада коханої людини до чого сниться?

Сонник зрада коханої людини до чого сниться?

Зрада коханої людини тлумачення сонника

Зрада коханої людини

Зрада викликає смуток, відчай наяву, але сонник трактує зраду коханої людини неоднозначно. Якщо уві сні він зрадив, то насправді безгрішний і вірний. А от якщо ви в сні пустилися у всі тяжкі, то настають втрати.

Однак і сонники і дають більш точні пояснення, з урахуванням деталей і обставин. Наприклад, цигани, вірять в те, що якщо уві сні коханий зрадив вас, то і в реальності він або вже зробив такий вчинок, або близький до гріховного перелюбства.

Англійці по-своєму пояснюють, до чого сниться зрада коханої людини. Тлумачення сну в їх варіанті передбачає важливі умови. Якщо, приміром, ви були близькі до адюльтеру, але в останній момент ради такі ж скомандувала «стоп», то прокинувшись, можете похвалити себе не тільки за те, що побороли подібне спокуса, але і за те, що попереду — заслужена нагорода. Вона може виражатися в тому, що повезе в будь-якому починанні, так і гроші будуть постійно поповнювати гаманець.

Не впоралися зі спокусами? Тоді нарікайте на себе і не кажіть, що у вас не складається сімейне життя. Такий сон порада — бути уважнішими до близьким і дорогим людям.

Коли друг виявився раптом…

Приснилося, що уві сні ви змінили коханому з його кращим другом? На жаль, за таким сновидінням піде охолодження почуттів по відношенню до вас наяву.

Коли ж сниться, що віроломно зраджують ваші почуття, знайте, що хтось із найближчого оточення безсоромно користується вашою довірою.

Загоряння або пожежі можуть загрожувати вашому будинку, після сну в якому ви змінюєте дружину.Фрейд, як завжди, оригінально інтерпретує, то до чого сниться зрада коханої людини. Він вселяє надію в сновидця, пояснюючи, що насправді після такого сну немає причин сумніватися в щирості почуттів партнера. Швидше сновидіння це рада не мучити себе і його безпідставними підозрами і докорами.

Зрадити свого партнера уві сні можете не тільки ви особисто, але і, наприклад, ваш друг. Таке сновидіння можна пояснити так: хтось із ваших знайомих здається ненадійним людиною. Прокинувшись, пригадайте краще хто б це міг бути. Довіртеся на власній інтуїції і в спілкуванні з цією персоною проявляйте обережність.

Ви прагнули уві сні спокусити одруженого чоловіка? На жаль, це бачення обіцяє розлуку з коханим. А якщо уві сні одружений чоловік зраджує своїй дружині з жрицею кохання, то його поведінка, ймовірно, викликає здивування та посмішки у сторонніх в житті.

Зрада з почуття помсти

До чого сниться зрада коханій людині з помсти? Хоча причиною такої зради уві сні послужило не найкраще почуття, можна сподіватися, що в реальності ваш шлюб виявиться на рідкість міцним. Ви будете жити щасливо і дружно.

Сонник пропонує таке тлумачення зрада коханій людині. Якщо приснилося жінці, то її поведінка наяву може послужити причиною розриву з партнером, який просто втомився від причіпок, злості, дріб’язковості.

Якщо дама бальзаківського віку в сновидінні намагалася завоювати своїми чарами серце юнака, то для неї це тривожний знак, що сигналізує про ймовірність розлучення з чоловіком наяву.

Є й інше тлумачення цього сну, змінивши дорогій людині, ви прокинувшись будете страждати і відчувати муки совісті, зробивши якийсь вчинок.

Сонники про зраду коханої людини

В еротичному соннику зрада коханої людини — це нездійсненні мрії і порожні очікування. Але не впадайте у відчай, тому, що мова йде про справи амурні, а не про бізнес, і взагалі про долю. Це така порада не вимагати занадто багато від партнера, і проявляти більше уваги по відношенню до нього.

Тлумачать цей же сон і таким чином, вам нібито не дістає сильних емоцій. Ви жадаєте виплеску адреналіну. Не поспішайте вплутуватися в сумнівні авантюрні підприємства, інакше наживете масу неприємностей.

Жіночий сонник пише, що зрада коханої людини, зокрема дружина, обернеться домашніми турботами. Ці клопоти віднімуть у вас багато часу і сил. Зате якщо ж ви були підступної зрадницею уві сні, то радійте вельми вірогідним виконання заповітного бажання найближчим часом!

Після пробудження від сну, в якому змінювали ви або хтось зрадив вас, важливо чітко усвідомити, що це бала лише фантазія, яка не має нічого спільного з дійсністю. Тому не поспішайте звинувачувати партнера, який нібито зрадив вас уві сні, в невірності наяву. І не розповідайте, навіть в жартівливій формі дорогій людині, про те, як уві сні віддавалися любовним утіхам з іншим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: