Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зрада дівчини до чого сниться

Сонник зрада дівчини до чого сниться

Зрада дівчини тлумачення сонника

Зрада дівчини

Тлумачення сну часом дуже сильно відрізняється від наслідків реальних подій. Наприклад, здогадатися до чого сниться зрада дівчини, зовсім не просто, тому що такий сон, як раз не віщує проблем в любові. Навпаки, сонник інтерпретує зраду дівчини, як ідеальне розвиток стосунків молодої пари.

Втім, цей сюжет іноді трактується менш оптимістично. Адже найдрібніші деталі сновидіння: настрій, емоції сплячої людини впливають на сенс побаченого. Прокинувшись, задумайтеся про свій спосіб життя, ймовірно, що потребує переосмислення, чи прийшла пора активних дій з вашого боку.

Неприємні сюрпризи і відкриття

Відкривши сонник «зрада дівчини» ви, перш за все, знайдете психологічне пояснення подібного сюжету. Можливо, що напередодні стався конфлікт з вашою обраницею, або ви були неприємно здивовані її поведінкою, словами, зовнішнім виглядом. Такий сон могли спровокувати і невтішні відгуки в її адресу, що прозвучали з вуст ваших батьків або друзів. Інше тлумачення цього сну, ваша внутрішня невпевненість, страх втратити кохану.

Приснився зрада дівчини може свідчити про те, що молода людина ще не «дозрів» для постійних і серйозних відносин. Такий сон — точна проекція його сумнівів, чи він зможе утримувати сім’ю, чи це жінка, з якою він повинен пов’язувати свою долю?

Сонник, пояснюючи зраду дівчини, радить критично подумати про власні недоліки, і, знявши рожеві окуляри» подивитися на саму панночку. Може бути вона насправді вам не пара, не живить щирих почуттів, а керується корисливими міркуваннями, підтримуючи відносини. До примирення, і до ідилії в романі, ось до чого сниться зрада дівчини, якщо напередодні сновидець посварився з нею.

Підступність і лицемірство

Зрадлива зрада коханої з кращим другом, повинна змусити бачив такий сон людини, пильніше й пильніше придивитися до товариша. Сонник попереджає — приятель не той за кого себе видає, заздрить або будує підступи. Такий сон можна трактувати і як застереження про суперників, конкурентів у якійсь справі (необов’язково в любові).

Бачити уві сні власними очима, як улюблена впала в обійми іншого, означає, що і насправді дівчина не упустить шансу погуляти на стороні. Інше тлумачення такого сну — прийдешні сварки і непорозуміння, спровокована відмінністю світогляду, виховання та рівня освіченості молодих людей. Треба зрозуміти, що сьогоднішня пристрасть не має майбутнього, якщо цілі і життєві принципи закоханих істотно відрізняються.

Уві сні дівчина несподівано оголошує хлопцеві, що готова змінити, це сигнал того, що в реальному житті вона стане призвідницею конфлікту. Сварка може навіть зруйнувати ваші стосунки. Але її можна уникнути, якщо, по-перше, не відповідати на докори докорами партнерки. І, по-друге, спробувати налаштувати її і себе на романтичний лад. «Громовідводом» може послужити і невеликий подарунок чи сюрприз. Тільки не робіть подарунка для галочки, а врахуйте бажання і інтереси коханої.

Інші тлумачення зради

У Нострадамуса сонник «зрада дівчини» чітко пояснює — сновидець повинен віддавати собі звіт в тому, що недовернет або має підстави не вірити своїй партнерці.

До чого сниться зрада коханої дівчини по Міллеру? Цей віщун, навпаки, впевнений в те, що таке бачення характеризує молоду панянку. На його думку, вона готова до створення сім’ї, любить і цінує свого обранця.

За сонником, після сварки наяву, обіцяє незабаром примирення з нею. Після цього молоді люди, обопільно зроблять висновки і не допустять колишніх помилок. Все буде краще, ніж раніше. Їх відносин можна просто позаздрити.

Саме точне передбачення до чого сниться зрада дівчини, пропонує Юрій Лонго. Він квапить сновидця зробити обожнюваної дівчині пропозицію руки і серця!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: