Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зубні протези до чого сняться?

Сонник зубні протези до чого сняться?

Зубні протези тлумачення сонника

Зубні протези в сновидіння, як правило, ототожнюються за своїм впливом на життя сновидця, так само як і зуби. І бачити їх у своїх нічних мареннях найчастіше тлумачиться як несприятливий знак. Такий сон обіцяє лише неприємності та проблеми в найближчому майбутньому.

Однак якщо ви замість гнилих і хворих зубів вставили красивий білосніжний протез, то вас чекають успіх і кар’єрне зростання на службі. Хочете дізнатися, до чого сняться зубні протези ще? Зверніться за допомогою до сонникам. Вони допоможуть знайти найбільш відповідне тлумачення сну.

Думка Міллера

Якщо в роті ви у себе побачили потворний і непропорційна протез, то, на думку сонника Міллера насправді вас чекають проблеми у взаєминах зі своїми друзями. Приснилося, що під протезом у вас болять ясна? Швидше за все, вам слід переїхати на постійне місце проживання в іншу місцевість. Ця негативно впливає на ваше самопочуття і здоров’я.

Побачили уві сні, що щелепи не розтискаються і одна коронка зчепилася з іншого? Наяву вам слід підготуватися до зрадництва близького друга. Якщо жінці приснилося, як у неї зламався протез, значить, в дійсності її ненароком образить хтось і близького оточення.

До удачі

Приснилося, як замість зламаного зуба ви вставляєте протез? У відповідність з тлумаченням сну по соннику Цвєткової такий сюжет віщує перемогу над своїми конкурентами. Однак для досягнення цього результату вам доведеться докласти чимало сил.

Довелося уві сні зберігати випав протез у склянці з водою? Такий сон передвіщає вам успіх. Постарайтеся цим скористатися і забезпечити собі кар’єрне зростання на службі.

Втратити в сні всі зуби і вставити замість неї протез на всю щелепу. До зльоту по кар’єрних сходах. Однак Місячний сонник рекомендує змінити свої звички.

Побачили протез, що прикрашений блискучими камінчиком? Сміливо беріться за нові проекти і справи. Вас чекає блискуче майбутнє, ви зможете подолати всі перешкоди.

До невдачі

Приснилося, як протез з переднього різця зламався? На думку Сучасного сонника, вам якийсь час слід плисти за течією і уникати брати відповідальність на себе. В іншому випадку ви не впораєтеся з поставленим метою, і підведете своїх близьких і рідних.

Довелося уві сні під час їжі втратити зубний протез? Постарайтеся в дійсності більше стежити за своїм здоров’ям, особливо за роботою травного тракту.

Побачили уві сні, що зубний міст луснув навпіл? Східний сонник рекомендує на час відкласти всі поїздки. Привиділося, як під час поцілунку ви втратили золотий коронки? Значить, наяву вам не уникнути публічної ганьби. Остерігайтеся якийсь час публічно виступати.

До проблем зі здоров’ям

Привиділося, як уві сні у вас випав вставний ікло? Уважніше придивіться до тих людей, що вас оточують. Особливо це стосується колег по роботі. Хтось з них плете інтриги у вас за спиною. Якщо не будете дотримуватися обережності, то обов’язково потрапите в розставлені сіті.

Побачили, як зламався зубний міст, що пошкодив і здорові зуби в сні. Весняний сонник передвіщає, що незабаром вас чекають травми і аварії.

Приснилося, як випав зубний протез? Постарайтеся більше уваги приділяти власному здоров’ю. Незабаром у вас може погіршитися самопочуття.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: