Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зуби до чого сняться?

Сонник зуби до чого сняться?

Більшість сонників зуби трактують як поганий знак. Тим більше, якщо привиділося, що вони випадають, кришаться або не цілком здорові. Але впадати у відчай з приводу приснився зубів не варто. Не надто приємна картинка може тлумачитися в незліченних варіантах, оскільки це залежить від безлічі дрібних деталей, так і від конкретної життєвої ситуації, в якій ви перебуваєте. А ще – від самого сонника, адже традицій і шкіл трактування снів надзвичайно багато.

Як зуби тлумачаться сониками

Якщо ви надзвичайно вразливі, то найкращий відповідь на питання: «до чого сняться зуби?», – отримаєте в російському народному тлумачення снів. Там з цього питання суцільний позитив – життєва енергія, здоров’я. Правда, бачити уві сні «перебір» (якщо зуби вже занадто великі і здорові) може свідчити про те, що сновидець затаенно агресивний.

Ванга, близька до росіян зі слов’янської ментальності, майже згодна з цим твердженням. Але уточнює, що здоров’я і красу снящиеся зуби принесуть тільки в тому випадку, якщо вони білі, рівні та здорові. А ось до чого сняться чорні і хворі – попередження про те, що пора відволіктися від роблення кар’єри і зайнятися собою коханим.

Сонник, приписуваний чаклунці Медеї, вважає, що бачити уві сні зуби – ознака майбутніх змін. В тому числі і зі здоров’ям. Правда, до кращого або до гіршого вони трапляться – це залежить від супроводжуючих сон деталей.

Прихильник європейської школи Міллер стверджує, що зуби в сні – це обов’язково проблеми зі здоров’ям або майбутні розборки з конкурентами, ворогами і недоброзичливцями. Правда, він тут же виправляється, уточнюючи, до чого зуби привиділися здоровими, і в повній кількості, то всі майбутні життєві колізії закінчаться наданням багатства в тому чи іншому вигляді.

Мусульманські сонники пішли далі за всіх в конкретизації тлумачення цього органу. Для них кожен зуб виражає ступінь споріднення. Чотири передніх різця (і внизу, і вгорі) відповідають самим близьким родичам – дітям, братам, сестрам. Далі йдуть дяді — тьоті, ну а восьмеркам дісталися всі, хто «сьома вода на киселі». Ну і варіантів тлумачення цих сонники теж надзвичайно багато. Випав зуб за сонником може означати народження спадкоємця.

Варіанти тлумачень сонника зуби в залежності від дії

Тлумачення сну зуби, точніше – те, що відбувається з ними, найчастіше є знаками наступних змін. Чомусь в більшості випадків неприємних і тяжких. Ось, наприклад: до чого сниться випадання зуба з великою кількістю крові, приписується прийдешніх неприємностей з родичами, аж до їх смерті.

Сонник Цвєткова трохи пом’якшує ситуацію, повідомляючи, що бачити випадання зубів без крові означає лише розлуку або інший розлад з ріднею, але ніяк не її смерть. І на тому йому спасибі!

Деталей, змінюють трактування сну, в якому зуби випадають самі або видаляються, надзвичайно багато. Але навіть їх різні сонники можуть трактувати по-різному. Наприклад, ідіоматичний сонник стверджує, до чого сниться якщо ви самі витягли собі зуб, то скоро звільниться від тяжких обов’язків або будь-якого тягаря, що заважає жити. Інший же тлумач подорожі царства Морфея може повідомити, про те, що бачення видалення реально існуючого гнилого зуба – провісник голоду і навіть смерті. Щонайменше – тяжких життєвих випробувань.

До чого уві сні зуб може і не випадати, а тільки гойдатися — сонник Мандрівника трактує це як провісник важкої і невиліковної хвороби. Менш кровожерливі трактати з цього ж приводу повідомляють про прийдешні складних часи, коли життя людини будуть супроводжувати убогість, бідність, необхідність обмеження себе у великому і малому.

Травми зубів трактуються сонником так само неоднозначно. Виштовхнуті власною мовою вважаються провісником великої удачі. Ну а до чого сняться зуби, вибиті іншими людьми — до неприємностей і тяжких захворювань.

Є і нейтральні тлумачення сонника дій з зубами. Якщо вам сниться, що ви чистите, полощете, то чекайте нежданих гостей і приємних новин. Якщо під час віртуальних гігієнічних процедур ви виявляєте несподівано виросли ікла, то – це теж дуже хороший знак, провісник того, що до вас скоро завітають довгоочікувані гості. До чого сняться зубні протези – попередження про фальшивих друзів у вашому оточенні, нещирою любові, обмані.

Сонник тлумачення хвороб зубів

У тлумаченнях снів, по ходу яких зуби ламаються, кришаться і зазнають інші хворобливі трансформації, можна заплутатися. Тим більше, що різні сонники пояснюють ці події як прямо протилежними причинами і прийдешніми наслідків, так і однаковими в цілому, але з деякими нюансами.

Нострадамус в цьому питанні найбільш неоднозначний. До чого сняться кришаться у сні зуби, на його думку, можуть свідчити як про майбутню важкої хвороби, так і про втрати життєвого тонусу, нудьги і апатії. Це може бути і попередженням сонника про затесавшемся у ваше оточення злобного і лицемірну людину (можливо, що й не одного), плентаються проти вас інтриги.

Сонник Міллера вважає, що відколовся шматочок говорить про перевтомі, відсутність підтримки з боку близьких, наявність обов’язків, що перевищують ваші здібності. Він же попереджає, до чого сниться повільно крошащийся зуб – це привід звернути увагу на здоров’я близьких. Можливо, у когось з них є приховано протікає захворювання.

До чого сниться, що зуб випав і тут же розпався на частини, то – це ознака скороминущій і, швидше за все, невиліковна хвороби у когось з ваших родичів.

А от бачити у сні невідомо як випав шматочок – до великої сварки з рідними і подальше тривале протистояння з ними. Бійтеся його розглядати – з кимось із рідних ви назавжди станете ворогами.

Для кого-то трохи краще привидевшийся зуб з тріщиною, який не бажає далі ламатися. Сонник тлумачить — це до сварки, не надто принциповою, але тривалої і неприємної за наслідками.

До чого сниться, що зуб розколовся, то чекайте попадання в неприємну ситуацію, втрату репутації. Хоча це може бути й ознакою реального стресу, в якому ви перебуваєте. А ще сонник попереджає про те, що ситуацію треба докорінно змінити.

Якщо зуб уві сні ламається безпричинно, то шукайте у своєму оточенні заздрісника, распускающего плітки. Причому нахабного, такого, який не опускає очей при особистій зустрічі.

Взагалі, будь-злам зуба є передвісником великих сварок. І чим більше зубів зламалося одночасно – тим більше сварка.

Сонник від чаклунки Медеї стверджує, до чого сняться зламані уві сні передні зуби – до фінансових втрат, втрати емоційної стійкості, стресу, психічних захворювань.

Психоаналітики ж сходяться на думці, що кришаться у сні зуби – це віддзеркалення вашого внутрішнього напруги за благополуччя рідних і близьких.

Сходячись на думці, що хвороби і втрати зубів, бачені уві сні, пов’язані з родичами, сонники нерідко дають суперечать один одному трактування. Деякі з них вважають, що бачення крові при втраті зуба – набагато більш тривожний знак, а її відсутність ознака «всього лише» хвороби.

А ось італійський сонник, складений Антоніо Менегетті (італійський психолог, заснував этнопсихологическую школу) дотримується думки, що лише одне бачення дірки в зубах може говорити про сумну втрати. Він же вважає, що втрачати зуби в сні – поганий знак. Щонайменше втрата життєвих сил і апатія, на його думку, вам забезпечені.

Часто протиріччя в тлумаченні сонників навіть не непрямі, а прямі. У кого-то выплевывание зубів – ознака прийдешньої втрати авторитету, ганьби. Інші сонники стверджують, що якщо виштовхнути зуби своєю мовою, то сновидця чекає успіх, можливий навіть виграш у лотерею.

Звичайно, зуби уві сні не тільки кришаться, тріскаються і випадають. Досить часто сняться і банальні дірки (так, від карієсу і уві сні не втекти). Більшість сонників сходяться на думці, до чого сниться дупло в зубі – це ще не прогресує, але можлива в недалекому майбутньому хвороба. Такий сон – гарний привід пройти диспансеризацію і трохи змінити спосіб життя в правильну сторону.

До чого сняться дірки в зубі – це завжди провісник чогось не дуже гарного і сумного. Не завжди з вами, нерідко і з родичами. Хоча це добре укладається в психологічну схему. Адже немає нічого сумніше, ніж чергу в кабінет стоматолога. Нерідко зіпсовані карієсом зуби сняться тим, у кого друзі або хтось з близького оточення плетуть проти них інтриги, заздрять, поводяться нечесно.

Брудні і недоглянуті зуби теж можна вважати якимось захворюванням. І сни за участю брудних і навіть чорних зубів цілком можливі. Для подібного тлумачення сну головним є те, що ви робите з цим косметичним недоліком. Якщо ретельно позбавляєтеся від нальоту на зубах, то по соннику вас чекає оновлення, одужання, кінець чорної смуги в житті.

Жовті зуби найчастіше сняться до дрібної і неприємної сварки з близькими або колегами.

До чого сняться чорні зуби в сні, сигналізують про те, що пора припиняти прихований конфлікт з ким би то не було. Інакше гіршої біди точно не уникнути.

Криві, брудні і одночасно каріозні зуби сняться того, чиї близькі родичі готові їх зрадити. В такому тлумаченні сну практично всі сонники одностайні.

Тлумачення всяко різних приснився випадків з зубами

Сказати, що побачити зуби в сні завжди до нещастя або біді – значить прегрешить проти істини. Кчему сняться гарні, рівні, білі і здорові зубки – це реально щастя. Будь сонник пообіцяє вам міцне здоров’я та удачу. Морфей підніс вам бачення молочних зубів у дитини? Це до одужання, зміцнення життєвих сил.

Побачилася щілина між зубами? Чекайте хороших звісток. В основному від рідних. Але це може бути звістку й про підвищення по службі, провісником вдалої угоди. Ну а якщо зуб великий, міцний з безліччю коренів, то за сонником, вам доведеться з кимось знайомитися, встановлювати нові зв’язки.

Чомусь всі сонники сприятливо тлумачать сни з дитячими зубами. Навіть випадними. Якщо вам привидівся такий казус, то вас чекає кар’єрний ріст, переїзд в комфортне житло. Ну, практично все, про що тільки мріялось. Приблизно настільки ж сприятливо бачення немовляти з повним ротом білих, міцних зубів. Це до прибутку.

Ймовірно, вам цікаво до чого сняться зуби жінці, і чи є якісь особливі знаки для них. Так, такі, буквально пророчі, сни є. Наприклад, про рибу з великими зубами. Необов’язково про акулі, персонажем сну може бути і щука і судак, і зовсім фантастична, неіснуюча порода. Це знак сонника про майбутньої вагітності, яка пройде легко і без ускладнень. Та й пологи будуть не в тягар.

Зуби ростуть уві сні

Зуби в житті не завжди псуються, кришаться і випадають. Вони можуть і зростати. Те ж саме стосується і сновидінь. До чого сняться зуби ростуть? У цьому у сонників теж немає єдиної думки, але зазвичай прогноз сприятливий.

Зазвичай це ознака оновлення, зростання життєвої енергії, зав’язування нових відносин. Люблячий чоловік цілком може передбачити вагітність своєї обраниці по знаку приснившегося йому тільки-тільки прорезавшегося зуба.

Побачити в сні власне дитя вже з зубами, що прорізалися – хороший знак, сонник предвещающает міцне здоров’я спадкоємця.

Якщо ні дружини, ні дітей у найближчому майбутньому не передбачається, але приснилася ледь прорезавшаяся коронка зуба, то чекайте примирення – з одним, майбутньою дружиною, рідними.

Не дуже добре, коли побачений у сні ріст зубів виглядає як патологія. Зуби в два ряди — до втрати самооцінки, психічного потрясіння.

Сни про лікування зубів

Багатьох страх перед стоматологами не відпускає і уві сні, а відвідування сій юдолі скорботи і печалі – один із найпоширеніших сюжетів сновидінь. Психологи вважають, що «віртуальні» сцени лікування зубів є відображенням реальних страхів.

Популярна процедура відбілювання зубів сониками тлумачиться не надто позитивно. Швидше за все, ви намагаєтеся закривати очі на такі вчинки близьких, які особисто вам не надто приємні. Спробуйте вирішити проблему наяву. Зрештою і у вас має бути власна думка про те, що відбувається, з яким оточуючим варто рахуватися. Напевно це підвищить вашу самооцінку.

До чого сниться видалення зубів уві сні, має кілька тлумачень. З болем, кров’ю і муками – ви розлучитеся з тим, від кого ніяк не могли позбутися. Тільки ініціатива – його. Якщо відчули полегшення – значить, знімете з себе тяжкі обов’язки. Бачення цієї процедури може бути ознакою майбутнього розриву відносин з близькими, а якщо вона супроводжувалася кровотечею – остаточних і бесповоротных.

До чого сниться вирваний зуб, який ви навіщо — то тримайте в руках і розглядаєте? Психологи вважають, що – це ментальне вираження ваших страхів за друзів і близьких родичів, які настільки сильні, що готові вирватися назовні.

Повна протилежність ті сни про зубах, в яких їх навпаки, вставляють. Вони схожі на ті, в яких зуби ростуть. Майбутня весілля, нова рідня, народження дітей, приємні новини – ось що можуть означати такі бачення при знаходженні в обіймах Морфея.

Молоді люди, якщо вам сняться вставні зуби, то сонник пропонує знайомитися з майбутніми тещами, свекрухами і тестями! Так трактують подібні видіння деякі сонники. А інші їм суперечать – стежте за тим, щоб ваш обранець був дійсно щирі у вираженні своїх почуттів, не піддайтеся на обман.

Винятком у цій радісній феєрії можуть бути зуби золоті. Бійтеся цих снів як вогню. Збитки, крадіжки, втрата здоров’я. Цікаво, чи снилося що-небудь подібне клієнтам МММ, » Хопер-Інвест або Російського дому Селенги? Сниться процедура, в якій вам вставляють золоті коронки? Не піддавайтеся вранці на вмовляння посторожить, підвезти, піднести чи доставити посилку адресату. Тюремні двері тільки того і чекають, щоб закритися за вами.

Можуть наснитися і брекети. Якщо вони у вас встановлені, то напевно – це ментальний відгомін того, що вони доставляють незручності, про які вдень за круговертю справ забувається. Якщо ж їх немає, то снящиеся брекети за сонником, є відображенням міцних і щасливих духовних зв’язків у родині. Можете бути спокійні. Вам є на кого покластися, вас завжди підтримають і не кинуть у важку хвилину.

Як бачите, однозначного тлумачення снів з зубами у головній ролі немає. Тому зациклюватися на якомусь тлумачення, якщо воно вам вкрай неприємно, не варто. Хто знає, може, викликана ним ваша душевна неврівноваженість саме до передбаченим наслідків і призведе? Цікавий рецепт позитивного або негативного тлумачення сну дав Антоніо Менегети. Він вважав, що, насамперед, треба відповісти на питання про те, наскільки корисний чи шкідливий для сновидця постав йому образ. І навіть не з психологічної, а біологічної точки зору.

До чого сниться видалення зуба, який вже замучив людини – в чому-то добрий знак сонника, навіть якщо процес супроводжується болем і кров’ю. Адже після цього настає зцілення, і приходить полегшення. Хоча, звичайно ж, людині комфортніше побачити в сні смачну їжу, прекрасну жінку, чисту воду, чудовий краєвид. Але і тут в оцінку образу втручається суб’єктивна думка конкретної людини. Наприклад, Менегетті вважав снящиеся мундири поганим знаком. Але чому це погано для тих, хто носить мундир в силу своїх професійних обов’язків? Він приписував знак мінус баченням туалету, хоча дуже широко поширена думка, що подібні пікантні знаки уві сні до грошей.

Антоніо Менегетті висловив і ще одну цікаву думку: навчившись керувати своїми снами, людина стає господарем власного життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: