Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться довга борода?

До чого сниться довга борода?

Сьогодні побачити жителя Європи, що носить бороду, зовсім не просто. Сучасна мода вважає її носіння чимось застарілим і негідним цивілізованої людини. Однак в країнах Сходу мати бороду не тільки дозволено, але навіть належить, а її відсутність принижує чоловіка в очах оточуючих.

На щастя, в нашій країні не існує строгих правил зовнішнього вигляду, і мати бороду може будь-хто, тому побачити її наяву — не проблема. Але як бути, якщо борода буває явлена ​​нам уві сні? Давайте дізнаємося, до чого сниться борода, дії з нею і інші подробиці.

Короткий зміст:

Що пророкує сон?

Сонник Густава Міллера

Бачити бороду уві сні — Передвістя того, що незабаром якась людина вступить з вами в протиборство, бажаючи відібрати вашу владу і зайняти ваше становище. Будьте обережні — противник буде дуже підступним, і перемогти його буде непросто.

Посивіла борода — Передвістя конфліктів і сварок з оточуючими людьми. Бородата дівчина або жінка — сон, пророчащая несподівані зустрічі з неприємними вам людьми або важку хворобу.

Хтось тримав вас за бороду — Незабаром вас чекають позови за вашу власність. Якщо ви не побажаєте здатися добровільно, будьте готові до важких пересудів.

Догляд за своєю бородою — Символ марнославства і самозакоханості, яка вже пустила в серце сновидіння коріння і буде все сильніше розростатися.

Якщо догляд за бородою сниться жінці, Це є вказівкою на її страх самотності і бажання скоріше вийти заміж.

Французький сонник

Бачити бородатого чоловіка — це Сприятливий знак, який символізує велич, могутність і силу. Довга борода темного відтінку — передвістя величезного статку, який, крім усього іншого, дістанеться сновидцу без жодного з його боку праці.

Голити бороду — Негативний образ, який попереджає про можливі неприємності в діловій сфері. Бачити у себе довгу і блискучу бороду — дуже хороший сон, який обіцяє неймовірне везіння в справах, безперешкодний рух до наміченої мети і успіх у всіх починаннях.

Самотній жінці (дівчині) бачити на своєму обличчі бороду — Передвістя швидкого знайомства з цікавою людиною, який стане її чоловіком і від якого у неї буде багато дітей. Заміжній жінці бачити у себе бороду — знак того, що незабаром вона стане главою в її родині.

Давньоперсидською сонник

Бачити уві сні довгу бороду — Образ, який обіцяє сплячому славу і шану. Коротка борода — навпаки, передвістя безчестя і неповаги оточуючих до сновидцу. Терзати уві сні власну бороду — символ марнотратства і подальшого жалю про нього.

Заміжній жінці бачити себе з бородою — Якщо в даний момент її чоловік з нею, їх чекає тимчасове розставання; якщо ж в даний момент вони не разом, незабаром вони возз’єднаються. Вдові бачитися себе з бородою — найближчим часом жінка отримає шанс знову вийти заміж.

Дитині бачити себе уві сні бородатим — Дуже небезпечне знамення, яке попереджає про те, що сновидець може не дожити до свого повноліття. Фарбувати свою бороду в яскраві кольори — передвістя багатою і пишною життя, повної комфорту і всіляких благ.

Фарбувати її в тьмяні і брудні кольори — Незабаром справи сплячого прийдуть до цілковитого занепаду, впоратися з яким буде неможливо. Якщо уві сні ваша борода раптово побіліла або посивіла, незабаром ви досягнете вищого становища в суспільстві і будете дуже шановані навколишніми.

Сонник Велеса

Відповідно до цієї слов’янської книзі снів, борода сниться чоловікові — Отримувати прибутки і збагачення, жінці — до смерті чоловіка, вагітної — до народження сина, дитині — до його власної смерті, закоханої дівчини — до припинення відносин з коханим.

Густа і красива борода — До удачі, грошей і щасливого майбутнього. Посивіла борода — до шані і повазі з боку оточуючих. Чорна — образ, який обіцяє міцне здоров’я і довголіття. Руда — символ, що попереджає про брехливих і лукавих людей. Довга — у сновидіння з’являться могутні покровителі. Коротка — до судових розглядів.

У кого була борода?

Спробуйте пригадати — на чиєму обличчі ви бачили рослинність?

Як вона виглядала?

Зовнішній вигляд бороди — ще одна важлива деталь.

Дії

Наснилося, що ви стригли бороду у кого-то — натяк на те, що в реальному житті сплячий може надійти з ким-небудь несправедливо. Книги снів попереджають: цей вчинок призведе до сумних наслідків. Стригли її у себе — несприятливий знак, що передвіщає втрату покровителів і людей, які надають сплячому підтримку.

Бачити як пофарбували її в інший колір — Щасливий знак, що передвіщає поліпшення добробуту сновидіння і сприятливі життєві зміни.

Доглядати за бородою уві сні — Жінкам такий сон пророкує самотність, чоловікам — раптове збагачення. Збрив її — попередження про марних витратах, які людина може почати найближчим часом.

Зачісуватися або пригладжували її — Передвістя збитків, які відбудуться в будь-якому випадку. Причому, чим більше темного кольору була рослинність, тим більші грошові втрати очікують сновидіння наяву. Стригти її — хороший спосіб, який обіцяє поліпшення у всіх життєвих сферах, а особливо — в справах.

Виривати з неї клаптики волосся — символ, який трактується двояко. Якщо уві сні при цьому ви не відчували біль, таке сновидіння віщує вам великі грошові втрати, від яких ви все ж швидко оговтався. Якщо ж вам було боляче, кого-то з ваших близьких очікує смерть.

Вистачати кого-небудь за бороду — Передвістя великого конфлікту, який може закінчитися рукоприкладством.

Якщо вона виросла уві сні?

Важливо знати, що побачена уві сні борода трактується по-різному для різних сновидцев, в залежності від їх статі і віку. Отже, ви:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: