Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого зазвичай сняться дохлі миші?

До чого зазвичай сняться дохлі миші?

Миші та інші гризуни у більшості людей викликають якщо не страх, то явне відчуття відрази й огиди. Тому не дивно, що сни за участю цих персонажів сприймаються як погана ознака. А до чого сняться дохлі миші? Мертві гризуни — це уособлення всіх недоброзичливців, таємних ворогів і конкурентів людини.

Короткий зміст:

Що значить сон?

Кожен сонник тлумачить сюжет сновидіння за участю мертвих мишей по-різному.

Сонник Міллера

Власноруч убита миша означає Перемогу над суперниками. Безліч дохлих гризунів є ознакою того, що сновидець не помічає того, що відбувається у нього прямо перед носом.

Сонник Лонго

Мертва миша уві сні — це Ознака таємницею образи, прихованою на сновидіння. Також такий сюжет сну говорить про сімейні конфлікти, так званих скелети в шафі.

Сонник Нострадамуса

Смерть миші уві сні за Нострадамусом означає Фінансові складності, можливість опинитися в злиднях. Маленькі мишки означають несуттєві втрати грошей, а великі — великий програш, банкрутство.

Циганський сонник

Дохла миша уві сні віщує Підйом по кар’єрних сходах, невеликий прибуток. У деяких ситуаціях це означає збільшення в сімействі. Якщо мертва миша уві сні має біле забарвлення, значить сновидцу вдасться вирахувати задум свого недруга.

Народний сонник

Дохлі миші уві сні — це Ознака матеріальних втрат, марної трати грошей і розділу нерухомості.

Білий сонник

Мертві миші уві сні Віщують швидкі порожні турботи і розтрати. Білі миші говорять про те, що удача відвернулася від сновидіння, темні — про те, що незабаром відбудеться зустріч зі старим другом.

Дохла миша великого розміру означає якесь Перешкода на шляху, можливо, палиці в колеса будуть вставляти конкуренти і заздрісники. Якщо мертва миша знаходиться в воді, це явна ознака зради близьких друзів, того, що під личиною друзів ховаються недоброзичливці.

Великий сонник

Наснилися дохлі миші — це Ознака тривалих проблем, через які сновидцу доведеться чимало постраждати. Якщо дохлі миші знаходяться в будинку, це говорить про небезпеку для житла — злодійство, псування майна, пожежа і так далі. Миші темного або сірого забарвлення вказують на проблеми на роботі, миші світлого забарвлення — недогляд прекрасної можливості, втрачена прибуток.

Якщо мертва миша лежить на будь-якої поверхні в будинку (підвіконні, шафі, полиці, тумбочці), то Рідні люди сновидіння незабаром його здивують.

Сонник Мари

Мертва миша невеликого розміру — це Ознака упущеної вигоди, даремно витрачений час. Якщо мертва миша лежить на дорозі, то це говорить про несподівані перешкоди на шляху. Мертва миша в воді означає загрозу репутації сновидіння — помилкові наклепи, наклеп і інше.

Якщо кішка забирає мертву мишу в своїх зубах, це означає, що Допомога прийде з несподіваного боку, сновидцу нарешті посміхнеться удача.

Місячний сонник

Дохлі миші, плаваючі у воді, Віщують матеріальні труднощі, сварки в родині. Кішка, забирає в зубах мертву мишку, говорить про те, що проблеми будуть тільки посилюватися і множитися. Біла мишка вказує на те, що у всіх бідах сновидец винен сам.

Сучасний сонник

Бачити уві сні миша темного забарвлення означає, що в реальності Ситуація виходить з-під контролю сновидіння. У деяких випадках це також означає негативний магічний вплив, спрямоване проти сновидіння. Бачити уві сні миша білого забарвлення вказує на даремно витрачений час, марні зусилля.

Мертва миша, що лежить на порозі оселі, говорить про те, що людині необхідно Убезпечити життя своїх рідних і близьких, адже їм незабаром знадобитися захист.

Сонник мандрівника

Бачити уві сні мертву мишу Говорить про вдалий результат будь-якої справи. Мертва миша уві сні вказує на те, що скоро всі негаразди змиє водою і навіть сліду від них не залишиться. Дохлі миші в будинку попереджають про підготовлюваний напад на сновидіння, про загрозу безпеці житла.

Український сонник

Дохла миша в будинку — Це попередження про те, що небезпека виходить від найближчих сусідів. Мертві миші уві сні — це ознака великих фінансових втрат, загроз з боку недоброзичливців.

Багато мертвих гризунів

Велика кількість мертвих мишей позначає жорстку конкурентну боротьбу, бій з життєвими обставинами, захист своєї репутації та честі. Побачити мертву мишу в своїх руках означає світлу смугу в житті, удачу і прийдешню радість.

Безліч мишей на снігу говорить про великий обман, який набирає популярність з кожною хвилиною. Миші, що лежать на підлозі житла, говорять про те, що загроза наближається, а гризуни, розташовані в машині або в гаражі, кажуть про зраду одного або коханої жінки.

Для жінок такий сон говорить про те, що їй Доведеться захищати своїх дітей або родичів від нападки оточуючих. Для незаміжніх дівчат таке сновидіння може означати втрату невинності. Для чоловіків подібне сновидіння позначає безліч проблем, пов’язаних з сім’єю і грошима.

Маленькі звірятка

Маленькі мертві мишки означають невеликі неприємності, які не приносять сильного шкоди, але при цьому дратують і впливають на емоційний стан сновидіння. Також таке сновидіння говорить про заздрісників, несильному недруга, який більше схожий на дрібного капосника, ніж на серйозного ворога.

Маленька дохла миша уві сні — це ознака жінки-заздрісники, часто це або сусідка, або колега по роботі. Така жінка шкодить по дрібницях і нишком. Велика кількість мертвих мишей невеликого розміру попереджає про небезпеку, про те, що сновидцу потрібно тримати язик за зубами і не довіряти нікому, принаймні, найближчим часом.

Мишка, знайдена в шафі, Говорить про нелегкий вибір, який необхідно прийняти сновидцу. Маленькі дохлі мишки, розкидані по столу, означають фінансові збитки, небажання визнавати очевидне, порожні турботи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: