Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться, що сильно випадає волосся?

До чого сниться, що сильно випадає волосся?

У давні часи люди надавали волоссю на тілі людини магічне значення. Втрата їх вказувала на погіршення здоров’я або великі зміни в житті. Повна відмова від усього мирського — чернечий постриг. Жоден волосок не впаде з твоєї голови — це обіцянка благополуччя актуально і в наші дні, нікому не потрібно пояснювати сенс цих слів.

Втрата волосся у сні передвіщає неприємності, це всім відомо. Але кожна окрема ситуація має свій сенс, тому розглянемо детально до чого сниться, що випадає волосся.

Короткий зміст:

Тлумачення снів

Який би сонник ми не взяли, що випали волосся — це втрати. Вони можуть ставитися до здоров’я, моральному стану або матеріальним становищем. Головне те, що ми позбавляємося магічної захисту, даної нам згори.

Сонник Фрейда

Коли наснилося сильне випадання волосся у себе пасмами — Це означає погіршення здоров’я людини. У тому випадку, якщо волосся втрачала жінка, то це означало, що вона відчуває погіршення здоров’я, а значить і втрату привабливості. Це положення її дуже засмучує. У чоловіка причини сновидіння схожі. Погіршення самопочуття і як наслідок — втрата інтересу до себе і до протилежної статі.

Сонник Міллера

Розглядає причину сновидіння ширше. Випадають пучками волосся — Це втрати, і втрати в усьому. Погіршення здоров’я для обох статей. Назріла необхідність прислухатися до перших дзвіночків, які на підсвідомому рівні підказують нам про те, що пора зайнятися собою.

Для жінки Сон може передвіщати погіршення відносин з родиною, можливі сварки і нерозуміння аж до розриву. Чоловік може понести матеріальні збитки і чим більше випадання на голові, тим серйозніше матеріальні втрати. Обласна — матеріальні втрати, втрата друзів і родичів.

Сонник Ванги

Велика увага приділяла внутрішнім світом і моральному стану людини. Втрата волосся, на її погляд, втрата впевненості в собі, душевна нестабільність, неможливість зробити правильні висновки з ситуації, що склалася, а звідси і неправильні вчинки, що ведуть до різних втрат. Погіршення самопочуття, догляд близьких, матеріальні проблеми.

Сонник Лоффа

Велике значення в тлумаченні снів, відводив психологічному і емоційному стану людини. Втрата волосся — втрата впевненості в собі, своїх силах, здоров’я. Волосся це захист, велика родина. Втрата волосся — сварки і розбіжності в сім’ї і як наслідок — самотність.

Сонник Нострадамуса

Втрату волосся у жінок і чоловіків тлумачив однаково — Турбота про своє здоров’я. З погіршенням самопочуття змінюється вигляд. Всім і завжди не хотілося втрачати свою зовнішню привабливість.

Сонник Цветкова

Каже про можливу втрату друзів і близьких людей через непорозуміння, сварок та інтриг.

Давньоперсидською сонник

Попереджає про фінансові втрати, але в тому випадку, якщо ви бачите ваші обсипалися волосся окремо від тіла, це добрий знак — ви позбудетеся від усього поганого, і боргів, в тому числі. До того ж — чекайте добрих звісток.

Сімейний сонник

Сонник не радує — втрата грошей для чоловіків і сімейні чвари для жінок.

Сонник Менегетті

Побачити волосся клаптиками — втрата життєвих сил. Марнотратне ставлення до грошей призведе до злиднів.

Сонник Гришиной

Передбачала втрату поваги у оточуючих для дам і грошові втрати для панів. Втрата волосся у ванній загрожувала ганьбою.

Бачити як волосся з вас здуває вітер і вони просто відвалилися — чекайте незалежних від вас життєвих змін не в кращу сторону. Волосся обсипаються жмутами на одяг в людному місці — неприємності у родичів. При розчісуванні волосся випадає — чекайте чвар. Кількість втрачених волосся вказує на серйозність сварки і шкоди від неї.

Що означають шматки шевелюри?

Випав жмут волосся у вас в руках віщує вашу провину в ваших можливих втратах. Це стосується всіх моментів життя.

Погіршення здоров’я відбувається через безвідповідальне до нього відношення і найчастіше, не стається раптово. До своїх недуг людина йде поступово і, найчастіше, є можливість внести корективи.

Скандали рідко виникають стихійно. Негатив, перш ніж проявитися, накопичується день у день і ми не можемо не відчувати напруги.

Матеріальні втрати іноді виникають раптово і їх важко передбачити, але, найчастіше, це прорахунки і їх можна було б уникнути.

Сни приходять до нас як попередження про можливі зміни, радощах, втрати і негаразди. Необхідно ставиться до них без страху, цілком серйозно. Не потрібно сидіти і зі страхом чекати виконання, потрібно тверезо проаналізувати все, що відбувається навколо і ваше власну поведінку. Знайшовши помилки, ви спробуєте їх виправити, тим самим удар буде відведено або пом’якшений.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: