Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться симпатична дівчина, яка подобається?

До чого сниться симпатична дівчина, яка подобається?

Вподобана дівчина уві сні — уособлення теплих почуттів сновидіння до неї. Сновидіння також віщує пригоди, романтичну зустріч або радісна подія. Детальніше дізнатися, до чого сниться дівчина, яка сподобалася, можна з декількох авторитетних джерел.

Короткий зміст:

Чому сниться сон?

Сонник Міллера

Дівчина, яка подобається, Сниться хлопцеві до радісної події, процвітанню. Гуляти з нею — значить, в реальності вийде побудувати з нею стосунки. Бачити дівчину з іншим хлопцем вказує на проблеми в особистому житті, розставання зі своєю другою половиною. Бачити, як дівчина йде під руку з іншим, означає крах надій.

Сонник Цветкова

Знайома дівчина, до якої сновидец небайдужий, Сниться до поліпшення фінансового та матеріального становища. Також сновидіння обіцяє одержання приємного сюрпризу, новини здалеку.

Мусульманський сонник

Вільному чоловікові сниться вподобана дівчина — Значить, він готовий до серйозних стосунків, до створення сім’ї. Сонник радить звернути увагу на деталі зовнішності дівчини — якщо вона красива і приваблива, це вказує на ніжність почуттів сновидіння, якщо мила і ніжна — віщує щасливу любов, якщо відверта і пристрасно — говорить про ревнивості майбутньої обраниці.

Сімейний сонник

Красива дівчина, до якої сновидец небайдужий, Сниться до матеріальних витрат і втрат. Якщо дівчина уві сні красива і весела, одягнена в прекрасний одяг, то в реальності сплячий зустріне людину, яка навчить його радіти життю.

Цілувати дівчину уві сні обіцяє несподівані сюрпризи. Матері бачити красиву дівчину її сина означає, що незабаром вона отримає звістку від своїх дітей, що живуть від неї далеко.

Сонник Хассе

Якщо наснилася незнайома дівчина, то В реальності сновидіння очікують позитивні зміни, приємні звістки. Бачити уві сні агресивно налаштовану дівчину обіцяє зраду другої половинки, зраду друга.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні вподобану дівчину — Значить, у сновидіння все в порядку з інтимною сферою, він задоволений і задоволений своїм життям. Обіймати уві сні дівчину вказує на серйозність почуттів і намірів сновидіння, на його бажання підкорити або захистити кохану.

Дії сновидіння і його супутниці

Поцілунок з дівчиною уві сні обіцяє приємні зміни в житті, розвиток романтичних відносин. Якщо ініціативу проявила дівчина, то сновидец — сором’язливий, трохи замкнута людина. Якщо ж поцілував хлопець, то в реальності дівчина відповість йому взаємністю.

Обіймати дівчину уві сні означає захищати і підтримувати її. Якщо сама дівчина обіймала сновидіння, то в житті він потребує чиєму-небудь раді або підтримки.

Бачити посмішку дівчини Віщує серйозна розмова з будь-якої представницею прекрасної статі найближчим часом. Якщо дівчина уві сні називає ім’я сновидіння, то в реальності це означає взаємну любов.

Прогулюватися з дівчиною, тримати її за руку говорить про те, що нинішні стосунки сновидіння триватимуть недовго. Він болісно буде переживати розрив. Дівчина приймає байдужий вигляд, ігнорує хлопця, то в реальності вона не відчуває до нього ніяких почуттів.

Сваритися чи грубити дівчині уві сні Означає, що варто відмовитися від своїх намірів підкорити дівчину. Вона все одно не відповість взаємністю, і сновидец тільки втратить час.

Якщо дівчина уві сні тікає від сновидіння — Значить, що в реальності людина відчуває сильне збентеження поруч з сподобалася особливої. Також сон вказує на лицемірного друга, який бажає посварити хлопця з його коханої.

Дівчина уві сні сидить або лежить на ліжку — незабаром вона захворіє або виїде на велику відстань від сновидіння.

Отримувати від дівчини лист, повідомлення або подарунок вказує на її повагу до сновидцу, на її дружнє ставлення до нього. Можливо, вона відчуває до нього симпатію, але тільки не романтичний потяг.

Якщо ж сновидец сам пише їй лист або вручає подарунок, то В реальності він поводиться нерозумно і необачно. Не виключено, що він ставить свою кохану в незручне становище.

Зовнішність дівчини

Доглянутий, приємний вигляд дівчини передрікає позитивні зміни в житті сновидіння, отримання будь-якої радісну новину. Чи не виключно, що вподобана дівчина відповість сплячому взаємністю.

Неохайний, пом’ятий вигляд дівчини Вказує на незадоволеність сновидіння життям, особливо особистої сферою. Також сновидіння віщує незаплановані витрати, говорить про моральну і фізичну втому. Якщо хлопець вже складається в романтичних стосунках, то сон вказує на проблеми в спілкуванні зі своєю другою половинкою.

Вагітна дівчина уві сні Обіцяє виконання задуманого, втілення всіх планів в життя. Бачити вподобану особу в весільній сукні означає неприємності в особистій сфері, невірність другої половинки або зрада близького друга.

Бачити дівчину в образі своєї дружини Вказує на швидку зміну статусу, віщує просування по службі.

Побачити дівчину з вадою на обличчі — значить, зробити необачний вчинок, в результаті якого постраждає невинна людина. Також сновидіння говорить про муки совісті сплячого, про почуття провини або жалю з приводу минулих вчинків.

Якщо дівчина уві сні виглядала не так, як в реальності, то Це означає обман з боку близької людини. Сновидець живе в ілюзії, обманює сам себе, і навколишні йому підіграють.

Відчуття від сновидіння

Отримати задоволення від сну, прокинутися відпочив і щасливим вказує на закоханість сновидіння і на те, що його почуття взаємні. Також сновидіння віщує рішення складної проблеми в реальності, приємний відпочинок в колі друзів або сім’ї.

Якщо ж сон викликав неприємні відчуття, то В дійсності сновидец закомплексований, нетовариський чоловік, який жадає уваги. Через свою помисливості і боязні бути відкинутим він не може побудувати нормальні відносини з дівчиною. Також сновидіння обіцяє неприємності на роботі і фінансові втрати.

Якщо сон викликав почуття страху або тривоги, то В реальності сновидцу загрожує небезпека від його власних необережних дій. Зараз краще не приймати ніяких кроків, зачаїтися на час, можливо, взяти відпустку або відгул.

Значення по днях тижня

Тлумачення сновидінь багато в чому залежить не тільки від деталей бачення, але і від того, в який день тижня привидівся сон.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: