Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться зелена жаба жінці?

До чого сниться зелена жаба жінці?

З цим земноводним пов’язано багато легенд, казок і прийме. Жаба присутній в міфології багатьох народів, тому і багато сонники тлумачать цей символ досить докладно. Хтось спокійно ставиться земноводному уві сні, а хтось, прокинувшись, відчуває стійку відразу. Щоб дізнатися до чого сниться жаба жінці або чоловікові, треба розглянути опис декількох сонників.

Короткий зміст:

Значення і опис сну

Якщо наяву ви зовсім недавно бачили жабу, то не варто дивуватися, що вона прийшла до вас уві сні, таке сновидіння не таїть в собі ніякої загадки і тлумачити його безглуздо. Однак, якщо ж ви і не згадували про це зелене земноводне, то варто звернути свою увагу на сон і розшифрувати його.

Сонник Міллера

Побачити як ви схопили жабу в сновидінні — Наяву вам слід подбати про своє здоров’я, слід бути більш обережним. Помітити квакушек пустуючих в траві — до появи в долі нового приємного одного, який згодом стане вам дуже близький, і ви зможете присвячувати його в усі плани і таємниці.

Жінці приснилася жирна, велика жаба — До шлюбу з вдівцем, у якого є свої діти. Квакання віщує поїздку до друзів, яка не завдасть вам задоволення.

Їсти жаб’ячі лапки — До швидкоплинної радості. Можливо отримаєте подарунок, але він не принесе довгоочікуваного задоволення.

Англійська сонник

Відповідно до цього джерела подібний сон Віщує успіх у всьому, за що б ви не бралися. Чоловікові бачення говорить про кар’єрний ріст і відмінних перспективи в бізнесі.

Езотеричний сонник

Пов’язуємо земноводне зі змінами в погоді. Чутливим людям жаба Може приснитися до дощу.

Сонник Езопа

Якщо уві сні ви йдете по доріжці, а перед вами стрибає велика жаба — це позитивний знак. Незалежно від статі сновидіння, це сновидіння обіцяє дуже цікаве і доленосне знайомство з людиною протилежної статі. Якщо уві сні ви опустили жабу в ємність з молоком, це характеризує вас наяву як людини дуже надійного на якого можна покластися.

У вашому сновидінні жаб було багато, тоді Можливі безглузді сварки в родині або з близькими людьми.

Сонник Фрейда

Якщо берете в руки живу квакшу — Наяву вам доведеться робити щось, до чого ви ставитеся з огидою. Також можливі зміни в інтимному плані, спробуєте в ліжку то, до чого до цього ставилися з побоюванням.

Чоловік випадково наступив на маленьке створіння — В реальності ви недбало ставитеся до жінок, для вас це загрожує неприємностями.

Сонник Цветкова

Звичайна жаба уві сні Принесе вам неприємності в любові, може бути, вас навіть обдурять. Якщо квакша зустрічається вам на шляху або перетинає дорогу — в вашому оточенні є пліткар, шпигун або обманщик.

Сонник Медеї

Обіцяє зміни в самій людині, в його характері і світогляді в кращу сторону, також сон Пророкує досягнення успіху завдяки вашим позитивних рис.

Сонник Ванги

Провидиця помітила в цьому символі один негатив. Жаба в сновидінні принесе наяву лише розчарування, ненависть і заздрість. Почути її квакання — пожинати плоди своїх негативних вчинків.

Сонник 21 століття

Для чоловіка бачити це земноводне уві сні Обіцяє успіх на роботі, в справах. Вбивати, мучити, різати земноводне — значить, наяву ви дуже погано ставитеся до якоїсь дами, можливо, завдаєте їй біль.

Завзято скачуть жаби — до хорошого проведення часу, до раптових сюрпризів і подарунків наяву.

Сонник Деніз Лінн

Як не дивно, але жаба по цьому джерелу означає зовнішній вигляд дівчини, її красу. Також може тлумачитися як мінливість у відносинах або прагнення знайти ідеальну другу половинку. Для жінки, яка давно хотіла стати матір’ю, квакша може говорити про те, що її мрія незабаром здійснитися і станеться довгоочікуване для неї зачаття.

Дівчині, сновидіння про стрибає жабу, Говорить про мінливому настрої, небажання приймати серйозні рішення. Якщо жінка хворіє захворюванням сечостатевої системи — сон говорить про швидке одужання.

Сонник Гришиной

Маленький жабеня — До задоволень, радості, насолоди. Квакання — удача повернеться до вас обличчям, обставини складуться так, як вам необхідно. Вживати в їжу жаб’ячі лапки — біль в душі, «камінь» на серце.

Сонник Чжоу-гуна

Маленька жаба уві сні — Настав той момент, коли ви абсолютно заплуталися в почуттях до своєї другої половинки.

Якщо їх багато в будинку?

Якщо жаба перебуває у вас в будинку — це позитивний знак. Загальне значення таке: у вашому житті дуже скоро відбудуться великі зміни завдяки якимось вашим нерозкритим талантам або рис характеру. Швидше за все, зміни будуть хорошими, але це залежить від загальної емоційного забарвлення сну.

Якщо жаб багато, вони завзято стрибають і не викликають у вас негативних почуттів — в найближчому майбутньому у вас з’явитися надійний друг, з яким ви зможете довіритися і розкритися. Якщо ж ви з необережності настали на квакшу, то яке — то несподівана подія порушить ваше щастя.

Якщо сон був сірим, а до жабам ви відчували огиду — Можливі сварки, чвари скандали в сім’ї.

Якщо жаби були зовсім дрібними — Ваш неправильний спосіб життя завдає вам шкоди, але ви не приймаєте цей факт.

Що означають пуголовки уві сні?

Для чоловіка пуголовки уві сні — можуть провіщати проблеми в бізнесі, в яких він сам же і винен. Для дівчини — сон говорить про те, що вона може зав’язати стосунки з дуже матеріально забезпеченою людиною, але він буде їй не вірний.

Фрейд стверджує, що пуголовок — це символ репродуктивної функції. Сон віщує вагітність або пологи. Якщо їх багато — у вас надмірне бажання і прагнення стати батьками. Ловити їх уві сні — ви надмірно любите своїх дітей, ця любов душить їх, звільніть свою опіку над ними.

Для людини, який збирається вступати до навчального закладу, Сновидіння вкаже на те, що необхідно звернути увагу на педагогічну спеціальність.

Болото

Якщо жаби просто мирно сидять в болоті сон не обіцяє нічого поганого, а навпаки є передвісником удачі в справах, які останнім часом займають все думи людини. Все вийде, але тільки завдяки старанням самого сновидіння.

Інакше сонником болото з жабами Обіцяє неприємності, але ви обов’язково з ними впораєтеся завдяки рідним і близьким людям.

Якщо жаби сидять і квакають — Це говорить про численні недоброзичливців, плітках на вашу адресу і пересудах. Можливо, навіть вас чекає небезпека, тому будьте акуратніше наяву.

Коли уві сні сам сновидець намагається ловити жаб на болоті — Це говорить про те, що в його житті багато зайвого, він розмінюється на дрібниці. Треба поставити перед собою одну велику мету і максимальними кроками йти до неї.

Якщо вона стрибає на мене?

Якщо квакша, яка стрибнула на вас уві сні, була маленькою і милою — це говорить про те, що вас чекають невеличкі сюрпризи і задоволення наяву. Якщо ж земноводне викликало огиду — можливі дрібні неприємності.

Наснилося, як ви тримаєте жабу в руках — Ваше здоров’я може перебувати у великій небезпеці, можливо поруч з вами знаходиться людина, яка вболіває небезпечною заразною хворобою.

Але, є і хороше тлумачення, згідно сонником 21 століття якщо уві сні в руках ви тримаєте жабу — То наяву вас чекає гарний прибуток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: