Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться дельфіни

До чого сняться дельфіни

Дельфіни — це символ свободи, краси і духовних шукань. Поява цього ссавця уві сні віщує швидкі зміни в професійному житті людини, а також вказує на приховані, що придушуються сновидцем емоції. Щоб дізнатися, до чого сняться дельфіни розглянемо деякі деталі.

Короткий зміст:

Що значить сон?

Сонник Феломена

Плисти на спині дельфіна уві сні Означає перебувати в рожевих окулярах і не помічати навіть найелементарніших речей. Для людей, які перебувають у шлюбі або в романтичних стосунках, це означає розчарування в своєму партнері, занадто різні погляди закоханих на життя.

Зграя дельфінів в басейні Говорить про придушуються людиною почуття і стримуваних поривах. Побачити, як дельфін виступає в поданні, позначає, що людина розігрує вистави і поводиться театрально.

Сонник Міллера

Дельфін в воді говорить про те, що В реальному житті все йде за планом і ніяких неприємностей не передбачається. Якщо дельфін плаває в холодній воді, це вказує на зміну деяких планів.

Доброзичливий, охоче виконує команди дельфін говорить про зайвій м’якості людини, про те, що його наївністю і прагненню допомогти користуються оточуючі люди самим безсовісним чином. Іноді Сон вказує на те, що сновидець потрапляє під вплив більш могутнього людини — начальника, члена родини, друга і так далі.

Китайський сонник

Дельфін в морі Віщує поява ймовірності підвищення соціального або професійного статусу. Людині потрібно бути готовим вчепитися за наданий шанс і скористатися ним повною мірою.

Вистрибує з води дельфін Вказує на втому людини від рутини і сірих буднів, на бажання змінити життя, а також на невдачу в любові або на те, що у відносинах пропала романтика.

Сімейний сонник

Дельфіни в море Віщують поява в житті людини нових друзів, що відрізняються від сновидіння і світоглядом, і соціальною роллю в суспільстві, і сферою інтересів. З їх допомогою людина зможе познайомитися з новим світом.

Кататися верхи на дельфіні і гладити його означає Складна справа, підприємство, яке вимагатиме від сновидіння великих зусиль. Таке сновидіння вказує на сімейні проблеми, затаєні на своїх батьків дитячі образи, які проектуються вже на доросле життя.

Сонник Фрейда

Приснився дельфін Вказує на те, що сплячий не відчуває задоволення від своєї інтимного життя і шукає нових вражень в цій сфері. Сновидіння говорить про втрату іскри, пристрасті в романтичних стосунках.

Плавати у воді з дельфіном віщує експерименти в ліжку, майбутнє заняття любов’ю в воді.

Сонник Майя

Дельфіни уві сні уособлюють друзів. Плавати разом з дельфінами означає, що друзі і близькі довіряють сновидцу, покладаються на його думку і навіть вважають якимсь авторитетом. Сонник каже, що подібне ставлення цілком заслужено.

Сонник Гришиной

Приснився дельфін уві сні — це символ інтелектуальних здібностей людини. Сон з доброзичливим дельфіном вказує на здатність сновидіння заводити друзів, реалізувати все задумане в життя. Агресивний дельфін говорить про те, що людина дратує і ображає своє близьке оточення.

Сонник Менегетті

Поява уві сні дельфіна означає доброго, надійного друга, який допоможе сплячій людині пережити непрості часи. Дельфін також символізує міцну, чисту любов і раптові альтруїстичні пориви.

Сонник Астромерідіана

Дельфін в морі Уособлює близьких родичів сновидіння і вказує на те, що він занадто мало часу проводить зі своїми рідними, віддаючи перевагу над ними роботу і друзів. Побачити дельфіна, що скаче по хвилях, означає отримання запрошення на цікавий захід, гучну вечірку або інше свято.

Сонник Деніз Лінн

Поява в сновидінні дельфіна віщує швидкі несподівані події в житті сновидіння, які порушать його плани, але таким чином, що він буде цьому тільки радий. Бачення Передрікає швидку зустріч зі своїм коханим, а якщо людина вже перебуває у шлюбі, говорить про легку інтрижку на стороні.

Побачити дельфіна в темному морі або в темний час доби говорить про те, що людина починає усвідомлювати своє істинне призначення, намагається досягти духовного просвітлення.

Сонник мандрівника

Дельфіни пророкують Отримання хорошої вести від родичів або друзів, що живуть далеко. Гравці в воді дельфіни пророкують підвищення по службі, отримання премії або отримання освіти.

Тлумачення для жінок і чоловіків

Тлумачення сновидінь у багато залежить від того, кому саме воно сниться.

Для жінок бачити дельфіна уві сні віщує швидку вагітність. Уже вагітним жінкам сон провіщає народження здорового, міцного малюка. Бачення дельфіна темного кольору означає народження хлопчика, а білого — дівчинки.

Якщо жінці сниться, як вона плаває у воді разом з декількома дельфінами, Це вказує на брак чоловічої уваги в реальності. Сон говорить про бажання жінками обзавестися відразу декількома коханцями або поклонників.

Молодий незаміжньої дівчини подібний сон обіцяє появу одного в обличчі чоловіка більш старшого віку, який згодом може стати її чоловіком. Крім того, бачення передвіщає зміни в особистому житті, але варто бути обережною, адже це може призвести до незапланованої вагітності.

Чоловікам сон Обіцяє несподіваний прибуток — виграш в лотереї, отримання премії або спадщини, а також підвищення по службі і схвалення начальства.

У басейні або в річці

Дельфіни в басейні говорять про те, що людина відчуває себе незатишно і вразливе в суспільстві, слід всіма правилами, ігноруючи свої бажання і прагнення. Побачити дельфіна у власному басейні віщує знайомство з цікавим і доброю людиною, який стане сплячому хорошим другом і радником.

Бачити дельфіна в річці означає, що Сновидець просто пливе за течією, не переслідуючи ніяких цілей. Сон радить нарешті взяти долю у свої руки і спробувати щось змінити. Бачити, як кілька дельфінів хлюпається в річковій воді, означає, що життя проходить повз людини стороною, він лише є свідком, а не учасників дії.

Який він?

Багато дельфінів віщують нові можливості і приємні знайомства. Плисти разом зі зграєю означає рух вгору по кар’єрних сходах, придбання вірних союзників і ділових партнерів. Бачити зграю дельфінів в басейні, де вони обмежені в просторі, говорить про творчі уподобання людини, яких він соромиться або не може проявити.

Маленький дельфін в сновидінні Віщує приємні знайомства і яскраві враження, а також дельфінятко уособлює вірного друга, на якого в будь-який момент можна покластися.

Мертвий дельфін попереджає про тупикової ситуації, необдумані рішення, які зопалу може прийняти сновидец, виникненні несподіваних проблем. Сон говорить про те, що людина покладається на емоції більше, ніж на розум. Мертвий дельфін також означає про викидень або народження мертвої дитини для жінки.

Плавати з ними

Купатися з дельфінами означає підтримку сім’ї, опору у важкій ситуації, а також вірного друга, який не зрадить. Плисти за дельфіном означає піддатися чиємусь впливу, підкорятися більш могутньому людині. У більшості випадків мова йде про начальника або про вчителя.

Тримати його за плавець Говорить про готовність допомогти і підтримати одного в біді. Плисти верхом на дельфіні вказує на домінування сновидіння в дружніх і романтичних стосунках, на придушення чужої волі. Втратити дельфіна з уваги або впасти з нього при плаванні віщує швидкі неприємності і втрату деяких цінностей.

Плавати з дельфіном у відкритому морі Обіцяє гучну, веселу вечірку або відпочинок на морському пляжі разом з друзями. Також сон говорить про можливе авантюрній пригоді.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: