Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться довгий міст?

До чого сниться довгий міст?

Міст — це символ переходу від одного до іншого, від нового до старого або навпаки. Прівідевшіеся уві сні міст пророкує духовне або фізичне переродження, глобальні зміни в житті. До чого ще сниться міст, можна дізнатися з кількох авторитетних джерел.

Короткий зміст:

Трактування за різними сонникам

Сучасний сонник

Бачити міст в сновидінні з берега Говорить про несподівану допомоги, яку отримає сновидец. Красивий і високий міст, що підноситься над місцевістю, вказує на успішні звершення, на втілення задуманих планів в життя.

Перейти міст уві сні — означає, Вийти з конфлікту переможцем, виграти якусь справу. Якщо ж сновидцу не вдалося без перешкод перейти міст або його щось затримало на мосту, то це вказує на численні труднощі у втіленні планів і життєвих цілей.

Приснився міст в тумані або імлі — це Віщує небезпеку, яка загрожує сплячій людині в дорозі. Побачити міст над прірвою або скелястій місцевістю означає здатність сновидіння тримати удар долі і не пасувати перед труднощами.

Переходити міст, в якому зяють дірки, Говорить про схильність сновидіння до переживань і депресивних станів.

Сонник Міллера

Побачити уві сні напівзруйнований міст Означає незадоволеність людини своїм життям, його небажання жити і радіти. У деяких випадках сновидіння вказує на психологічні відхилення і на не завжди адекватну поведінку сновидіння.

Закоханому людині бачити уві сні міст Пророкує швидке розчарування в своєму об’єкті пристрасті, побоювання втратити кохану людину або його довіру. Перейти міст — значить, залишитися вірним своїм ідеям і своєї мрії.

Якщо міст несподівано з’являється немов з нізвідки, це Пророкує зраду або зраду коханої людини. Жінці необхідно остерігатися своєї підступної подруги, яка може розкрити секрети сновідіци.

Міст через бурхливу річку Передрікає успіх у всіх справах, відкриття для себе нової сфери діяльності. Міст через брудну, мляво поточну річку говорить про невдачі навіть в маленькому справі, неможливості досягти бажане в короткі терміни. Також сновидіння пророкує невелику втрату або розтрату грошей.

Переходити міст в темний час доби Позначає, що в реальності сплячому вдасться уникнути якої-небудь небезпеки і в його житті почнеться нова райдужна смуга.

Український сонник

Побачити уві сні міст над річкою Вказує на те, що в дійсності сновидцу вдасться уникнути величезної невдачі і врятувати себе від розорення. Побачити хисткий, хиткий міст пророкує смерть котрогось із близьких, страшне горе від втрати.

Спостерігати за будівництвом моста Віщує сновидцу славу і визнання, досягнення своїх цілей. Якщо дівчина бачить, як її на руках переносять через міст, то незабаром вона вийде заміж. Міст над бурхливою, галасливої річкою вказує на можливий переїзд, на зміну способу життя або сфери діяльності.

Сонник Медеї

Бачити міст Обіцяє розлуку з коханою людиною. Йти босоніж по хиткому мосту вказує на невпевненість сновидіння в своєму майбутньому. Сидіти на мосту передрікає підвищення по службі, отримання шансу реалізувати свій потенціал.

Якщо чоловікові сниться, як він піднімається на міст разом зі своєю коханою, то Це пророкує швидку вагітність обраниці. Крах моста обіцяє погіршення відносин між сновидцем і його партнером. Бачити з боку, як міст з шумом звалився в воду, вказує на неприємності у родичів сплячого.

Сонник Тафлісі

Будівництво нового моста Передрікає удачу в справах, нове романтичне захоплення для одиноких людей. Переходити по мосту вказує на отримання вигідного положення щодо реалізації проекту або ідеї сплячого.

Збирати гроші на будівництво або ремонт моста Передрікає сновидцу збагачення і отримання величезних прибутків від своєї справи. Крах моста вказує на здатність сплячої людини керувати іншими людьми, на його лідерські та організаторські якості.

Сонник мандрівника

Старий зруйнований міст Обіцяє безліч неприємностей в житті, крах кар’єри і планів. Якщо при переході моста хтось перегородив дорогу, це говорить про заваді, яка заважає людині розвиватися, рухатися вперед.

Переходити по занадто довгому мосту Вказує на страх сновидіння захворіти. Самому зруйнувати міст означає бажання сновидіння з’ясувати з кимось стосунки, дізнатися правду. Закоханим людям сон вказує на те, що сплячий зовсім не знає людини, якого любить.

Будівництво моста Обіцяє удачу і щасливі стосунки.

Сонник Хассе

Побачити міст Віщує успіх і розвиток талантів сновидіння. Йти по мосту вказує на необхідність відмовитися від своїх нинішніх намірів заради загального блага. Падати з моста обіцяє неприємності в діловій сфері.

Йти під мостом означає, що Сновидець доб’ється своєї мети будь-якими способами. Розвідний міст вказує на неспроможність мрій сновидіння, а конструкція ввігнутої форми говорить про зраду партнера.

Сонник Фрейда

Переходити міст Передрікає насичену інтимне життя сновидіння. Проїжджати міст на автомобілі вказує на швидкі зміни в долі людини. Недобудований міст означає незадоволеність сновидіння своїм життям, а також вказує на статеву неспроможність.

Що звалився міст Віщує проблеми в особистому житті, розставання зі своєю другою половинкою. Спостерігати за мостом здалеку вказує на пошук нового партнера.

Сонник Ванги

Міст уві сні Вказує на дане сновидцем обіцянку, яку він обов’язково повинен виконати. Якщо людина йде по мосту і він несподівано провалюється під ногами, це віщує зраду людини, якій сновидец більше всіх довіряє, а також вказує на подружню невірність.

Будувати уві сні міст Означає, що сновидець незабаром звалить на себе чужі зобов’язання і проблеми, які ляжуть на його плечі мертвим вантажем. Довго йти по мосту вказує на докори сумління з приводу порушеного обіцянки або невиконаної клятви.

Сонник 21 століття

Стояти на мосту Пророкує просування по службі, успіх в будь-якому починанні. Бачити, як міст уві сні руйнується, йде під воду, віщує великий скандал з важливою людиною. Якщо у моста ламаються перила, то в реальності це вказує на проблеми в сім’ї.

Бачити зламаний міст, який руйнується під ногами Віщує втрату грошових коштів, погіршення матеріального становища. Без неприємностей перейти міст означає — сновидцу вдасться уникнути серйозної небезпеки.

Якщо міст хитається під ногами, то це Вказує на страх людини втратити розум, залишитися на самоті розбиратися з усіма проблемами. Йти по занадто довгому мосту говорить про нав’язливих думках про смерть, про страх перед хворобами.

Ремонтувати міст — Значить, відчувати свою самотність і відокремленість від інших людей. Бачити, як інші люди будують міст, віщує добробут і процвітання.

Як він виглядав?

Новий міст вказує на безпеку і успіх в справах, отримання прибутку з будь-якого заходу. Старий, іржавий міст передрікає неприємності в справах. Недобудований міст говорить про зайву поспіху в житті людини, про те, що він квапить події.

Зруйнований міст Обіцяє конфлікти з родичами сплячого, проблеми з дітьми. Підвісний міст говорить про впевненість сплячого, а також про отримання допомоги від впливової людини.

Бачити уві сні дерев’яний міст Означає примирення двох сторін, відновлення старої дружби або романтичний зв’язок. Сільський маленький місток обіцяє сімейні посиденьки, відверта розмова з близьким родичем.

Залізничний міст вказує на принциповість і твердість характеру сновидіння і передрікає втілення планів у життя. Залізничний міст над прірвою говорить про розчарування в любові.

Розвідний міст Говорить про зайву мрійливості і безтурботності сновидіння, про неспроможність його планів.

Стрибати або впасти

Випадкове падіння з моста у сні передвіщає отримання травми в реальності. Усвідомлений стрибок з моста означає нездатність сновидіння зрозуміти навіть близьких друзів. Така поведінка сновидіння відвертає від нього людей.

Зірватися з середини моста Обіцяє крах планів і перспектив. Стрибнути з мосту, щоб покінчити життя самогубством, вказує на депресивний стан сновидіння. Впасти з моста, а потім проплисти під ним — до налагодження міцних зв’язків з людьми з минулого.

Будівництво

Будівництво моста віщує багатство, поліпшення матеріального становища. Самому будувати опору для моста вказує на отримання невеликої суми грошей в подарунок. Будувати міст без будь-чиєї допомоги говорить про замкнутості і відчуженості сновидіння від інших людей.

Бачити будівництво моста з боку Уособлює незадоволеність сновидіння своїм життям — людині нудно в своєму маленькому світі, і він мріє про більш цікавому суспільстві.

Руйнувати побудований міст про Значает, що сновидець стане ініціатором якоїсь сварки або конфлікту.

Їхати по мосту

Перетинати міст верхи на коні означає готовність сновидіння до змін і позитивних змін в житті. Зараз настав найбільш сприятливий час для рішучих кроків і починань.

Їхати по мосту на машині Віщує знаходження дотепного і оригінального вирішення нагальної проблеми. Студентам та учням сновидіння обіцяє успішну здачу всіх іспитів.

Їхати по мосту на поїзді Вказує на те, що для досягнення своєї мети необхідно пожертвувати чимось важливим в житті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: