Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться дохлі щури і з чим це пов’язано?

До чого сняться дохлі щури і з чим це пов'язано?

Сни, в яких фігурують дохлі щури — завжди пов’язується людиною з негативними емоціями. Щури як символ — явище неоднозначне. Якщо в поданні європейців щур завжди несе в собі купу неприємних асоціацій, то в східній трактуванні щур іноді символізує достаток. Якщо уві сні людина бачить пацюка — це не завжди недобрий знак. До чого сняться дохлі щури? Це залежить від контексту сну. Спробуємо розібратися.

Короткий зміст:

Тлумачення сновидінь

У різних сонниках мертва пацюк символізує різні внутрішні непривабливі людські якості або неприємності, які приходять ззовні.

Сонник Міллера

Дохлі щури уві сні позначають Труднощі, проблеми, нечисту совість, іноді — зрада і підлість з боку оточення сновидіння.

Циганський сонник

Згідно циганського сонником, гризун може означати Труднощі в любовних відносинах, зраду коханої людини, сумніви і суперечки серед близьких.

Сонник Медеї

В сонник чаклунки Медеї мертва пацюк означає Внутрішнє озлоблення або почуття провини, яке в «денний» життя людина приховує від оточуючих, а нерідко — і від себе самого.

Сонник А. Менегетті

Мертва щур — це Символ згаслих бажань, прихованої похоті, пригніченого прагнення окупувати чуже особистий простір, підпорядкувати життя іншої людини.

Сонник Фрейда

У трактуванні психіатра З. Фрейда образ мертвої щури пов’язаний З темним психічним початком «материнського» впливу на емоційне життя людини.

Сонник Лоффа

В сонник психолога Д. Лоффа образ щурів уві сні відображає картину соціальних зв’язків людини, Вказує на наявність ворогів і недоброзичливців. Мертві щури означають переможених недоброзичливців, а прикинувся мертвим, щур пов’язана з наявністю таємних ворогів.

У деяких сонниках православних старців приснився щур може Вказувати на явні і неявні гріхи сновидіння.

У східних сонниках, де щур іноді Позначає достаток, приснився дохлий щур може передвіщати розлад в майнових питаннях, матеріальні втрати, несподівану бідність і злидні.

У всіх трактуваннях щур, в основному, Зв’язується з негативним початком. А що віщує сон з дохлими пацюками, можна зрозуміти, виходячи з деталей сну.

Коли їх багато

Сон, в якому сновидец бачить багато дохлих щурів, віщує неприємні події. Щоб зрозуміти сенс сну, потрібно звернути увагу на «сюжет» сновидіння.

Якщо дохлі щури знаходяться в будинку, сон може передвіщати хвороби близьких людей, сварки, невдачі, пригнічений стан. Необхідно звернути увагу на розмір щурів: великі щури говорять про великі переживання і неприємності. Дрібні — про неприємні клопоти та життєвих чварах.

Незважаючи на неприємний осад, сон, в якому людина бачить дохлих щурів в будинку, не віщує серйозних життєвих катастроф. А якщо сниться, що Людина викидає дохлих гризунів з дому, в реальному житті він позбудеться від проблем, доклавши певних зусиль.

Якщо приснилося, що дохлі щури завалили мирні вулиці, такий Сон пророкує зміни в політиці, що виникають епідемії, майбутні соціальні хвилювання, військові дії, зниження добробуту.

Тим, хто знаходиться в зоні війни, велика кількість дохлих щурів на вулицях Може обіцяти позитивні зміни і провіщати світ, залагодження політичних питань, відмирання неприємних проблем, поліпшення соціального «клімату», позбавлення від важких неприємностей, страху і невпевненості.

Прибирати уві сні трупи щурів — Означає наведення порядку в житті наяву, рішення обридлих проблем, налагодження родинних і дружніх зв’язків, а також — благополучне вирішення старих негараздів, позбавлення від злих підступів ворогів, що не відбулися агресивні дії недоброзичливців, наклепників, ворогів, які могли завдати моральної шкоду або матеріальний збиток.

Вбивство гризуна

Якщо жива і здорова пацюк уві сні — носій неприємностей, джерело негативних переживань, страху, ворожих почуттів, сумнівів, докорів сумління і тому подібних тяжких для людини смислів, то вбити уві сні пацюка — означає наяву подолання труднощів, позбавлення від неприємних обставин і зобов’язань, вороже налаштованих людей або несприятливих подій.

Убита щур може також означати те, що Сновидцу доведеться розкрити підступні задуми, зіткнутися зі зрадою або зрадою, викреслити зі свого життя лукавого ворога, прикидається другом. Іноді вбивати щура уві сні означає також відмову від поганого наміру, від задуманого злого вчинку, позбавлення від власного гріха.

Наскільки важко буде зробити зміна на краще у своєму житті, можна судити за своїм станом уві сні. Якщо вбивство щура пов’язане з небезпеками і важкими зусиллями — в «денний реальності» Доведеться докласти чимало сил для залагодження проблем.

Якщо уві сні, вбиваючи щура, людина відчуває жалість до тварини — Наяву позбавлення від неприємностей буде пов’язано з великими емоційними витратами, а можливо — з відмовою від взятих на себе зобов’язань перед людьми, які використовували вас і приносили розлад і руйнування в ваше життя.

Якщо вона поранена

Якщо мертва пацюк уві сні, в основному, не віщує нічого по-справжньому поганого в житті, то сон, в якому фігурує поранена щур, може попереджати про реальні небезпеки.

Поранена щур, тим більше — загнана в кут, може представляти реальну загрозу. Якщо приснився такий кошмар, слід уважно проаналізувати ситуацію, що склалася в реальному житті. Такий сон попереджає про багатьох небезпеки зовнішнього і внутрішнього порядку. В першу чергу — небезпека може виходити від ненависті, з якою ви можете зіткнутися як всередині себе, так і в зовнішньому житті — серед близьких людей.

Як вести себе, якщо приснився такий сон:

У будь-якому випадку, якщо вам приснилася дохла, убита або поранена щур, не слід боятися поганих ознак. Навіть якщо сон був справжнім нічним кошмаром, в реальності сон всього лише вказує на існуючі проблеми, вказує на вразливість у відносинах, на небезпеки і ризики, підказує, як вести себе в обставинах, що склалися, щоб життя не затьмарювалася неприємностями, які легко обійти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: