Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Коли збуваються сни по днях тижня і числам місяця?

Коли збуваються сни по днях тижня і числам місяця?

Всі ми бачимо сни. Більшість з них приємні, і нам хочеться, щоб вони справдилися, деякі ми не можемо на ранок згадати, деякі вкрай неприємні і страшні, і ми боїмося їх виконання.

Вчені кажуть, що сон — це процес, коли наш мозок «розкладає по поличках» всю інформацію, отриману за день, коли наші думки, страхи, надії і переживання зливаються в одну картину і постають перед нами в яскравих образах. З давніх-давен існує повір’я, що багато сни, які ми бачимо в певні дні, збуваються. Коли ж ми бачимо віщі сни?

Короткий зміст:

Віщі сни по днях тижня

Найчастіше ми бачимо сни під ранок, тому день, коли ми прокидаємося, і є днем, коли ми бачимо сон, а не попередній.

У Понеділок сни збуваються для тих, хто народився в цей день.

Сон, який ми бачили у Вівторок, може виконати через тиждень-два, але ймовірність цього 50 на 50.

П’ятничний сон є попередженням про майбутнє, може в деякій мірі бути віщим.

Виконання сну в ніч на Суботу можливо, але не обов’язково.

Недільний сон може здійснитися, але ніхто не міг розповідати про нього. Якщо ж вам дитина розповіла, що йому приснилося в неділю, — тримайте це в таємниці, інакше сон не збудеться.

За місячним календарем

Сновидіння відносяться до астрології (науці про гадання по зірках), тому для тлумачення сну прийнято користуватися місячним календарем (у місячному місяці 30 днів).

У Третій місячний день можна бачити рідкісні, особливі сни, які збуваються найближчим часом.

Шостий місячний день ставить умову для реалізації сну: ви повинні бути врівноважені, спокійні, не дратуватися і не злитися. Сон може нести дуже важливу інформацію, може нічого не означати, але він збудеться, якщо ви виконаєте «умова».

Число сім володіє магічними властивостями, тому сни в Сьомий місячний день є пророчими, збуваються дуже швидко, але про них нікому розповідати не можна.

На наступний, Восьмий, день сон так само є віщим. У цей день сни пов’язані з вашими бажаннями або навіть з вашим призначенням, тому треба дуже уважно ставитися до таких снам.

Дев’ятий місячний день може подарувати хороші, сприятливі сни, які можуть збутися, а може подарувати кошмари, щодо яких переживати не варто — вони не збудуться.

У Десятий день все навпаки: все погане, страшне у снах збувається, а хороше — немає.

Особливим днем є Дванадцятий: саме в цей місячний день сни можуть підказати, як діяти в тих чи інших ситуаціях. Так само сон обов’язково збудеться.

У П’ятнадцятий день потрібно звернути увагу, яка Місяць: зростаюча або спадна. Якщо зростаюча, то сни збуваються в найшвидшому часі, але їх треба вміти розгадати — вони підказують в тому, які проблеми і завдання необхідно вирішити в першу чергу.

У Двадцятий місячний день сни особливі, їх можна навіть «замовити»: якщо Вас мучить якийсь дуже важливе питання, відповідь на нього Ви можете отримати уві сні в цей день. Так само сни збуваються.

Двадцять другий день — день мудрості. У цей день можна побачити майбутнє, отримати вкрай важливу інформацію. Сни збуваються.

У Двадцять і третього дня сни незрозумілі, збувається в основному найгірше.

Двадцять сьомий день дає віщі сни, правда, сновидіння заплутані і складні, тому в них треба розібратися, але вони розкривають сутність Вашого найближчого оточення.

Двадцять восьмий день так само дає віщі сни-підказки, які говорять про майбутні труднощі і перешкоди. Позбутися від цього можна, заплативши ціну: втративши гроші.

Фантастичні сни сняться в Тридцятий місячний день, але суть їх істинна і правдива, тому вони збуваються.

За звичайним календарем

Іноді немає можливості дізнатися, який сьогодні місячний день, а важливо знати, є сон віщим чи ні. Для цього можна скористатися звичайним календарем, яким ми користуємося щодня. Для нашої зручності астрологи вивчили сни і за цим календарем, так що інформація вельми достовірна.

У Перший день місяця ми бачимо сни, які віщують особисті неприємності, таким чином будучи віщими.

Сни Другого дня збуваються дуже скоро і в точності, як ми їх бачимо.

Сни наступного, Третього, дня можуть збутися, але не обов’язково.

Число п’ять не поступається числу сім в магічну силу, тому сни п’ятого числа є віщими, можуть почати збуватися навіть в цей самий день.

Сни Десятого дня зазвичай обіцяють складності і невеликі проблеми. Збуваються протягом 20 днів.

День чортової дюжини, Тринадцятий, зачіпає любовні відносини людини і виконуються протягом 2 тижнів.

Сни на наступний день, Чотирнадцятий, виконуються в точності до найдрібніших подробиць, протягом найближчого місяця.

У Шістнадцятий день сняться сни, які швидко стають реальністю.

Виконання снів, побачених в Сімнадцятий день, слід чекати цілий рік, але сон збудеться обов’язково.

Сон на Дев’ятнадцятий день збудеться через три роки, навіть якщо за цей час Ви його забули.

Сон двадцять Три дні тому обіцяє неприємності, але збувається в точності найближчим часом.

Сон наступного дня, Двадцять четвертого, збувається протягом 2 тижнів і несе тільки позитивні зміни в житті.

У Двадцятого й п’ятого дня ми бачимо віщі сни, швидко виконуються.

В інші дні сни не є віщими, а часом бувають порожніми і не важливими.

Уважно вивчіть свій сон, в найдрібніших подробицях. Для цього скористайтеся сонниками, але слухайте і свою інтуїцію — вона більше підкаже, чим сонник: книги нерідко помиляються, інтуїція — майже ніколи.

Для повноцінної картини вивчіть уважно, в який день тижня, в який день за місячним і звичайним календарем ви побачили ту чи іншу сновидіння, і, зіставивши отримані дані, ви отримаєте цілісний образ свого недалекого майбутнього.

Як визначити, що сон збудеться?

Точної відповіді на це питання не існує, але є питання-маяки, відповіді на які допоможуть зрозуміти, наскільки реально те, що наснилося, наскільки це близько до правди і, відповідно, чи може сон збутися.

1. Як добре я пам’ятаю сон?

Важливі сни, якими віщі сни і є, добре врізаються в пам’ять. Нехай не повністю, лише малою частиною, але ця частина чітко, як наяву, повинна бути перед вашими очима.

2. Наскільки сон завершено?

Віщі сни завжди мають логічне завершення, якщо тільки ви різко не прокинулись. Віщий сон можна порівняти з фільмом: є зав’язка, якась агресивна дія, кульмінація і логічний кінець. Якщо хоча б одного чогось немає, то цей сон віщим не є.

3. Довгий сон? Наскільки він був докладним?

«Стислість — сестра таланту», — говорив А. П. Чехов. Те ж саме і зі сновидіннями: віщі сни прості, короткі і лаконічні.

4. Які кольори навколо мене?

Люди рідко бачать чорно-білі сни, частіше кольорові, тому важко визначити за кольорами, наскільки реальний сон. Чим яскравіше, більш насиченим кольору, тим більше ймовірність того, що сон віщий.

5. Скільки років мені уві сні? Більше або менше мого справжнього віку?

Якщо ви уві сні молодше себе справжнього, то сон віщим не є. Якщо ж ви старше або за свій реальний вік — сон може виявитися віщим.

6. Чи можлива така ситуація в моєму повсякденному житті?

7. Чи можна реалізувати те вирішення питання або проблеми, яке Вам приснилося?

8. Отримана уві сні інформація сприяє моєму внутрішньому зростанню?

Якщо відповіді на ці два питання «так», то сон може збутися. Віщі сни зазвичай максимально наближені до реальної ситуації, тому щось надприродне уві сні не збудеться наяву.

9. Наскільки логічні всі події і дії уві сні?

Якщо логіка явно порушена, сон хаотичний, існують суперечності, то сон не реалізується. Якщо ж логіка простежується і причинно-наслідковий зв’язок не порушена, сон може виявитися віщим.

10. Який час уві сні?

Найчастіше в віщі сни можна дізнатися точний час або точну дату: десь прочитали, побачили або почули. Іноді замість точного часу дається інша інформація — час року. Це так само є символом можливості бути реалізованим сну.

11. Де сон відбувається?

Віщим є той сон, в якому місце того, що відбувається цілком реально: ви самі не раз були там або це чуже місто, але з природними ландшафтами.

12. Відчув я щось?

Інформацію ми сприймаємо всіма своїми рецепторами: слуховими, зоровими, відчутних, нюховими, температурними. У віщі сни найбільш яскраво виражені запахи і звуки, іноді можна відчути і смак чого-небудь. Звичайні сни рясніють тільки зоровими образами.

13. Чи багато навколо мене круглого і кулястого?

Куля — сама ідеальна фігура у Всесвіті. Круглі форми і кулясті предмети зустрічаються в нашому повсякденному житті буквально всюди. Так само і в снах: якщо круглих предметів (годинник, тарілка та інше) багато, то сон реалістичний і може виявитися віщим.

14. Що перше я відчув, коли прокинувся?

Найперші відчуття дуже важливі, тому що мозок ще не обробив інформацію, а інтуїція вже підказує, чи буде сон дійсністю чи ні. Зазвичай люди відчувають якусь тривогу, настороженість, коли побачили віщий сон, навіть якщо він не обіцяє нічого поганого.

Відповідайте на ці питання максимально чесно і обдумано. По можливості записуйте відповіді у блокнот — по ним ви зможете згадати сон і потім, після ретельного осмислення, визначити ступінь реалізації сну в нинішніх умовах. А зіставивши отримані відповіді і день, коли вам наснився сон, зможете з упевненістю на 80% визначити, є сон віщим чи ні. Але гарантії, на жаль, ніхто дати не може.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: