Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Жовта змія до чого сниться?

Жовта змія до чого сниться?

Жовта змія уві сні — це символ людської заздрості і злоби, уособлення пліткарів і злостивців. Подібне сновидіння віщує неприємності з вини людини, який заздрить успіхам сновидіння і який не хоче його розвитку і процвітання. До чого ще сниться жовта змія, можна дізнатися, пригадавши найдрібніші подробиці сновидіння.

Короткий зміст:

Інтерпретації сонників

Сонник Міллера

Побачити уві сні жовту змію Вказує на неприємності в житті сновидіння з вини іншої людини. Нерідко сновидіння вказує на підступи недоброзичливців, які прикидаються друзями.

Побачити різнокольорову змійку з домішкою жовтого луски Позначає деяку небезпеку в майбутньому сновидіння, яку, втім, можна уникнути, якщо вести себе обережно.

Умертвити жовту змію Вказує на серйозні перешкоди на шляху людини, подолати які допоможе тільки сила характеру і твердість намірів. Якщо людині вдалося перемогти змію в чесному бою, то в житті його буде переслідувати удача й успіх.

Побачити уві сні велику кількість змій жовтого кольору Вказує на страх сновидіння захворіти або потрапити в безглузду ситуацію, опинитися посміховиськом. Якщо уві сні змії маленького розміру, але їх дуже багато, то в реальності люди будуть засуджувати сновидіння за якийсь вчинок.

Укус жовтої змії уві сні Пророкує людині якнайшвидше захворювання внутрішніх органів, загострення хронічних захворювань. Побачити, як діти грають з жовтими зміями, кажуть про нерішучість сновидіння і його нездатності вибирати друзів і романтичних партнерів.

Бачити, як жовті змійки снують між ніг сновидіння, заповзають на його тіло Вказує на страх людини проявити свої почуття і залишитися відкинутим.

Сонник Ванги

Поява жовтої змії уві сні Вказує на активні дії ворогів, які до цього моменту зволікали і не приймали ніяких кроків. Побачити жовту змію на своїх грудях — до зради близького друга або подруги.

Напад жовтої змії Віщує швидку сутичку з ворогом, вступ в конфлікт з конкурентом. Якщо змія уві сні виявилася отруйною, то сновидец програє своєму ворогові. Якщо ж змія виявилася не отруйною, то в реальності варто очікувати перемир’я і переговорів.

Укус змії уві сні означає, що сновидець болісно реагує на успіх інших і відчуває заздрість. Побачити зміїне кубло — Значить, в реальному житті сновидец ризикує стати об’єктом неприємних пліток.

Якщо уві сні велика товста змія жовтого кольору звисала з гілки дерева, то В реальності сновидец сильно захворіє.

Сонник Езопа

Жовта змія уві сні Уособлює злобного, лицемірного людини, який прикидається другом сплячого, а сам чекає зручного моменту, щоб завдати удару. Побачити, як жовта змія скидає шкуру, передрікає знайомство з мудрим або неординарною людиною, який вплине на життя сновидіння.

Напад жовтої змії уві сні Означає, що в реальності сновидцу доведеться заступатися за кого-то. Вкусила змія — значить, насправді сплячому належить боротися зі злістю і заздрістю навколишніх людей, відмахуватися від чуток.

Бачити маленьких змійок Обіцяє зрада людини, якій сновидец найбільше довіряє.

Сучасний сонник

Побачити уві сні жовту змію Означає, що той, хто лежить роздумує над ситуацією і не намагається приймати ніяких активних дій. Боротися уві сні зі змією говорить про марних спробах сновидіння контролювати ситуацію і своє життя.

Якщо уві сні діти грали з жовтими змійками, то В реальності людина не зможе відрізнити ворога від друга. Чути в сні шипіння змії віщує ситуацію, в якій сновидцу доведеться відмовитися від своїх принципів під тиском обставин. У деяких випадках подібний сон вказує на те, що людина слухає промови підлабузників і вірить їм.

Сонник Фрейда

Укус або поцілунок жовтої змії уві сні Вказує на ймовірність оральних ласк або прагнення сновидіння до самоублаженію. Невинної дівчини бачити сон, в якому вона танцює з жовтими зміями, віщує втрату невинності з малознайомою людиною.

Тікати від жовтої змії Означає проблеми в інтимному житті сновидіння, про які він не бажає говорити. Убити в сні змію — значить, відчувати заборонене потяг.

Сонник Нострадамуса

Жовта змія уві сні — Це символ гріхопадіння, зайвого хтивості людини. Побачити уві сні обвиває стовбур дерева пітона передрікає розпуста і безладні статеві зв’язки. Для одружених людей це говорить про зраду другої половинки.

Побачити жовту змію, пожирає свою здобич, Означає обжерливість і потурання своїм слабкостям.

Жіночий сонник

Отримати укус від жовтої змії — До розчарування і відсутності взаєморозуміння зі своїм партнером. Сновидіння також пророкує зраду чоловіка або коханого.

Побачити жовту змію, гріються на сонці, Пророкує швидке захворювання. Вбити змію — до майбутнього цікавого подорожі або одужання.

Плаваюча в воді змія Вказує на перешкоди на шляху до мети.

Сонник Феломена

Жовта змія уві сні — Це символ невірності і обману, лицемірства оточуючих людей. Бачити жовту змію в будинку означає, що сновидець проявить мудрість і статечність в питанні прибутку.

Велика жовта змія уві сні Віщує успішне завершення справ, отримання прибутку і удачу в фінансових питаннях.

Мусульманський сонник

Жовта змія уві сні Попереджає про негативну дію багатого і впливового ворога сновидіння. Побачити змію в будинку — значить, сплячого зрадить його власна родина.

Якщо уві сні жовта змія померла в ліжку сновидіння, то В реальності смерть чекає якогось з родичів сплячого жіночої статі. Тримати змію на руках віщує укладення миру з заклятим ворогом, помста за минулі образи.

Мертва змія обіцяє Звільнення від ворогів за допомогою сили характеру і підтримки Бога.

Сонник Лоффа

Жовта змія — Це символ мудрої людини, до порад якого сновидцу необхідно прислухатися. Якщо змія уві сні скинула шкуру або поміняла свій колір, це пророкує великі зміни в житті, зміни звичного укладу.

Побачити жовту змію в руках іншої людини Означає отримання підтримки з несподіваного боку. Власноруч вбити змію — значить, придбати ворога в особі скривдженої жінки.

Якого розміру вони були?

Велика жовта змія — це провісник негативних змін, що насувається катастрофи. У житті сновидіння настає не найлегша смуга, пов’язана з нестійким матеріальним становищем або горем в сім’ї.

Наснилася змійка невеликого розміру — це Вказує на неприємності на роботі, конфлікти з колегами. Не виключено, що хтось із колег або ділових партнерів спящего підставить його. Наступити на маленьку змію віщує поява в житті сплячого такої людини, яка принесе сум’яття і суєтність в розмірений уклад.

Самотня змія уві сні Пророчіт швидкі зміни в житті, які принесуть не тільки радість, а й прибуток. Якщо уві сні з’явилося парочка змій, то в реальному житті сновидец охоплений жадобою і жадібністю, в гонитві за прибутком не помічає нічого навколо.

Побачити трьох змій уві сні віщує поява в житті вчителя, наставника, який направить сновидіння на шлях істинний. Також сновидіння вказує на відродження чогось з минулого, вже забутого, але як і раніше важливого.

Велика кількість змійок позначає, що людина потребує мудрій пораді — Його совість нечиста, і він намагається виплутатися з його клубка порочності і нечестивости, але не може. Бачити кількох змій, сплетених в вузол, пророкує сварку з близькою людиною.

Напад на людину

Якщо уві сні змія нападає на людину, то незабаром сновидец відправиться в подорож, яке перевірить його на міцність. Якщо змія буквально переслідує людину, це говорить про шкоду близького оточення, про негативні наслідки випадкового знайомства.

Якщо змія вдалося вкусити сплячого, Це віщує плітки і чутки навколо сновидіння, який можуть значно заплямувати його репутацію. Молодій жінці такий сон пророкує незаплановану вагітність, при чому вона буде сумніватися в тому, хто саме є батьком дитини.

Якщо ж змія вкусила іншої людини, то подібне Обіцяє дрібні сімейні негаразди і невеликі борги сновидіння. Також сновидіння вказує на те, що близька людина потребує моральної підтримки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: