Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться золотий ланцюжок?

До чого сниться золотий ланцюжок?

Золотий ланцюжок уві сні уособлює емоційну прихильність сновидіння до кого-небудь. Також сновидіння віщує багатство і знайомство з цікавим, найпопулярнішою людиною. До чого ще сниться золотий ланцюжок, можна дізнатися, заглянувши в кілька відомих сонників.

Короткий зміст:

Опис бачення

Сонник Міллера

Наснилася золотий ланцюжок уві сні — це Означає упущені можливості і зруйновані надії. Якщо чоловікові сниться, що він дарує будь-якої дівчини золотий ланцюжок, то в реальності сновидец підозрює свого партнера в невірності.

Якщо уві сні ланцюжок рветься на кілька частин, то Це вказує на зайві витрати і матеріальні втрати. Також сновидіння може передвіщати розрив романтичних відносин.

Купувати уві сні золоту прикрасу Означає, що людина обманює себе і не розраховує свої реальні можливості і здібності. Також сон вказує на крах планів і жорстоке розчарування.

Сонник Фрейда

Бачити на шиї іншої людини золотий ланцюжок Означає нездоровий інтерес сновидіння до інтимного життя сторонніх людей. Подібний інтерес виникає через власного утримання.

Отримувати в подарунок золотий ланцюжок Означає, що в реальності у сновидіння буде ряд випадкових зв’язків. Якщо уві сні ланцюжок порвалася, то за спиною сновидіння близькі люди розпускають про нього мерзенні, неприємні чутки.

Сонник Ванги

Багато ланцюжків — Це провісник великої удачі, яка буквально звалиться на сновидіння. Перебирати ланцюжок в руках, кілька разів приміряти її означає, що у сновидіння тонкий, аристократичний смак. Жінкам таке сновидіння обіцяє одержання дорогого подарунка.

Втратити уві сні золотий ланцюжок Передрікає фінансові труднощі і втрату великої частини прибутку.

Сонник Лонго

Золотий ланцюжок з кулоном Передрікає жінці отримання дорогого, але позбавленого смаку подарунка від свого коханого. Молодій дівчині сновидіння обіцяє появу в її житті заможного і молодого залицяльника.

Власноруч зроблене прикраса уві сні Вказує на швидкий серйозна розмова по душам. Чоловікам подібний сон обіцяє посиденьки з близьким другом, дозвіл особистих проблем.

Сонник Цветкова

Золоті ланцюжки уві сні Уособлюють романтичні відносини, щирість і довіра. Сновидіння вказує на вірність коханого сновидіння, на відданість близького друга. Незважаючи на деякі сумніви сплячого, відносини між партнерами дуже міцні і цілісні.

Якщо в ланцюжку є якась вада або вона перекручена, то Відносини між людьми просякнуті фальшю і брехнею. Чоловікам сновидіння вказує на те, що його партнерка насправді його не любить, а намагається використати його в своїх цілях. Жінкам сон говорить про зв’язок з альфонсом.

Сонник Хассе

Золотий ланцюжок уві сні Віщує поява вірного, відданого друга. Жінкам сновидіння обіцяє відновлення дружби зі своєю однокласницею або однокурсницею.

Жіночий сонник

Жінці бачити на своїй шиї золотий ланцюжок Позначає глибину її внутрішнього світу, її моральність і духовність.

Бачити золотий ланцюжок на шиї іншої людини Віщує зраду близького друга або подруги, фінансові втрати і неприємності на роботі.

Езотеричний сонник

Золотий ланцюжок уві сні — Це ознака сумнівних операцій або заходів, які спочатку здаватимуться сновидцу дуже вдалими. Доглядати в магазині ланцюжок, але не вирішуватися її купити означає, що в реальності людина мріє про нездійсненне.

Знайти уві сні золотий ланцюжок Віщує несподіваний поворот подій або отримання будь-якого дарунка від життя. Сновидіння обіцяє надання безлічі можливостей сновидцу для самореалізації, якими він неодмінно повинен скористатися.

Срібна ланцюг

Срібний ланцюжок уві сні символізує чистоту думок і намірів сновидіння, віщує швидкі зміни в його житті в кращу сторону. Також срібний ланцюжок означає міцний емоційний зв’язок сновидіння з іншою людиною.

Носити уві сні ланцюжок зі срібла Вказує на сильну залежність людини від грошей і інших матеріальних благ. Дівчатам подібний сон обіцяє заміжжя по любові, але сімейне життя буде проходити в тяготи і в нужді.

Тримати в сні в руках срібний ланцюжок — Значить, залежати від думки оточуючих людей і активно втручатися в чуже життя. Порвана срібний ланцюжок символізує позбавлення від будь-якої сумнівної зв’язку, звільнення людини від тягаря.

З хрестиком або кулоном

Натільний хрестик на ланцюжку уві сні пророкує сновидцу везіння і успішне завершення розпочатої справи. Людини оберігають вищі сили, не даючи йому зробити необачних вчинків. Розірвана ланцюжок попереджає про можливі проблеми на роботі, а також вказує на зачеплене самолюбство сновидіння.

Ланцюжок з кулоном уві сні Вказує на непосильну і неприємну ношу, яку сновидец звалив на себе з почуття обов’язку. Якщо уві сні ланцюжок порвалася прямо у себе на шиї, то це обіцяє людині поразку. Молодій дівчині сновидіння вказує на невдячність і невірність коханого.

Знайти або прийняти в дар

Знайти на дорозі ланцюжок віщує налагодження зв’язків між людьми, знайомство з цікавою людиною. Знайти золотий ланцюжок уві сні говорить про швидких романтичних стосунках. Знаходження срібного ланцюжка вказує на примирення зі старим другом або родичем, з яким людина довгий час не спілкувався.

Спочатку втратити, а потім знайти ланцюжок передрікає Розчарування в оточуючих людях, зняття «рожевих окулярів».

Якщо ланцюжок подарували уві сні — це Означає благополучне вирішення справ, а також взаємне романтичне почуття. Отримати ланцюжок в подарунок від знайомої людини — значить, він відчуває до сновидцу ніжне, романтичне почуття.

Отримати ланцюжок в подарунок від незнайомої людини віщує поява суперника в любові. Дівчині подібне сновидіння пророкує появу загадкового шанувальника, який буде задаровувати її подарунками, не розкриваючи свого імені.

Також отримання ланцюжка в подарунок Означає появу в життя сплячого вірного і відданого друга або союзника.

Порване прикраса

Порвана ланцюжок уві сні віщує несподівані події в житті сновидіння, які назавжди змінять його суть і долю. Заміжній жінці сновидіння вказує на позбавлення від чоловіка-тирана — чоловіка, батька, начальника.

Отримати в подарунок порвану ланцюжок Означає звільнення від чужого впливу, заступництва і нав’язаного думки.

Самому порвати ланцюжок на собі Говорять про спроби сновидіння налагодити своє життя, звільнитися від небажаного впливу і від спілкування з неприємними людьми. Якщо ж ланцюжок рветься без причин, то це вказує на розгубленість людини, на емоційне спустошення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: