Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник айсберг до чого сниться?

Сонник айсберг до чого сниться?

Айсберг тлумачення сонника

До чого сниться айсберг? Даний символ найчастіше з’являється в грезе при напруженому спілкуванні з близькими або неможливості реалізації задуманого.

Передбачення Міллера

Брила льоду врізалася в корабель і стала причиною його загибелі у сні. Розшифровуючи даний сюжет, психолог попереджає: в реальності оточуючі будуть заздрити вам і розпускати брудні плітки. Міллер радить утриматися від хвастощів, поменше розповідати.

Самовдосконалення

До чого сниться айсберг? Ви не цілком чесні з близькими, колегами, приховуючи від них подробиці події і свої негативні сторони характеру. Можливо вам здається, що проблеми немає, але насправді скоро з’являться складнощі. Сонник звертає увагу, що сказати правду відразу набагато простіше, ніж збудувати брехливі факти і попастися на дрібницях.

У деяких випадках крижана гора розшифровується як прихована загроза — ви недооцінюєте серйозність ситуації.

Крім того, айсберг в сні символізує потрапляння під вплив сторонньої людини.

Фінансові питання

Під час подорожі на кораблі спостерігаєте, як під покровом темряви крижана брила наближається. Даний сюжет у сні передвіщає підвищення доходів. Але якщо айсберг, поставши на горизонті, спливає, то в реальності людина отримає велику суму грошей, яка швидко розійдеться.

Дрейфує в морі гору льоду сонник розшифровує як символ невдачі. Запланували важлива справа? Перенесіть. Здійснити задумане не вдасться. Якщо айсберг був один, через кілька днів ситуація зміниться. Але сонник підказує, що безліч брил сниться до тривалого несприятливого періоду у житті.

Все в ваших руках

Корабель зіткнувся з айсбергом — хочете вибратися з низки невдач. Зберіться. Тільки доклавши максимум зусиль, ви зумієте подолати неприємності.

Блукати в сні по крижині, що плаває посеред океану, означає, що заради сьогохвилинних задоволень підставите під удар репутацію і благополуччя. А якщо ви засмагаєте на ній, сонник рекомендує: здійснюючи свої мрії і фантазії, не забувайте проявляти ввічливість і такт, інакше оточуючі створять для вас нестерпні умови.

Особисте життя

До чого сниться айсберг? Часто він є ознакою згасання почуттів. Кохана людина втрачає свою привабливість, і ви незабаром розлучитеся.

Якщо уві сні брила тане, то наяву заздрісники розпускають про вас чутки, подмачивающие репутацію, впливаючи на думку оточуючих. Найближчим часом сновидця чекає самотність, навіть особисті відносини зруйнуються на очах.

Нюанси мрії

Щоб зрозуміти, до чого сниться айсберг, слід врахувати всі деталі бачення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: