Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник актриса до чого сниться?

Сонник актриса до чого сниться?

Актриса тлумачення сонника

Актриса

Сонник попереджає того, кому приснилася актриса про надмірну безтурботність, і самовпевненості. Велика ймовірність того, що сновидець, побачив знамениту за фільмів чи вистав красуню, звик йти второваною стежкою і не готовий до труднощів. А це якось може призвести до гірких розчарувань і навіть відчаю. Сонник акторка рекомендує всім кому випало спостерігати подібний сюжет, бути трохи реалістичніше і розраховувати, в першу чергу лише на себе. Проте, це не єдине тлумачення того, до чого сниться актриса.

Попереджений – значить озброєний!

Нелегкий період в житті, пророкує сонник того, хто став свідком смерті актриси уві сні. Потрібно підготуватися до того, що всі ваші думки і плани, пов’язані з близьким, дорогим людиною, на жаль, не здійсняться. Від цього ви можете впасти в смуток, депресію. Але не піддавайтеся песимістичним настроям, а вірте в те, що ваші мудрість, терпіння, допоможуть вам пережити ці випробування. А потім ви обов’язково почнеться світлий етап долі.

Сонник Езопа вважає, що мертва актриса символізує зраду коханого. Ви не вірите в таке сумне передбачення? Добре, що ви так впевнені у своєму обранцеві. Але все ж придивіться до нього трохи уважніше. Хто знає, чи не помітите ви під більш пильним поглядом деякі дивності в поведінці, не спіймаєте його на маленькій, але брехні?

Образи померлих знаменитих жінок, які славилися королевами екрану або підмостків, можуть провіщати сновидінню повний крах все надій і планів. Тільки не треба панікувати завчасно. Куди розумніше проаналізувати імовірний розвиток ситуації, і продумати запасні варіанти, шляхи відступу в разі провалу початкового задуму. Сонник обіцяє, що при такому підході, ви зможете не тільки запобігти втрати, але і скористатися обставинами з вигодою для себе.

Бачити себе у ролі зірки

Досить цікаво інтерпретують бачення, в яких спляча бачить себе на сцені. На жаль, якщо примарилось, що ви зірка, то насправді над вами нависла загроза скорочення на службі і маячить перспектива залишитися без роботи.

Втім, Сучасний сонник, обіцяє сновидице вельми солідну винагороду за виконану роботу. Іноді варто згадати і прислів’я, про те, що все що не робиться, все — на краще. Так і в цьому випадку, знайте, якщо пророцтво збудеться і ви потрапите під скорочення, то скоро знайдете більш вигідну вакансію, з великим окладом і кращими умовами. Є ще один сонник, складений віщуном, званим Мандрівником. За його версією, якщо дама спить і бачить себе зіркою театру і кіно, то по пробудженню вона отримає добрі вісті. Дивний сон, у якому ви немов роздвоїлися, отримавши можливість бачити себе і на сцені виступати в ролі глядачки, сниться того, хто донесе радісні новини своїм знайомим, друзям, рідним.

Інші передбачення

Ви задоволені своєю долею, впевнені і твердо стоїте на ногах, маєте чіткі цілі, багато до чого сниться сон, про те, як ви розмовляєте з популярною актрисою. Втім, благоденство сюжету не дає вам приводу для розслаблення. Сонник Езопа нагадує, що за світлою смугою в житті завжди слід темна.

До чого сниться зустріч з ворожкою, напророчившей вам долю великої актриси? Будьте готові випробувати розчарування в реальності. Задумайтесь над своєю поведінкою? Чи Не занадто ви поспішаєте все встигнути, все випробувати? Це прагнення до задоволень, новим враженням, не дає вам задуматися про те, що чекає завтра. І настане цей день?

Чоловікові може примаритися, що він займається любов’ю з розкішною красунею, що панує у всіх популярних серіалах. Однак, такий сюжет в реальності загрожує сваркою і незлагодою з дружиною або подругою. Сонник дає представникові сильної статі порада: слідкуйте за своїми висловлюваннями. Саме кинуте мимохіть слово може спровокувати скандал з вашою партнеркою.

Жінка, уві сні служила в театрі актрисою або знімалася в кіно, насправді шукає схвалення з боку оточуючих. Їй дуже важливо їх позитивну думку і добрі відгуки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: