Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник акваланг до чого сниться?

Сонник акваланг до чого сниться?

Акваланг тлумачення сонника

До чого сниться одягнути акваланг і зануритися під воду, спостерігаючи за життям морських мешканців? Зазвичай цей сюжет є сприятливим знаком, що обіцяє швидке вирішення проблем, викриття чужих задумів. Але сонник рекомендує для більш точного тлумачення врахувати всі нюанси мрії.

Пророкування Ванги

Побачили акваланг, що лежить на березі — провісниця віщує збитки і душевні терзання. Одягатися в спорядження уві сні — попередження, що вас спробують обмовити недоброзичливці.

Пірнати з аквалангом обіцяє неприємності на роботі, невдоволення начальства і критику ваших дій.

Жінці, якщо уві сні вона опускалася під воду, Ванга віщує невдале заміжжя і бездітність.

Займіться самодисципліною

Спорядження для занурень символізує відсутність підтримки при виникненні труднощів. Сонник каже, що проблема не в особистості відбувся помічника. Відмова співпрацювати викликаний вашої необов’язковістю, легковажністю.

До чого сниться пірнати з аквалангом і відчути брак повітря? У вигідному і нескладному справі несподівано почнеться смуга невдач. Постарайтеся зберегти спокій і міркувати розсудливо. Сонник попереджає: паніка і метання з крайності в крайність здатні остаточно все зіпсувати.

Думка Міллера

Пірнали зі спорядженням — сонник Міллера віщує довгоочікувані хороші новини, позбавлення від тривог і переживань.

Якщо у балонах закінчився повітря, ви потонули — всупереч похмурим сценарієм греза символізує небувале везіння.

З’ясування відносин

До чого сниться знімати акваланг? Найближчим часом ви серйозно посваритеся зі своїм обранцем.

Пірнати на дно уві сні, намагаючись дістати гілку корала або інший скарб моря, трактується як прагнення догодити коханому.

Якщо розглядати акваланг в сексуальному площині, то поява спорядження уві сні свідчить про бажання урізноманітнити інтимне життя, яка останнім часом стала прісною; ви прагнете до експериментів, але не ризикуєте зізнатися в цьому коханому.

Фрейд даний образ співвідносить зі страхом відкритися перед своїм партнером.

Заспокойтеся і візьміть себе в руки

До чого сниться купатися з аквалангом під час бурі? Події в грезе свідчать про підвищення напруги наяву. У якийсь момент ви можете не втриматися і виплеснути накопичилася на близьких.

Сонник Міс Хассе попереджає: якщо не зумієте впоратися з емоціями, провалите багатообіцяючий проект.

Деніз Лінн, коли в грезе є спорядження, рекомендує розібратися в собі. Заплутавшись у почуттях, емоціях, ви не зможете зрозуміти, чого насправді хочете і куди рухатися далі.

Подробиці пірнання

Загальний сонник рекомендує враховувати, де саме довелося плавати.

Пригоди

Жінці плавати у сні у компанії знайомого, означає — наяву з ним виникне душевний зв’язок, це буде по-справжньому близька людина.

Чоловікові даний сюжет віщує появу суперника, який в майбутньому стане партнером по бізнесу.

Не поспішайте

Сонник ХХІвека, якщо побачили спорядження для занурень, що лежить на піску, попереджає про фінансові втрати. Правильніше всього зачаїтися і перечекати несприятливий період.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: