Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник акваріумні рибки до чого сняться?

Сонник акваріумні рибки до чого сняться?

Акваріумні рибки тлумачення сонника

Акваріумні рибки

До чого сняться акваріумні рибки? Зазвичай ці спритні мешканці глибин, обіцяють сновидінню приємні моменти, пов’язані з радісними подіями. Навіщо ми заводимо акваріуми наяву? Для того, щоб спостерігаючи за плаваючими вихованцями, відпочити, відволіктися від щоденних турбот, зняти стрес, помріяти. І уві сні рибки пророкують успішне завершення розпочатих справ, стабільність.

Але не завжди загальне тлумачення цього сновидіння таке позитивне. Відкривши сонник «акваріумні рибки», можна дізнатися про те, наскільки важливо брати до уваги емоції, випробувані сплячим, його настрій відразу після пробудження. Не можна не надавати значення навіть самим дрібним деталям, подробицям бачення. Будь-яка з них може абсолютно змінити трактування сюжету.

Успіх чи поразка?

Бізнесменам буде приємно дізнатися, що зі сну акваріумні рибки, віщують вигідні угоди, контракти, а також успішне завершення розпочатих проектів, що гарантує чудову прибуток.

Зустріч з давнім другом, відродження колишніх романтичних відносин обіцяє риба побачена уві сні, пані. Мало того, цей приятель може зробити їй пропозицію руки і серця! Та сонник не рекомендує відмовляти цьому кавалерові, тому, що він довгі роки любить сновидицу і стане їй чудовим чоловіком.

До чого сняться рибки, намагаються вистрибнути з акваріума? Цей сюжет відображає приховане бажання сплячого щось змінити у своєму житті. Наприклад, відправитися в подорож, зайнятися новим хобі, переїхати в інше місто. І, звичайно ж, такий сон, може привидітися того, хто довгі роки працює в одному і тому ж колективі, виконує одну і ту ж роботу. Людина просто втомився і обтяжуватися буденністю. Йому необхідні нові знайомства, відчуття, емоції.

Велика ймовірність скоро стати мамою, ось до чого знятися акваріумні рибки дівчині! Буде цікаво дізнатися про те, що якщо рибки в посудині з водою були одного виду і кольору, то може народитися не один малюк, а двійня або трійня.

Існують і менш приємні пророцтва. Наприклад, до чого сняться акваріумні рибки мертві? Така картина повинна послужити пересторогою для сновидця. В реальності він може якимось чином спровокувати неприємності і навіть біду, яка торкнеться його рідних. Не лякайтеся, але і не залишайте подібний сон без уваги.

Бачити уві сні, як рибки нудяться в посудині, наповненій каламутною, брудною водою, неприємно. Це сигнал того, що сновидець знаходиться в несприятливому середовищі. Всі його проблеми викликані негативом, буквально сконцентрованим навколо. Найчастіше такий сон бачать ті, у кого на службі обстановка загострилася до межі.

Ви хочете дізнатися, до чого сняться акваріумні рибки в банці? Тлумачення цього сюжету майже ідентичний попередньому. Колектив, у якому працює сновидець можна назвати нездоровим. Люди недружны, злі і заздрісні. Вони плетуть інтриги, бажаючи підсидіти колегу, зайняти його місце. Задумайтеся, а чи варто продовжувати працювати в такому «тераріум»? Неспроста ви втомлюєтеся і почуваєте себе розбитим. Може спробувати знайти вакансію?

Рибки і дії людини

Можете не хвилюватися, запланований захід пройде успішно, якщо напередодні вам приснилося, що ви ловите акваріумних рибок рукою. Таке сновидіння — мрія будь-якого студента напередодні іспиту, тому, що воно гарантує, що він витягне білет, з питанням, що йому знайомий і здасть сесію без «хвостів». Людям, які звикли до фізичної праці, така дивна риболовля пророкує надбавку до заробітку або виплату пристойних преміальних.

Вам примарилось, що, орудуючи сачком, наловили акваріумних рибок? Це передрікає масу нових зв’язків і знайомств наяву. Проблема в тому, що не люди, з якими вас зведе доля, будуть корисні, приємні. Серед них виявляться зануди і позбавлені всякого пристойності, ввічливості суб’єкти, від яких доведеться чекати неприємностей.

Покупка акваріума сплячої дівчини пророкує знайомство з представницьким, багатим юнаком, який може скласти їй партію, стати хорошим чоловіком. Для юнака цей сюжет — можливість просування по кар’єрних сходах, працевлаштування на посаду з відмінним окладом, перспективами.

Тлумачення бачення, в якому ви і ваш коханий чоловік з розчуленням спостерігаєте за рибками в акваріумі, обіцяє можливість чудово провести час з ним наодинці. А от коли таке примарилось перед відпусткою, то врахуйте, відпочинок, безумовно вдасться, але потім буде складно звикати до суворих буднів.

Як інтерпретувати бачення, в якому ви пересаджували риб з однієї ємності в іншу? Швидше за все, це відображення психологічного стану сновидця. Він готовий вступити в новий життєвий етап, і відчуває, що вже «виріс» з колишніх устоїв, звичок, стилю, навіть кола спілкування. Така картина може наводитися як раз перед тим, як людина прийме рішення круто змінити свою долю, або змінити роботу, переїхати в інше місто, країну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: