Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник акула до чого сниться?

Сонник акула до чого сниться?

Акула тлумачення сонника

Якщо ви уві сні спостерігали, і того гірше зіткнулися з небезпечним мешканцем глибин – акулою, то швидше за все отримали попередження про що насувається в реальності біді. Втім, впадати у відчай і побоюватися такого сновидіння рано. Поки ви не розібралися в тонкощах тлумачення цього сюжету. Отже, до чого сниться акула?

Передбачення Міллера

Опинитися в нічних мареннях на глибині, і помітити плывущую поруч акулу, означає, що у вашому найближчому оточенні з’явилася персона, затаївши образу, готова помститися. Ймовірно, це суперник, не простивший вам успіху на любовному поприщі, або колега, конкурент у бізнесі, бажаючий підставити або провчити, за те, що вам більше пощастило в справах.

Відкривши сонник Міллера, ви зрозумієте, що цей підводний хижак символізує неминучі проблеми, напасті. Ви з ними впораєтеся, хоча потрібно чимало часу, сил. Головне не здавайтеся, вірте в власну удачу.

Сонник акула пророкує, що виживши в поєдинку з потужним тваринам, ви з гідністю впораєтеся з усіма випробуваннями, які вам приготували підступні недруги. Рекомендація, яку пропонує сонник, — покладайтеся на власну інтуїцію, і будьте обачнішими при підписанні документів і укладення договорів. Приснилося, що хижак поранив вас, —на жаль, вийти сухим з води, а точніше, не понести втрат в справжньому житті навряд чи вдасться. Але попередження про небезпеку допоможе вам.

Непогано, коли акулу бачить уві сні хворий, у нього з’являються шанси на швидке, повне одужання.

Як тлумачать цей сон Фрейд і Езоп

До чого сниться акула, з точки зору психолога доктора Фрейда? Його сонник підказує, що вас чимало обтяжують взаємини з сексуальним партнером. Можливо, ви відчуваєте моральний пресинг з його боку, відчуваєте себе невільним, поневоленим. Будьте сміливіше, знайдіть можливість спокійно, але твердо висловити претензії. Навіть якщо це загрожує повним розривом, то згодом зрозумієте, що надійшли, правильно розлучившись з тираном.

Сонник Езопа застерігає того, кому приснилася акула, про те, що серед найближчих друзів або колег з’явився злий, мстивий, нещадний тип, готовий на будь-яку підлість. Особливо це актуально, якщо приснилася розлючена, скажена акула, готова до нападу. Прокинувшись, не забудьте про бачення, тому, що як раз після сну, у вашому житті з’явиться той самий недоброзичливець. До пори До часу у нього вийде спритно маскувати свою темну сутність. Не будьте відвертий з новими знайомими, якими б приємними вони здалися на перший погляд.

Інші пояснення сновидіння

На горизонті з’явився небезпечний ворог, ось до чого сниться акула, за версіями більшості сонників. Але трапляється і так, що цей сюжет передує перемогу сновидця над обставинами і недругами. Сучасний сонник пророкує того, хто зумів впоратися з хижаком в сновидінні, грандіозний успіх, повна поразка суперників. Причому, ви навіть не здогадувалися про їх наявність і про інтриги, що вони плели проти вас.

Акули плавають зграями. Помітити в сновидінні цілу групу жорстоких хижаків, до того, що вас переслідують невдачі, з’являються серйозні проблеми. Сонникпредлагает ретельно проаналізувати свої дії, і зрозуміти, чим ви так насолили оточуючим вас на службі злостивцям. Тоді ви зрозумієте, хто це, і зможете спланувати справи, що ніхто не зможе вам перешкодити, порушити плани. Иннами словами, уникнете серйозної катастрофи.

Сонник циганів свідчить, що акули це ревниві суперники. Побачивши уві сні таких монстрів, ви повинні врахувати, що ваше щастя декому ньому дає спокою. А отже, приготуйтеся боротися за свою любов, захищати свої інтереси. Навіть якщо наяву ви не пробували суп з акулячих плавців, то уві сні цілком ймовірно вам випаде шанс поласувати екзотичною стравою. Такий сюжет, —є відображенням глибокої неприязні до якоїсь персони. Якщо суп здався огидним на смак, то ви всерйоз розсердилися на когось.

Ніхто не закликає вас бути добрим і надмірно поблажливим до оточуючих, але все ж, сонник радить задуматися над своєю поведінкою. Може ви звикли йти до своєї мети напролом, не рахуючись з думками сторонніх? Вас так захоплює мета, що ви не зупинитеся перед жертвами? Це не правильно, в результаті вам доведеться гірко шкодувати про це. Тому мене поки не пізно! Намагайтеся бути трохи поблажливіше, доброзичливішими.

Східний сонник передрікає тому, хто помітив пустуючих акул проблеми в особистому житті. Вони будуть спровоковані недобрими словами, плітками. А от бачити у сні мертву рибину — до позитивних змін у долі.

За версією Ванги, акула нападає на сновидця тільки тоді, коли він безмірно безтурботний і наївний у спілкуванні з оточуючими. Вам потрібно більш серйозно ставитися до справ. Бути акуратніше в словах, в іншому випадку-за вас постраждають дорогі вам люди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: