Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник алкоголь до чого сниться?

Сонник алкоголь до чого сниться?

Алкоголь тлумачення сонника

Алкоголь

Насправді ставлення людей до спиртних напоїв абсолютно різне. Деякі обожнюють пишні веселі гуляння, які не обходяться без вина. Інші п’ють для сміливості, впевненості. Треті, намагаються таким чином лікуватися. Але є й такі, хто потрапив у залежність від алкоголю, губить своє життя, приносить нещастя домочадцям. Тому цікаво дізнатися: до чого сниться алкоголь?

Вживання спиртних напоїв

Сонник 21 століття, попереджає людей, яким приснилося, що вони вживають алкоголь, про ймовірності спокус в дійсності. На жаль, якщо люди не зможуть встояти перед привабливими перспективами, дуже скоро доведеться гірко шкодувати про це, відчуваючи розчарування, печаль. Тому остерігайтеся пропозицій, що обіцяють короткочасне задоволення і легкі гроші.

Щоб вірно тлумачити сни, в яких фігурують спиртні напої, потрібно добре розбиратися в їх видах, сортах. Або хоча б запам’ятати назви, якщо вони прозвучали в сновидінні.Наприклад, пити спиртової бальзам — до серйозних неприємностей. А ось вживання бренді, навпаки, обіцяє успіх, досягнення які гідно будуть оцінені громадськістю. Втім, просто випити бренді уві сні і стати героєм не можливо. Для досягнення мети доведеться багато і наполегливо попрацювати в дійсності.

Якщо відкриємо кулінарний сонник «алкоголь», то прочитаємо про те, що цей образ таємних бажань, багато з яких можна було б назвати «забороненими плодами». Як відомо ці спокуси можуть призвести до сумних наслідків. Тому добре подумайте перед тим, як прокинувшись здійснювати вчинки, мета яких лише виконання ваших забаганок.

До чого сниться пити самогон з бутля? Сонник Мандрівника застерігає про те, що поряд знаходиться людина, яка виношує темні пани проти вас. По пробудженню обов’язково проаналізуйте свої контакти. Подумайте, хто з ваших товаришів може виявитися лукавим заздрісником. Щоб убезпечити себе, вам потрібно обчисливши цю підлу особистість, повністю припинити з нею будь-які стосунки.

Бути п’яним у сні

Сонник попереджає, того, хто бачив або відчував себе в сновидінні п’яним, про те, що в справжньому житті вірогідна складна ситуація. Сновидінню буде необхідно прийняти важливе, єдино важливе рішення, помітно впливає на всі його подальшу долю. До чого може снитися подібне? Наприклад, до вступу в шлюб або розлучення, переходом на нове місце роботи, переїздом, надходження у вищий навчальний заклад.

Трапляється так, що для того, щоб зробити вірний вибір, потрібна допомога зі сторони. Подумайте, хто з ваших товаришів, старших колег або рідних зміг би підтримати вас радою.

Український сонник інакше інтерпретує алкогольне сп’яніння самого сновидца. Вважається, що це вкрай негативний ознака, яка сниться, перед тим як людина потрапить у скрутне становище, спровоковане кимось із його «друзів». Швидше за все, серед його найближчих знайомих є великі брехуни, які переслідують свої корисливі цілі.

Авторитетний провісник Міллер, обіцяє тому, хто відчував або бачив себе в сновидінні п’яним, романтичний період у житті. Можливо, що сновидець закохається і втратить голову, сп’янівши від почуттів та емоцій. А це призведе до того, що він не зможе тверезо оцінювати ситуацію і зробити чимало помилок. Так, що любите, але пам’ятайте про те, що почуття не повинні позбавляти розуму.

Купувати алкоголь

Вам приснилося, як ви у винному бутику купуєте елітний алкоголь? Привітайте себе, як тільки прокинетеся, — з дня на день вам випаде можливість придбати якусь річ, про яку ви довгий час тільки мріяли. А от покупка дешевого, підозрілого або фальсифікованого спиртного уві сні, пророкує тільки проблеми і промахи.

В сплячому стані ви розумієте, що заплатили за спиртні напої непомірно високу ціну, значить, ви повинні бути готові до того, що в реальності вам доведеться докласти чимало зусиль і пожертвувати чимось важливим для досягнення поставленої мети. Правда, сон, в якому вам вдалося придбати якісний алкоголь за вигідною вартості, в реальності обернеться успіхами і досягненнями, що не вимагають від вас особливих зусиль і жертв.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: