Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бабка до чого сниться?

Сонник бабка до чого сниться?

Бабка тлумачення сонника

З далеких часів бабку сприймали, як вираз відсутності цінностей і легковажності в життя. Це відшукало відображення сонники, бачать відмінність у тому, до чого бачиться подібне комаха різних персон.

Інтерпретації знаходяться в залежності від того, розгледів її в сновидінні — представник сильної або слабкої статі, літала вона в повітрі, або знаходилася в клітці.

Розгледіти порхающую красуню

Безпідставна політ бабки в нічних мареннях пророкує безглузді клопоти. Наснилося, ніби вона пурхає над сновидцем — до незначної радості. До чого вона бачиться дамі: її приятельки абсолютно не ті люди, які потрібні їй для спілкування. Пора змінити свої пріоритети у виборі подруг.

Пурхання над водоймою, згідно соннику Гришиній, до далекого шляху, який не принесе користі. Коли вона присіла на вашу руку, очікуйте судових розглядів.

Заборонені фантазії

Трактування сновидіння по Фрейду розкриває секрети бажань, котрі сновидець старанно намагається приховати від самого себе. Коли комаха бачиться дорослої особи, це здатне корінним чином змінити її майбутнє. Дівиця розкриє свої любовні почуття, і бажання спробувати лесбійської зв’язку.

Сновидінню примарилася бабка — сон пророкує зустрітися з чарівною панянкою, повної легковажності, що змусила його забути про власні борги.

Лінь і працьовитість

Езотеричний снотолкователь вказує, бабка в сновидінні означає лінь, яка є підставою неприємностей у будь-яких починаннях.

Багато літаючих комах висловлюють армію нероб, котрі наносять шкоду вашим досягненням. Це не можна назвати ні благородним, ні усвідомленим дією, подібний розподіл робочих моментів чинить шкоди вашій роботі.

Поряд з мурахою

Народна байка Езопа відображає давні ознаки працездатності та непередбачуваності, які поділяють інші сонники. Вони трактують мурашки, як вираз захищеності і величезних грошових досягнень, а коли уві сні він вас подцапал – один з ваших секретів, розкриття якого накладе певний відбиток на подальше життя. До чого сниться розгледіти замість мураша бабку? Сплячій людині передбачається вибрати між чимось важливим — жити в труднощах, або прийти до величезних висот

Бабка й мураха, що перебувають поряд один з одним виражають два напрямки: споглядальний і творчий. Сновидець здатний прийти до успіхів, однак шляхом великої ціни — зламати свій характер. Приснилося, що комахи намагалися вкусити сплячої людини, і у них це вийшло, йому надійде новину, підштовхнула його до змін.

Ловля комах

Як вказує сонник, бабка, яку ви бажаєте спіймати у сні, обіцяє старання, витрачені на безглузді речі. Наяву варто розділити справжні цілі і не серйозні переваги.

Разом з тим прийнято вважати, впіймати велику шахрайку, значить хтось бажає завдати вам шкоди. Розгледіти її в руках — вас очікує обман.

Сонник Міллера про утерях

Міллер пояснює: побачити зграю бабок у сні пророкує відгадку секрету, яку тривалий час ніхто не міг розкрити. Приснилося позбавити життя бабки — придбання буде недоречною. Вбити змію, яка вас бабку — ви нанесення собі шкоди в результаті легковажності.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: