Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник банани до чого сняться?

Сонник банани до чого сняться?

Банани тлумачення сонника

Сновидіння, в якому вам приснилися банани, мають різні трактування. Одні сонники вважають, що банани у сні передвіщають здоров’я і благополуччя. Інші стверджують, що сон пророкує перебування в нудному, нецікавого суспільстві. Спробуємо дати відповідь на типове запитання: «чи Сняться банани до чого?»

Згідно соннику Фрейда банан символізує чоловіче начало. Хоча хто б в цьому сумнівався. Тлумачення сну в цьому випадку більше зацікавить жіночу половину населення. Сон свідчить про те, що жінка повністю задоволена своїм партнером, і в спальні переважає гармонія і згода.

Якщо жінка уві сні зриває банани з дерев, значить, у житті вона звикла домінувати. Такий сон сниться жінкам — феміністкам, які ніде не звикли поступатися чоловікам.

Банан у сні — символ виникнення несподіваних, непередбачених ситуацій, чоловічого начала і інтимних стосунків. Для більш точного з’ясування, до чого сниться даний фрукт, гарненько згадайте події мрії і свій настрій.

Пророкування Міллера

Психолог співвідносить банани з нахабними нудними особистостями. У реальності це можуть бути колеги.

Їсти уві сні банани означає, що вас безмірно втомили нові обов’язки, відмовитися від виконання яких немає можливості.

Сонник Міллера торгівлю фруктами розшифровує як витрату часу і сил на даремна справа, що не приносить прибутку або морального задоволення.

Інші трактування

Якщо пригощали когось тропічним плодом, Мусульманський сонник говорить про прагнення уникнути відповідальності, переклавши обов’язки на підлеглих.

Побачили банани в центрі столу — в реальності доведеться догоджати неприємної особистості.

Купувати в сні фрукти передвіщає успіх у діяльності, пов’язаної з ораторським мистецтвом.

Ванга зазначає: ви вмієте переконувати оточуючих, і це допоможе досягти слави.

Жінці чистити уві сні плоди означає, що в реальності у неї несподівано виникне неконтрольоване бажання помститися чоловікові і позбавити його сексуальної сили. Подумайте, чому воно виникло?

Східний сонник зазначає: є банани розшифровується як застій у справах. А продавати плоди передбачає укладення невигідної угоди.

Суміщений сонник побачені в грезе фрукти трактує як непостійність близьких. Можливо, найближчим часом ви дізнаєтесь про зраду коханого або підлості одного.

Сімейний сонник каже: якщо жінці привиділися банани, значить, вона займеться порожнім, неприємним і складною справою. Можливо, захопиться безвідповідальним і не вартим уваги чоловіком.

Є фрукти уві сні передвіщає нескінченні турботи, в результаті ви будете мчатися по колу як білка в колесі.

Зовнішній вигляд

З’ясовуючи, до чого сняться банани, необхідно звернути увагу на їх якість.

Зв’язка фруктів пророкує серйозні неприємності. Для подружжя, що не зберігають вірність, греза обіцяє викриття та руйнування звичного способу життя.

Рівномірно жовті стиглі банани у сні трактуються як скандал, відповідальність за який ляже на вас.

Якщо вони зеленуваті, доведеться виконувати важливу роботу, пов’язану з підвищеним ризиком.

До чого сняться банани з гниллю? Будете брати участь у такій справі. Цей образ показує — вам не подобається вибрана спеціальність. Буквально доводиться переступати через себе, виконуючи повсякденні обов’язки. Сонник радить задуматися про зміну сфери діяльності, інакше просто зіпсуєте собі життя.

Зелені фрукти в баченні вказують на необхідність переглянути принципи і цінності. Сонник каже, що поставлені цілі вже втратили свою актуальність. Дівчину греза попереджає: необхідно почекати з початком «дорослішання», інакше це загрожує великими неприємностями.

Їсти Банан

До чого сниться банан є. Сон передвіщає втрату авторитету серед товаришів по службі. Виною може послужити колега, ведучий з вами гру за лідерство. Якщо уві сні ви ділитеся з кимось бананом, сон свідчить про те, що ви боїтеся відповідальності і хочете перекласти свої обов’язки на чужі плечі.

Згідно соннику Міллера банани обіцяють вам неприємне спілкування з нудними, занудними людьми. Є банан уві сні, як стверджує сонник, до появи рутинних обов’язків. Вам доведеться займатися нелюбимою справою і відчувати при цьому нудьгу. Торгівля бананами асоціюється з виконанням марного, порожнього справи, яка не принесе ніякої користі.

Банани, які лежать на столі, обіцяють вам знайомство з нецікавим людиною. Причому ви змушені будете стикатися з ним з багатьох питань.

Сон, у якому ви бачите гроно бананів, зазвичай є поганою ознакою. Жінкам, для яких адюльтер є нормою, сон загрожує викриттям. Наслідком цього є серйозні життєві зміни.

Приснилися банани

Якщо вам приснилися стиглі банани, значить, наяву ви понесете покарання за необдумані вчинки. Незрілі банани віщують сновидінню роботу над новим ризикованим проектом. Також сон може сигналізувати про те, що вам пора переосмислити ваші життєві цінності і пріоритети.

Юним дівчатам сон попереджає не поспішати пізнавати принади дорослого життя, оскільки для неї це може обернутися трагедією.

Сон, в якому вам приснилися гнилі банани,з хробаками, віщує участь у сумнівних оборудках. Ви будете втягнуті в них не по своїй волі.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: