Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник базар до чого сниться?

Сонник базар до чого сниться?

Базар тлумачення сонника

Примноження стану, прибуток, збитки або обман — ось які тлумачення можна знайти з приводу того, до чого приснився базар. Як бачите, діапазон передбачень настільки ж широкий, як і асортимент товарів, представлених на ринках. Так як же розшифрувати таке бачення? Сонник рекомендує пригадати, що саме ви робили в нічний грезе: купували, продавали або просто бродили по базару, придивляючись, прицінюючись до товарів.

Добрі прикмети

До чого сниться ходити по базару жінці? Навіть якщо спляча просто прогулювалася і нічого не купувала уві сні, то в реальності у неї з’явиться багато кавалерів. Сонник натякає, що пані не варто поспішати, вибираючи серед претендентів самого достойного і симпатичного.

Всім іншим таке бачення обіцяє збільшення доходів за допомогою додаткового заробітку або більш високооплачуваної роботи. Також можливі нові корисні знайомства.

У нічний дрімоті довелося торгувати на ринку? Теж хороший знак, що віщує зміцнення матеріального становища. Статися це може у зв’язку зі зміною місця служби або підвищенням. Діловим людям такий сюжет пророкує розширення контактів, збільшення числа клієнтів, попит на товари, послуги.

Є привід насторожитися

Правда, деякі сонники пророкують менш райдужні перспективи того, хто в сплячому стані просто гуляв по базару, але нічого не придбав. Виявляється, цей сон може служити сигналом, що сновидінню належить пережити складні часи безгрошів’я, потреби.

А якщо уві сні помітили на базарних прилавках зіпсовані продукти, то заздалегідь готуйтеся до необґрунтованих витрат та інших втрат.

Не потрапте в рабство речей

Людина, яка уві сні щось купує на базарі, прагне до того, щоб зайняти більш вагоме становище в суспільстві, домогтися визнання, — пояснює сонник.

Сновидіння, в якому вдалося щось вигідно продати на ринку, передує дуже сприятливому періоду наяву, коли можна буде непогано заробити, уклавши вигідні угоди, контракти.

До чого сниться речовий базар? Такий сюжет відбиває основні цілі, прагнення сплячого. Але, на жаль, у даному випадку сновидець більш за все піклується про свій матеріальний добробут, часом забуваючи про норми моралі і совісті. До того ж надмірне грошолюбство — один з гріхів. Прагнучи примножити свої капітали, людина втрачає дуже важливі, цікаві моменти в житті. Тому сонник натякає: навчіться задовольнятися тим, що маєте, живіть спокійно, насолоджуйтеся спілкуванням з близькими.

У ряді джерел речовий ринок уві сні — це знак, що задуманий план ось-ось здійсниться. Втім, є і ще одна важлива умова для того, щоб задумка втілилася: треба менше розповідати про це незнайомцям, та і взагалі тримати з ними вухо гостро.

Особливості торгового місця

Отримати більш вірне передбачення опівнічного бачення можна і з урахуванням того, на якому ринку ви опинилися.

Так ринок, на який ходить за звичаєм сплячий, — підказка, що скоро буде потрібно проявити ощадливість, бережливість.

Казковий східний базар у сні — передвістя незвичайних, чудових подій в реальності.

До чого снилося багато речей на ринкових рядах? До того, що сновидець точно не буде потребувати і жити в бідності.

А ось овочевий базар є ознакою того, що тому, хто спить потрібно подбати про здоров’я: пропити курс вітамінних препаратів, урізноманітнити свій раціон свіжими овочами та фруктами.

Рибний базар, за сонником, — пророцтво радості та процвітання, передує вдалому придбання в дійсності. А пташиний — це майбутні проблеми, хаос, плутанина в сімейних справах.

Якщо в нічний фантазії йдете на ринок, то це характеризує вас як надзвичайно активну, діяльну натуру, здатну досягти успіху в різних сферах. Правда, сонник застерігає: іноді треба робити паузу і повноцінно відпочивати.

За двома зайцями

Багатолюдний, різноголосий східний базар часто асоціюється з прагненням сплячого все встигнути. Він занадто метушиться в спробах відразу здійснити кілька завдань. Адже не дарма кажуть: за двома зайцями поженешся…

Ось тому є сенс визначити пріоритети і зосередити увагу на них, поетапно втілюючи задумки.

Іноді сон про ходіння по ринку має змусити замислитися людини, що він занадто глибоко «поринув у світське життя, витрачає масу часу на порожні розмови, плітки. А якщо в нічний грезе йдете по спорожнілих ринкових рядах, то, на жаль, у майбутньому вас чекають розчарування і смуток.

Слово Міллеру

Як запевняє Густав Міллер, той, хто уві сні ходив по ринку, відбиваючись від настирливих пропозицій торговців, в справжньою життя страждає від надмірної і необгрунтованої ревнощів чоловіка.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: