Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бандити до чого сняться?

Сонник бандити до чого сняться?

Бандити тлумачення сонника

Законослухняний громадянин чимало здивується, навіть злякається, якщо вночі привидиться бандити. Перша, природна думка про те, що цей сон непростий, предрекающий недобрі події, так чи інакше пов’язані з збереженням майна і навіть з небезпекою для життя. Щоб не панікувати завчасно, а розібратися до чого справді сняться бандити, візьмемо сонник. Він з урахуванням всіх подробиць, деталей підкаже більш точне тлумачення страшного сюжету.

Труднощі спілкування

Слід пильніше придивитися до оточуючих людям. Можливо, не всі вони відчувають насправді добрі, щирі почуття до вас. Ось до чого сняться бандити, біжать з погрозами слідом.

Уві сні вас оточила ціла банда, яка потрошить кишені в пошуках гаманця та інших цінних речей? В такому випадку, сонник передрікає знайомство з якоюсь обличчям, яка накликати неприємності і проблеми на вашу голову.

Помітити в сновидінні, як жахливий тип маніакального виду переслідує вас, означає, що у стосунках з коханою людиною, чоловіком може виникнути непорозуміння. Варто уважно поставитися до такого сновидіння, щоб якомога швидше спробувати знайти спільну мову і налагодити втрачену довіру. В іншому випадку ймовірно розставання або розлучення.

До чого сняться бандити, разбойничающие у вас вдома, в квартирі? Як вважає сонник, отакі зловмисники можуть примаритися до несподіваного приїзду гостей. Причому прибули до вас люди, принесуть масу клопоту і навіть проблем.

Самопочуття і настрій

До чого можуть снитися бандити, з якими ви звично базікаєте, причому у себе в будинку? За версією, що пропонує сонник, ви надмірно довірливі та наївні. А тому ризикуєте стати жертвою особистостей, які не забаряться скористатися у власних, корисливих цілях цієї рисою вашого характеру.

Сонник підказує, що потрібно звернути особливу увагу на своє самопочуття, здоров’я, після сновидіння, в якому ви билися з які напали на вас розбійниками. Крім того, цей сюжет може примаритися в переддень ймовірних нещасних випадків у побуті. Будьте обережніше!

Ви випробуєте відчуття радості, веселощів, ось до чого сняться бандити, котрі розбивають сусідську квартиру. Тільки не тому, що зловтішалися над бідою, людей, які живуть поруч, а тому, що не залишили їх в біді, і хоробро злякали грабіжників! Якщо ви, навпаки, в цій пригрезившейся ситуації ви ганебно пасивно вели себе. Сиділи тихо, тремтячи і побоюючись за своє майно і життя, то наяву не чекайте подарунків долі. На жаль, вас чекають випробування і труднощі.

Наснитися, може і така картина: ви, заставши домушника у своїй квартирі, намагається напоумити його, пояснюючи, що не можна жити за схемою: «Украв, випив, у в’язницю. Романтика!». Невідомо чи вдасться вам достукатися до совісті злодюжки в нічних мареннях, але, сонник насправді пророкує вам багато кропіткої, нудної роботи, що не приносить ні морального, ні матеріального задоволення.

Ви в ролі злочинця

Вам випало сновидіння, в якому ви виступаєте в ролі злодія у сні, пробравшегося в магазин, і набиває сумки чужим добром? Сонник поспішає в такому разі не тільки заспокоїти вас, але і порадувати, у дійсності ви скоро помітно зміцните своє матеріальне становище. Причому абсолютно законним шляхом.

Якщо привиділося, що ви підступно напали на свого реального знайомого, то це означає, що наяву ви затаїв на нього образу. Такий сон служить радою — знайдіть привід поговорити з цією людиною щиро, відверто. Ви або назавжди розлучитеся, або станете кращими товаришами, однодумцями. Але це краще, ніж не висловлені претензії, невизначеність.

До чого приснилися бандити, в числі яких були і ви? Подібних сюжет характеризуємо вас, як вкрай залежного від громадської думки людини. Особливо ви дорожите своєю репутацією на службі. Тому сонник рекомендує найближчим часом не здійснювати необачних, імпульсивних вчинків. Інакше ваше добре ім’я опиниться під загрозою.

Вам доведеться тримати себе в руках, не даючи волі емоціям, в іншому випадку ви можете опинитися на лаві підсудних. Таке неприємне пророцтво випадає того, хто уві сні зауважив свої фотопортрети, на стендах «Їх розшукує поліція».

Опинитися заручником

У сновидінні лиходії захопили вас у полон? Тоді готуйтеся відстоювати право на якесь майно, або захищати свої плани, ідеї, попереджає сонник.

Той, хто спав, але слідкував за тим, як поліцейські ведуть таємне переслідування злочинців, досягне в реальному житті своєї мети без праці. До чого тоді сняться бандити, за якими йде справжня азартна гонитва? На жаль, цей сюжет передбачає, що сновидінню доведеться попітніти, перш ніж він досягне бажаного результату.

Стати в мріях учасником небезпечної операції по звільненню з рук кримінальних елементів заручників, до великої удачі в бізнесі. Це віщує вам перемогу над конкурентами, цікаві перспективи розвитку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: