Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник банк до чого сниться?

Сонник банк до чого сниться?

Банк тлумачення сонника

Привидевшийся в сні банк, по пробудженню змусить замислитися про свої заощадження, або про їх відсутність. Але якщо ви задумалися над тим, до чого сниться банк, то вам дасть точну відповідь чи пораду сонник.

Уві сні кредитна установа символізує з одного боку матеріальне: прибуток, добробут. З іншого — духовний: досвід, пізнання. Наприклад, сонник Медеи асоціює банк, з сховищем життєвих спогадів, сили, енергії. А ось його банкрутство, на думку цієї провидиці, це знак духовного і фізичного виснаження.

Дії в банку

Вам довелося уві сні отримати детальну консультацію у співробітника банку, причому не рядового? Тоді, врахуйте, що наяву можуть активізуватися шахраї, які задумали відібрати ваші гроші, або втягнути у фінансову авантюру. Остерігайтеся сумнівних пропозицій з фантастично привабливими умовами.

Сучасний сонник тлумачить бачення, в якому ви знімаєте велику суму зі свого рахунку, як успіх на діловому терені. Це може бути і розширення наявного бізнесу або успішний старт новоявленого підприємця.

Правда, є ще важливе уточнення до цього сновидіння. Якщо для того, щоб отримати свої гроші, довелося довго чекати, стояти в черзі, то сонники передбачають не надто хороший період для здійснення важливих планів. Краще відкласти їх до кращих часів, або перевірити ще раз всі деталі. Цілком можливо, що це— застереження, про кроящейся в розрахунках помилки!

Спокійно, це — грабіж!

До чого сниться озброєний наліт на банк? Якщо в числі грабіжників уві сні виявився сплячий, то йому варто побоюватися невдоволення, гніву з боку начальства. Щоб запобігти подібний конфлікт, треба лише не проявляти зайвої самостійності. Не дарма кажуть, що ініціатива карається. Тому, робіть все строго по інструкції.

Ви будете змушені поступитися своїми принципами, і використовувати такі неблагородні прийоми, як шантаж і залякування, щоб добути вкрай цікаву інформацію. Ось до чого сниться, як крадете з банківського сейфа пачки купюр.

Пригрезившееся пограбування ощадкаси, обіцяє тому, хто спить спілкування з друзями. Але вийде так, що ця зустріч пройде дещо натягнуто. Сонник пояснює, що злочинні наміри, так чи інакше пов’язані з пограбуваннями кредитних установ, є відображення образ сновидіння на товаришів. Вони не підтримали його у важкий, відповідальний період, або забули подякувати за надану їм допомогу.

Копійка кермо береже!

Цілий ряд тлумачень снів про банк радить проявляти розумну ощадливість і економію. Так, якщо снився банківський зал заповнений клерками, то ця картина передрікає збитки або програші.

Бачити у сні, ніби ви віддавали на зберігання в банк гроші або коштовності, до того, що будуть переслідувати біди з-за необережності, недбалості. Особливо важливо знати до чого сниться цей же сюжет заміжньою пані. Для неї це сон застереження про те, як вона безглуздо витратить вагому частину сімейного бюджету, а потім з-за цього посвариться з чоловіком.

Ви проявляєте неприпустиме, небезпечна легковажність, ось до чого сниться, що ви втратили ключі від банківського сейфа.

Сприятливі тлумачення

Провісниця Медея вважає, що якщо вам приснилося, як ви служите в банку, то це підтвердження вашого досвіду, знань, накопичених наяву. Американський тлумач сновидіння, пояснює, що такий сюжет обіцяє сновидінню не просто матеріальне благополуччя, але і суспільне визнання.

Зростання цих доходів, ось до чого може снитися банківський чек. А ось використовувати банкомат в сновидінні до того, що з’являться численні ділові зв’язки. Це добре, тому, що упрочите позиції на ринку, отримаєте нові замовлення.

А що віщують зі сну операції з іноземною валютою? Обмінювати «рідні» гроші на євро, долари уві сні, прекрасний знак, що пророкує підвищення по службі. Можете розраховувати на преміальні, якщо снилося, як перераховували в касі банку зарубіжні банкноти.

До чого може снитися банківська картка? Універсальний збірник прогнозів по сновидіннях, підказує сновидінню, що він володіє унікальною інформацією, використовуючи які він зможе випередити конкурентів у професійній сфері.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: