Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бігти до чого сниться

Сонник бігти до чого сниться

Бігти тлумачення сонника

Успіх, удачу в будь-яких починаннях пророкують сонники того, хто в дрімоті бачив себе біжать по стежці, дорозі. Правда тлумачення бачення може змінюватись в залежності від приснився деталей, що запам’яталися подробиць. Тому розшифровку будь-якого сну треба починати з аналізу реальних подій, і тих, що трапилися в нічний фантазії. Пророкування буде точніше, якщо пам’ять підкаже, хто був присутній в сновидінні, що відчував і робив сам сплячий?

Вгору чи Вниз?

До чого сниться біг, підкаже напрям руху. Якщо уві сні поспішно піднімаєтеся по сходах, то цілком ймовірно, що у своєму прагненні заробити побільше, ви зовсім забули про близьких. А вони нині, як ніколи, потребують вашої участі, — натякає Універсальний сонник. Він же радить не забарився провідати рідних або зателефонувати їм. Повірте, такий вчинок дуже порадує тих, хто любить вас.

Якщо в сновидінні довелося швидко спускатися по сходах, то сонник підозрює, що у сплячої виникають складнощі у спілкуванні з представниками протилежної статі. І все тому, що він пред’являє до потенційних партнерів надмірно високі вимоги.

Зміцнення матеріального становища, успіхи в роботі, щастя в особистому житті — ось до чого приснилося бігти в гору по соннику Езопа.

А якщо довелося швидко спускатися до підніжжя гори, то легендарний давньогрецький байкар передрікає безліч проблем, неприємностей. Тому потрібно мати запаси на «чорний день», не витрачати гроші даремно.

Сучасний сонник, пояснюючи це ж бачення, рекомендує тимчасово зменшити поточні витрати, намагатися купувати тільки дійсно необхідні речі, продукти.

Швидкі тварини

Якщо захочете знати, до чого снилося те чи інше тварина біжить, для початку знайдіть у толкователе характеристику привидевшегося представника фауни. Наприклад, кінь — це символ успіху, слави, сили. А значить, мчався алюром або галопом кінь у сні — передвістя вашого тріумфу, перемоги. Якщо помітили, поки спали, цілий кінський табун, то це прикмета багатства, матеріального благополуччя.

Непогано, якщо в нічний фантазії за вами припустили корови. Такий сюжет обіцяє неждану прибуток, скажімо, отримання великої спадщини.

У вас є таємні вороги — ось до чого приснилися втікають щури. А сон про біжучі слонах підказує, що в реальності відбудеться зустріч, знайомство з високопоставленої, обличенной владою персоною, яка буде опікуватися, спонсорувати сплячого або надасть йому протекцію.

Думка Міллера

Американський психолог Міллер, автор популярного сонника, теж детально пояснює, до чого сниться бігти. Якщо сновидець швидко пересувався, та не один, а в групі людей, то це в реальності принесе йому удачу в бізнесі. А якщо він не займається підприємництвом, то такий сон пророкує участь в урочистому заході, веселому святі.

Того, хто уві сні біг наодинці, в реальності доведеться всього добиватися самостійно, покладаючись тільки на свої сили. Але в підсумку ця людина зуміє чудово забезпечити себе фінансово, заслужить визнання начальства, колег, ділових партнерів. Але Міллер натякає: після такого багатообіцяючого бачення не розслабляйтеся, а дійте ще рішучіше, будьте цілеспрямованою.

Уві сні сталося пробігтися під дощем? Теж непогано, по пробудженню пригадайте всі свої гріхи і негайно покайтеся: принесіть вибачення тим, кого скривдили, виправте, якщо можливо, допущені помилки. Все це, в першу чергу, вам необхідно, щоб зняти тягар провини, відчути свободу, заспокоїтися.

Іноді це ж сновидіння вказує на те, що несправедливо звинувачений або обмовлений сновидець буде реабілітований в очах оточуючих.

На роботі, в бізнесі все складається як ніколи вдало — ось як інтерпретується бачення про те, що довелося тікати до води. Біг по траві у сні — також чудова прикмета, яка обіцяє високий прибуток, дохід. Маючи гроші, можна здійснити заповітне бажання.

До чого сниться тікати від чоловіка? На жаль, дівчатам і молодим жінкам така нічна фантазія пророкує розчарування в любові. Зовсім сумно, якщо переслідувач наздогнав уві сні-наяву сновидица стане мішенню для пліткарів і інтриганів.

Зовсім сумно, коли уві сні ви, втікаючи, спіткнулися і впали. Дане бачення — передвістя матеріальних труднощів або втрати власності.

Різні ситуації

Біг босоніж по соннику означає, що з сексуальним партнером склалася повна ідилія. Та й сам сновидець в даний момент живе більше почуттями, ніж розумом.

Неслись у нічний фантасмагорії, намагаючись наздогнати поїзд? Це денні думки і турботи не дають спокою — ви заклопотані якоюсь справою, прагнете здійснити якийсь проект, план. Що ж, якщо встигли застрибнути на підніжку вагона, то сонник обіцяє: ви неодмінно впораєтеся з самою складною задачею, причому, блискуче!

Дуже швидкий біг у нічних мареннях або свідчить про прекрасному самопочутті сплячого, або, як запевняє сонник Власа, готує до далекій дорозі в реальності. І чим стрімкіше довелося бігти в ночі, тим далі проляже маршрут майбутньої подорожі сновидця.

Примарилось бігти по снігу? Розтопіть кригу нерозуміння, нещирості у спілкуванні з рідними. А якщо в сні ви пробігали по заметах, то зовсім натягнуті відносини з близькими ось-ось виллються в грандіозний скандал. Придумайте, як помиритися з людьми, які насправді у важкий час можуть виявитися вашим єдиним тилом.

Сонник Мандрівника філософськи інтерпретує нічне бачення про бігу по дорозі. Виявляється, треба більше уваги приділяти дрібницям, з яких складеться життєвий шлях людини.

Той, хто уві сні першим прийшов до фінішу марафонської дистанції, наяву отримає премію або інше грошову винагороду, а також можливість просунутися вгору по кар’єрних сходах.

До чого панночці примарилось, ніби вона наздоганяє молодої людини? Такий сюжет свідчить, що дівчина вже морально і фізично готова стати дружиною і матір’ю. І, відповідно Жіночому сонником, нинішній її шанувальник — цілком гідна партія.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: