Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бігти по лісі до чого сниться?

Сонник бігти по лісі до чого сниться?

Бігти по лісі тлумачення сонника

Приснилося, як стрімко біжите по лісі? Що пророкує тому, хто спить таке бачення? Сонник радить не поспішати, не поспішати, а спокійно розібратися і чекати результату.

Версії Міллера

Проблеми і складнощі можуть виникнути як на службі, так і в особистих відносинах — ось до чого, на думку американського психолога Міллера, снилося, що бігли по лісі. А якщо при цьому в нічному видінні ви змерзли, відчули голод, то в реальності чекає поїздка, яка буде неприємною і невдалою.

Особливості пейзажу

Розшифрувати бачення допоможе і місце дії. Так ліс у сні — символ перешкоди, утруднень. Відповідно, чим він густіше, тим більше складнощів виникне у вас на шляху в реальності.

Уві сні бігли по світлій чистої гаю чи парку? Тоді немає причини для хвилювань, у вас все в порядку, — стверджує сонник. А якщо під час пробіжки ще й на душі було радісно, спокійно, то по пробудженню чекайте приємного сюрпризу.

Моторошна гущавина

До чого приснилося, що пересуватися бігом довелося крізь дику хащу? На жаль, але сонник у даному випадку попереджає про небезпеки і непереборні перешкоди.

А ще такий сон часто бачать особистості самовпевнені або наївні, які не до кінця віддають собі звіт в тому, в яку авантюру вплуталися насправді. Ось сонник і натякає: якщо не зважили ретельно свої дії, так краще відмовтеся поки не пізно, інакше бути біді.

Примарилось, що бігли повз висохлих трухлявих дерев? Схоже, ви заплуталися і у відносинах, і в справах, а значить, не виключені розчарування, втрати, збитки.

Збирайте сили!

Поганою ознакою вважає сонник бачення про те, що довелося бігти за згорілого або ще тлеющему лісі. Така картина передрікає тому, хто спить низку невдач з-за того, що він схильний до негативних емоцій і керується недобрими намірами.

Втеча в сні по лісі з метою сховатися від когось бачиться того, хто і справді втомився від «натовпів» прохачів і тих, хто постійно щось пропонує, рекламує.

Але самим лиховісним вважається бачення, в якому ви бігли і, втративши орієнтири, заблукали в лісі. Сонник радить кріпитися: гряде один з найтрагічніших і складних періодів у вашій долі.

Важливі подробиці

Деталі нічний фантасмагорії: пора року, час доби допоможу точніше визначити, до чого снилося бігти по лісі?

Якщо уві сні пробіжка відбулася навесні, то це пророцтво щасливого шлюбу.

Влітку. Очікуються зміни на краще. Восени. Тоді в реальності у сплячого з’являться конкуренти та опоненти. А ось бігти по лісі взимку — до бідності, злиденності, — попереджає сонник.

Що стосується часу доби, то денна пробіжка по лісі сниться до того, що зумієте уникнути неприємностей. А нічний втеча у сні пророкує крах започаткованого проекту. А все тому, що ви не розрахували свої сили.

Пора в шлях дорогу!

На роботі виникнуть великі проблеми, так і вдома можливі негаразди — ось до чого приснилося, що забігли далеко і заблукали в лісі. А якщо вам у сні було холодно і хотілося їсти, то чекає неприємна відрядження.

Зате сон про те, що ви стрімголов мчите по тропічним джунглям, пророкує захоплюючу подорож в екзотичні країни.

Зробіть паузу

Часто біганина уві сні, а тим більше серед хаотично зростаючих лісових дерев — це асоціація прагнення сплячого внести в розмірене життя дещицю хаосу і непередбачуваності. І це при тому, що Вищі сили переконують його, що не варто так робити!

Як же бути? Сонник рекомендує взяти паузу і спокійно обміркувати ситуацію, неупереджено поглянути на себе з боку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: