Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бігти за поїздом до чого сниться?

Сонник бігти за поїздом до чого сниться?

Бігти за поїздом тлумачення сонника

Будьте готові до того, що життя приготувала чимало випробувань — ось що радять сонники того, хто в ночі утік, сподіваючись наздогнати потяг. На жаль, але часто це бачення вказує, що виникнуть складнощі у взаєминах з людьми, так і затіяне справа виявиться програшним, марним.

Але не все так сумно. Якщо уві сні ви встигли сісти в останній вагон, то можна сподіватися, що насправді хтось неждано прийде на допомогу, підставити плече, або обставини складуться на вашу користь.

Терпіння, впевненість, рішучість

Не покладайтеся лише на удачу, згадайте про таких «резервах» як досвід, знання, навички — ось що рекомендують провісники, пояснюючи, до чого сниться бігти за потягом.

Якщо в нічному видінні ви з останніх сил бігли за що йде складом — це непоганий знак, підказуючий, що і в реальності проявіть силу волі і не спасуете перед виникаючими перешкодами. Сонник лише натякає: ви на вірному шляху, не здавайтеся раніше часу!

Є дещо інші інтерпретації бачення, якщо уві сні довелося бігти за потягом. Їх суть в тому, що така картина відображає миттєвість поточного моменту, швидкий калейдоскоп подій у долі людини. Ось тому сонники наставляють: не відкладайте нагальні питання «на потім», інакше ризикуєте упустити потрібний момент.

Будьте уважні!

До чого приснилося, що гонитва за поїздом виявилася безуспішною? До того, що підприємство, за яке взявся сплячий, не принесе ні успіху, ні грошей. Словом, це програшна справа, — резюмує сонник.

А ще втеча за поїздом обіцяє сновидінню проблеми з другою половинкою. А все із-за того, що сплячий неуважний до своєї коханої людини.

Настав час мінятися!

Є й інші пояснення до сюжету, в якому ви не змогли наздогнати залізничний склад. Іноді це порада: не беріться за проекти, які явно не по плечу. Але і не відмовляйтеся від планів, якщо на шляху до їх здійснення відразу ж виникли проблеми. Пам’ятайте про те, що часто доля випробовує людину, але якщо він доведе, що вміє тримати удар, неодмінно гідно винагородить його.

Вашу енергію варто направити на мирні цілі — ось до чого приснилося, як наздоганяєте ледве-ледве рухається товарняк. Згідно сонником, ви самі ставите собі підніжки, шукаєте проблеми. Не метушіться і навчіться думати, перш ніж приймати рішення, а тим більше, діяти!

А ще таке сновидіння може свідчити про те, що не варто у всьому покладатися на оточуючих. Так вже виходить, що не зі злого наміру, а через недосвідченість, через лінь вони можуть підвести вас. Так що сподівайтеся, в першу чергу, тільки на себе.

Важливі «дрібниці»

Пригрезившиеся подробиці, хай і незначні, теж підкажуть, до чого сниться гонитва за поїздом.

Якщо в опівнічної фантасмагорії примудрилися наздогнати склад і застрибнути в останній вагон, то обов’язково втілити в реальність всі свої мрії та цілі.

У сновидінні вам хтось подав руку, щоб ви змогли потрапити в поїзд? Тоді в реальності не обійтися без соратників, однодумців або щедрих спонсорів.

Примарилось, що наздогнали поїзд, бо провідник змилостивився і натиснув стоп-кран? Відмінно, це знак величезної удачі наяву!

А от тому, хто уві сні біг по перону або шпалах, але спіткнувся і впав, в реальності належить зіткнутися з низкою проблем, негараздів, перешкод.

Версія Міллера

Як психолог, Міллер вважає, що гонитва за поїздом у сні відображає песимістичний настрій людини. Сплячий не вірить, що зможе домогтися бажаного.

А дарма, адже доктор Міллер запевняє, що той, хто в нічний дрімоті все ж наздогнав склад, насправді зможе побороти свої страхи і стати успішною, популярною особистістю.

Що ж думати тому, хто в ночі зазнав фіаско і залишився на пероні? Не думати, а діяти, інакше можна втратити навіть нинішні позиції, — радить психолог.

Щастя на підніжці

Привиділося, що вскочили у вагон на ходу? Славна прикмета, пророкує, що в реальності зробите щось виняткове, що дозволить здобути перемогу у складному випробуванні, в жорсткій конкурентній боротьбі.

Сонник допускає, що в реальності того, хто уві сні біг за поїздом і в останній момент скочив до нього, доведеться зіткнутися зі складнощами. Але сміливість, старанність, працездатність сновидця допоможуть оминути перешкоди.

А хто у сні зумів стрибнути в останній вагон набирає хід поїзда, наяву зможе помиритися або відновити стосунки з коханою людиною.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: