Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біла нитка до чого сниться?

Сонник біла нитка до чого сниться?

Біла нитка тлумачення сонника

Нитки уві сні підказують, що сплячий прив’язаний до когось, відчуває духовне єднання з якимось персонажем. А якщо примарилася нитка білого кольору, то, за сонником, це звістка про те, що насправді хтось проявить дружнє участь, підтримає вас у складний період. Правда в ряді джерел є й інші трактування цього сюжету: все залежить від пригрезившихся деталей, подробиць. Щоб зрозуміти, до чого приснилися білі нитки, потрібно врахувати, в якому вони були стані і де знаходилися.

Тлумачення Міллера

Американець Густав Міллер, психолог і упорядник популярного сонника, вважає, що біла нитка в нічному видінні — прикмета того, що поки спить не загрожують труднощі і проблеми.

А розірвані білі нитки уві сні попереджають про зраду, віроломний поведінку товаришів. Сновидіння, в якому безуспішно шукаєте кінець білої нитки, передує безвихідній ситуації, в якій опинитеся з власної дурості, недалекоглядності, — застерігає сонник.

«Швейні» подробиці

Снотолкователь Мандрівника докладно пояснює, до чого приснилося шити білою ниткою. Якщо в опівнічної дрімоті працювали з темною тканиною, то по пробудженню проявіть обережність, інакше потрапите в конфуз, спровокуєте безглузді ситуації.

І чим більше вийшли в нічний грезе стібки, тим абсурдніше може бути інцидент, учасником якого буде сплячий. Втім, сонник радить до всього ставитися філософськи і з почуттям гумору.

Якщо уві сні довелося шити тонку тканину циганською голкою, яку просунуті товста біла нитка — це ознака туги, печалі, смутку. Але не треба здаватися завчасно. Потрібно вірити в краще!

Матеріали для в’язання

Помітили уві сні щільний великий клубок білої пряжі для в’язання? Відмінна ознака, що обіцяє, згідно сонникам, розмірене, стабільне, забезпечене життя без конфліктів, у світі, взаєморозуміння з рідними і близькими.

Якщо привиділося, що в’яжете щось з білої вовни, то це означає, що в дійсності іноді любите попліткувати про знайомих, перемити їм кісточки. Треба зауважити, що поки ви робите це без злого умислу, але не захоплюйтеся, інакше перетворитеся в досужую кумушку, сующую ніс в чужі справи.

Сон, у якому довелося розпускати в’язане полотно і змотувати білу пряжу в клубки — попередження про те, що режим насправді вплутається в складне і неприємне.

Ви зможете надати допомогу близькій людині — ось до чого приснилося, як розплутували білу нитку.

Таємниці вишивки і макраме

Проблеми, труднощі на службі, в бізнесі — ось що передбачає нічне бачення, в якому займалися плетінням макраме, пов’язуючи кінчики білих ниток між собою. Доведеться кілька разів відмовлятися від первинних планів, підлаштовуватися під існуючі несприятливі обставини, — вказує сонник.

Зате коли в нічний грезе довелося вишиватимуть муліне білого кольору з темною канві, будьте впевнені в тому, що розпочата вами справа буде виграшним, не дивлячись на те,що мучили сумніви і побоювання з приводу цього проекту. Головне, як натякає сонник, повірити у власні сили і проявити наполегливість, сміливість.

Де побачили

До чого сниться біла нитка, підкажуть і обставини її місцезнаходження. Наприклад, ви затиснули її в роті — наяву від чистого серця похваліть когось. Помітили, поки спали, ниточку на килимі? Як прокинетеся, чекайте гостей. У сні біла нитка причепилася за предмет вашого гардеробу? Інтригуюче бачення, яке вказує на те, що в реальності хтось симпатизує вам. Заплуталася в волоссі нитка уві сні обіцяє отримання звістки про близьку людину.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: