Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біла курка до чого сниться?

Сонник біла курка до чого сниться?

Біла курка тлумачення сонника

Випаде можливість чудово провести час з приємними близькими людьми, чи усміхнеться удача в бізнесі, в особистих справах — ось до чого може приснитися курка з білим оперенням.

Але сонники є й інші, менш оптимістичні тлумачення. Біла квочка уві сні може передвіщати важку неприємну роботу, усілякі напасті, а також служити попередженням тому, хто спить про можливість зробити помилку.

Слово Міллеру

Густав Міллер вважає, що біла курка — хороша прикмета, пророча наяву приємне спілкування з рідними і дорогими людьми.

Не базікай!

Ви ризикуєте стати учасником порожнього марного підприємства — ось до чого сняться білі кури, безглуздо кидаються по двору. До того ж сонник підказує, що таке бачення пророкує ще й спілкування з недалекими, нецікавими особистостями, від яких годі чекати крім порожніх турбот.

Ще біла курочка у сні — знак, що нагадує сплячого про те, що мовчання — золото. А значить, треба зберігати свої секрети, не даремно базікати з незнайомцями, не ділитися планами навіть з приятелями.

Поспішиш — людей насмішиш

До чого приснилося, що купуєте живу білу курочку? Це передвістя величезною удачі. Не виключено, що сплячий здійснить вигідну угоду, в результаті якої стане власником нерухомого майна.

Уві сні курка з виводком чинно пройшла по двору? Діловій людині таке сновидіння обіцяє зміцнення зв’язків, розширення бізнесу.

Самотнім людям що наснилась біла курка пророкує зустріч з людиною, який може стати гідним супутником життя. Але сонник натякає: не квапте події, не метушіться, адже кажуть, що любов і за пічкою знайде. А пристрасне бажання швидше вийти заміж, створити пару часом лякає потенційних кавалерів.

Сприятливі прогнози

Перефразовуючи відому приказку, сонник стверджує, що курка в руках краще, ніж журавель в небі. Такий сюжет пророкує успіх у справах і обіцяє, що будь-яке починання буде успішним, прибутковим. Тож беріться за будь-яку роботу, вона принесе і моральне задоволення, і непогані гроші.

А ще курка з білим оперенням у сні — ознака швидкого досягнення мети. Чим більше несучок привиділося, тим ширше посміхнеться Фортуна сновидінню.

Побачили, поки спали, курку з непропорційно великою головою? Такий сюжет — передвістя того, що скоро ваші досягнення оцінять і запропонують керівну посаду, високий пост.

Доведеться потрудитися

Якщо уві сні помітили велику білу курку, то по пробудженню чекає багато складної роботи.

Одна з подробиць нічний мрії — голова білої несучки? Тоді сонник застерігає від такого необачного вчинку, загрожує неприємними наслідками.

Взагалі мертві кури в опівнічних фантазіях завжди пророкують клопоти, додаткові обов’язки або складну неприємну роботу. Але до цього треба поставитися філософськи: ніхто крім сновидця не зробить цього.

Ловити і купувати

Використовуйте вправність, вміння, будьте рішучі — ось що рекомендує сонник того, хто в нічному видінні ловив білу курочку. Якщо прислухатися до цієї поради, то обов’язково досягнете успіху, тріумфу в тій самій сфері, яка найбільше цікавить вас в даний момент.

А якщо в дрімоті купили білу несучку, то, прокинувшись, вирушайте по магазинах. Зараз можна зробити масу корисних придбань.

Секрети подробиць

Найбільш точні прогнози з приводу того, до чого сниться біла курка, отримає сновидець, який згадає подробиці нічної фантасмагорії.

Скажімо, якщо що наснилась курочка знесла яєчко, то для сплячої дами це передвістя вагітності, а для чоловіка — неприємного сюрпризу.

Курка з курчатами може приснитися матері (батьку), надмірно опікають своїх дітей в реальності. Але сонник підказує: прийшла пора надати нащадкам більше самостійності.

Квохчущая біла курка сниться напередодні якихось сімейних клопотів. А ось бігала по двору — до гостей.

Курка без голови у сні — знак біди і небезпеки.

Спіймати птаха в сні — до удачі в амурні пригоди. А якщо вона вивернулась і клюнула — справи підуть в гору.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: