Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біла коза до чого сниться?

Сонник біла коза до чого сниться?

Біла коза тлумачення сонника

Удачу, достаток, щастя в особистому житті — ось що передбачає сновидіння, в якому довелося доїти, пасти білу козу. У старовинних сонники це тварина асоціювалося з жіночим щастям і фінансовим благополуччям. До чого сниться цей образ за версіями сучасних снотолкователей?

Тлумачення Міллера

Білі ніжні козочки славляться своєю непередбачуваністю, крутим норовом. Якщо уві сні довелося грати з цією твариною, то Міллер пророкує радісний, безтурботний період, взаєморозуміння, гармонії у стосунках з коханою людиною.

Але як психолог Густав Міллер звертає увагу на зовнішній вигляд пригрезившейся білосніжною козочки і її поведінку.

Поява нав’язливого, але щедрого шанувальника, нареченого — ось до чого може примаритися біла коза жінці або дівчині. Якщо вона була уві сні без рогів, то в реальності сплячий може насолодитися періодом спокійного, розміреного життя.

Чиста доглянута коза з білою шерстю — прикмета нежданої прибутку. А ось брудна і дика сниться до того, що наяву сновидець здійснить дурний, необдуманий вчинок.

Тільки для жінок

До чого жінці може приснитися біла коза? Це бачення передбачає зустріч із заможним шанувальником. Якщо вона ще й з рогами, намагається боротися, то потенційний кавалер буде наполегливий, ввічливий і щедрий. Словом, буде вельми галантно доглядати за сплячою красунею.

Ясновидиця Ванга вважала, що подібний сюжет обіцяє сновидице безліч клопотів і турбот по дому. А якщо уві сні кізочка була свіжою, чистою, бадьорою, то у сплячої складеться благополучно особисте життя. У неї буде дім достаток, здорові, симпатичні, розумні діти, добрий, турботливий чоловік, — обіцяє сонник.

Срібне копитце

Як і в знаменитій казці з’явилася в сновидінні кізка, б’є копитом, відразу може зробити сплячого багатою, заможною людиною. У нічний грезе довелося пасти її на лузі? Ще більше добре бачення! За сонником воно пророкує вигідні угоди, розширення, зміцнення бізнесу, доходи, що перевищують очікування.

Нострадамус, коментуючи сон про білої козочке, вказує на те, що сплячий стане багатшим не тільки завдяки успіхам в бізнесі, але і волею щасливого випадку. Скажімо, знайде щось цінне або зірве куш в азартній грі, лотереї.

Крім того, людина (незалежно від статі), який помітив у сні козу, в недалекому майбутньому набере шлюб, який буде вдалим, міцним. Людям, які вже мають сім’ю, такий сюжет підказує, що у них запанує мир, дружба, взаєморозуміння.

Не поспішай, коза, всі вовки твої будуть

Кролик — тварина легковажне. Тому сонники є і попереджувальні тлумачення. Скажімо, якщо привидевшаяся в ночі коза була брудною, хворий, то настає конфлікт з рідними або товаришами по службі. Якщо тварина в нічний грезе було без рогів, то, за сонником, сплячий не зуміє відстояти своїх інтересів без підтримки зі сторони.

У найдавніших сонники зазначалося, що поява в нічний фантасмагорії кози — застереження: не вірте занадто привабливим пропозиціям, не довіряйте щедрим обіцянкам. Легковажне, безтурботне поведінка може стати причиною великої біди, особливо якщо уві сні коза з білою шерстю проявила агресію і невдоволення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: