Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник без ніг до чого сниться?

Сонник без ніг до чого сниться?

Без ніг тлумачення сонника

Сон, у якому присутній персонаж без ніг, зі зрозумілих причин викликає занепокоєння, тривогу. І це вірно, тому що сонники такий сюжет — передвістя труднощів, випробувань в реальності. Головне, не панікувати, а прочитати всі можливі тлумачення і зрозуміти, що треба зробити для того, щоб гідно протистояти майбутнім напастям, а може і уникнути їх.

Шукайте помічника!

Складне становище, тупикова ситуація, з якої не впоратися власними силами — ось до чого сниться бачити себе без ніг. Гордість, впевненість в собі чудові якості. Але в даному випадку сонник рекомендує все ж шукати допомоги на стороні. Подумайте, напевно є надійний, перевірений людина, готовий підтримати вас.

Розлучення — ось до чого жінці сниться подібний сюжет. А дівчині таке бачення віщує звільнення зі служби. Та сонник не виключає того, що дівчині доведеться жити за рахунок якогось спонсора, покровителя.

Каліки чоловіки і жінки

Побачений людина без нижніх кінцівок, за сонником, передрікає труднощі, перешкоди. Якщо це була жінка, то сплячий повинен знати: за його спиною хтось поширює бридкі чутки, плете інтриги. Всі ці наклепи, інтриги наклепників помітно ускладнюють життя.

Без допомоги з боку не дозволити накопичених проблем — ось до чого сниться безногий незнайомий чоловік. Сонник попереджає, що людина, на яку розраховував сновидець, навіть вважав своїм другом, може зрадити, підставити.

Вчіться змінюватися

На шляху до наміченої мети можуть виникнути серйозні перешкоди — ось чому у сні бачите безногого інваліда. Це може стосуватися як ділової сфери, так і особистого життя. Сонник дає підказку: подібний образ — свідчення того, що у сплячої немає надійного друга або мудрого наставника, який міг би дати цінну пораду, надати підтримку.

Схоже, ви даремно витрачаєте сили, кошти і час — ось до чого сниться каліка без ніг і без рук. Не товчіть воду в ступі, а спробуйте поглянути на ситуацію як би з боку, і по можливості міняйте поведінкові стереотипи, шукайте нове заняття, більш перспективний і цікавий. Не тримайтеся за минуле.

А тому, хто в нічний грезе побачив понівечений труп без ніг, в реальності треба бути дуже обачним, обережним, так як сонник стверджує, що навіть налагоджений бізнес сплячого може відразу впасти, завершитися крахом.

Низка випробувань

До чого чоловікові може приснитися, що він позбувся ніг? До того, що він насправді потрапить у повну залежність від своєї чарівної половинки, перетвориться на підкаблучника, або буде робити все від нього залежне для того, щоб відродити згасаючі взаємини, догодити коханій.

В сонник Ванги цей же сюжет трактується так: тому, хто спить доведеться робити щось усупереч волі, бажанням. Приміром, його переведуть на іншу, менш цікаву посаду.

Відразу кілька людей без ніг у сні — прикмета проблем і негараздів, які підстерігають в роботі, бізнесі. Єдине, що допоможе уникнути цих пригод — звернення за допомогою до персони, яка зовсім несимпатична тому, хто спить. Але іноді доводиться йти всупереч принципам і бажанням. Крім того, подібне бачення попереджає, що вороги, в своєму прагненні нашкодити сновидінню, не гребують найбруднішими методами.

Чий образ з’явився?

Щоб дізнатися, до чого приснився безногий чоловік, потрібно згадати, хто саме це був.

Знайомий уві сні, що постав без нижніх кінцівок, наяву незабаром попросить про допомогу.

Родич без ніг — доведеться вирішувати чужі проблеми на шкоду своїм інтересам. Привидевшийся покалічений священик — передвістя майбутніх неприємностей. Помітили грезе безногую подругу? Не сподівайтеся на співчуття і сприяння з її боку в реальності.

Втім, і з’явився в сновидінні один без ніг, теж поганий ознака, тому що в реальності належить дізнатися про нього багато неприємних подробиць, фактів.

Скалічений брат обіцяє біди, дружина — криза в сімейному житті. Чоловік? По пробудженню отримаєте звістку про хворобу рідної людини. Батько без ніг у сні — тому, хто спить загрожують проблеми зі здоров’ям. Мама? Попередження про нещастя. Дитина? Належить багато клопоту, причому неприємних. Побачили уві сні сина без ніг? Не поспішайте, а краще зовсім відмовтеся від своїх планів. Все задумане поки не увінчається успіхом.

До чого сниться небіжчик без ніг? До того, що в справах не варто чекати прогресу, доведеться пережити не найкращий період.

Брат, позбувся ніг, у сновидінні є тому, хто сам чинить собі перешкоди і плодить неприємності. Сонник вважає, що в такому випадку людині потрібно серйозно задуматися над своєю поведінкою і прораховувати кожен крок.

Рада Міллера

Психолог Густав Міллер попереджає людину, якій довелося уві сні народити дитину без ніг, про серйозну небезпеку. Після такого нічного кошмару треба бути напоготові і вжити всі необхідні заходи захисту.

Інші тлумачення

Не варто сподіватися, що угасшие почуття до колишнього коханого спалахнуть знову — ось що означає сон, в якому бачите колишнього кавалера без ніг. До того ж таке бачення може підказувати, що спляча до цього часу в чомусь підозрює колись коханої людини.

А ось безнога кішка у сні — непогана ознака. Воно вказує на крах підступи недругів. Безнога собака в нічний фантазії — товаришу потрібна допомога.

Погано побачити в сні безногую кінь. Вона є напередодні отримання неприємних новин, за якими підуть всілякі негаразди, проблеми, невдачі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: